198 Shares 5005 views

Dzieci naładować: podstawowe zasady gimnastyki

Ładowanie potrzebę promowania zdrowia zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Organy dzieci są bardziej wymagający poprawy środków, ponieważ system odpornościowy nie jest jeszcze doskonały, ale dlatego, że zakażenie może szybko pokonać dziecko. Należy zacząć treningi rano, dzięki którym dzieci są wychowywane pozytywne cechy: wytrwałości, odpowiedzialności i samodzielności.


Zasady gimnastyka dla dzieci

Stałe obciążenie, takie jak dziecka ćwiczenia rano, formy i siły woli opracowanie układu mięśniowo-szkieletowego. Do wykonywania rano było skuteczne, należy przestrzegać tych samych zasad, proste w naturze, ale wymaga regularnego.

Pierwsza zasada – dzieci ładowania należy wykonać w określonym czasie każdego dnia z wyjątkiem dni, kiedy dziecko jest chore.

Druga zasada – do gimnastyki przed śniadaniem, to znaczy na czczo. Przed lekcji trzeba iść do toalety i przepłukać usta wodą.

Trzecia zasada – ładowanie dzieci odbywa się w dobrze wentylowanym pomieszczeniu (w miesiącach letnich – na ulicy). Więc dziecko otrzyma, oprócz aktywności fizycznej, a nawet „część” hartowanie.

Czwarta zasada – wszystkie ćwiczenia muszą być wykonywane z precyzją. W tym celu trzeba wykonać, ponieważ poprawność wykonania definiuje prawidłowy rozwój układu mięśniowo-szkieletowego.

Piąta zasada – nie wstrzymuj oddechu. Konieczne jest, aby nauczyć dziecko, aby oddychać przez nos w pełni sił. Gdy dolegliwości powinny skonsultować pediatra na obecność przeciwwskazań.

Po szóste – na złożoność za dzieci powinny odpowiadać fizycznego rozwoju jednostki.

Po siódme – wykonywanie skomplikowanych ćwiczeń rano, pożądane jest, aby w rytm muzyki.

Ósmy – ćwiczenia wykonywane w dobrym nastroju i przyjemności.

To wszystko, co najciekawsze. Dorośli nie powinien sztywno „make” dziecko wykonywać ćwiczenia: ładunek muzyczny dla dzieci bardziej jak wesołego tańca lub gry. I w tym samym czasie, dzieci muszą wyjaśnić, że z siłowni jest bardzo korzystne dla organizmu.

ćwiczenia

Wszelkie opłaty za dzieci zaczyna się od przyjęcia początkowej pozycji – stojącej, leżącej, siedzącej. Następnie zestaw ćwiczeń powinno być:

  • przechyla się do przodu;
  • chodzenie;
  • kołowy ruch tułowia;
  • podnoszenia tułowia z pozycji leżącej;
  • przysiady (kompleks wersji – przysiad z odbijania się podczas stania);
  • stóp Mahi;
  • zgięcia i wyprostu ramion w łokciu z pozycji leżącej;
  • podnosząc ręce do góry, po czym powinny one zostać usunięte z jednoczesnym pochylania do przodu i poluprisedaniem;
  • działa na miejscu.

Kompleks powinien kończyć się spokojnym spacerze z głębokim oddychaniem i relaksujący polunaklonami.

Wesołych opłata

opłata dzieci „Sun promienna” nadaje się dla dzieci w przedszkolu i starszych dzieci. Sprawuje specjalną piosenkę, która opisuje każdy ruch w wykonywaniu ćwiczenia, takie jak:

„Jump, jump wszystko, nawet króliki i misie.
Żyrafa i słonie są skoki prosto na księżyc ".

Utwór został stworzony w formie dialogu z dziećmi i muszą rozweselić ludzi wokół.