806 Shares 6349 views

Kąpiel w skandynawskim stylu: zdjęcia pomysły

Skandynawski styl miłość do prostoty i elegancji. Jednocześnie w tym pomieszczeniu jest bardzo przytulne i wygodne. Proponujemy Ci nauczyć się kąpiel rysowane w stylu skandynawskim. Pomysły i projekt znajdzie się w opisie poniżej.


Charakterystyka i cechy stylu skandynawskim

Na kraje skandynawskie charakteryzuje się długimi zimami, zimno, słoneczne dni są krótkie. Tak często w wykańczania powierzchni w domach i mieszkaniach dominuje biel. On jest w stanie zwiększyć małą przestrzeń, dzięki czemu są lekkie i przewiewne. Jeśli czysty biały kolor wydaje głuchy mur wybrała jakiś kontrastujący odcień. Głównym warunkiem – nie więcej niż jeden kolor. Do rozcieńczania gamy barw, podłoga jest wybrany w ciemnych odcieniach.

Jest także znakiem rozpoznawczym stylu skandynawskim jest brak zasłon w oknach. Tak więc, w mieszkaniu z dużą ilością światła. Jednak niektóre trudno całkowicie zrezygnować z tkaniny na oknach. Ale zamiast zasłony tiulu lepiej powiesić grube zasłony, które zostaną wyciągnięte tylko na noc.

Dokonywanie łazienkę w stylu skandynawskim

Skandynawowie wolą używać we wnętrzu materiałów naturalnych. W łazience może być tylko kamień, jak ściana lub podłoga z drewna może być w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Tak aby nie znacznie zwiększyć budżet, można wybrać sztucznych kamieni. Najlepiej jest wykorzystać je do seksu. Można używać żadnych ciemnych odcieni. Również białe i czarne płytki mogą być wykorzystywane do seksu. Rozprzestrzeniać musi być rozłożone lub użyć różnych rozmiarach plitochek.

Najczęściej ściany łazienki w stylu skandynawskim są określone z białymi płytkami. Ale można korzystać z niektórych inkrustacji z niebieski, szary lub zielony. Nadaje się również do tego stylu, a takiej opcji: dolnej części ściany jest wyłożona białymi płytkami, a na górze – malowane światłem niebieskim farby.

Sufit w łazience pokoju jest zawsze biały. W tym przypadku nie ma znaczenia, że będzie to: gips, płyty gipsowo-kartonowej lub sufit podwieszany.

Wybór hydraulika

Bez względu na duży lub mały, kąpiel, w stylu skandynawskim jest obecna tylko minimalną wymaganą liczbę przedmiotów i mebli. W związku z tym standardem lista hydraulików, co następuje:

 • łazienka i / lub prysznic;
 • umywalka;
 • WC.

Cała hydraulika musi być skromne rozmiary, kompaktowym wyglądem i składa się biały. Krany, klamki, ręczniki i inne przedmioty wybrane w zimnych odcieniach metalicznych. Może to być srebro lub chromowane.

Co do kąpieli, Skandynawowie często wolą im prysznice. Wynika to oszczędność miejsca. Jako partycja, można użyć pustaków szklanych. Jest to bardzo piękne, oryginalne i w duchu stylu skandynawskim.

Meble łazienkowe

Jego wysokość jest również zmniejszona do minimum. Najlepiej jest ograniczyć stolik nocny i półkę pod zlewem. To może być zawieszony nad lub pod lustrem, a także nad frontowymi drzwiami. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do małych pomieszczeń. Jeśli miejsce na to pozwala, to łazienka w stylu skandynawskim jest wykonany z wbudowanymi szafkami. kolor przód musi być identyczna cieniu murów.

Jeśli zdecydujesz się na pobyt na prostych półkach, powinny być otwarte. Najlepiej jest, aby podnieść kolor naturalnego drewna. To będzie również różne kolory w pokoju.

Lusterka wybrany duża. Rama, jeżeli występują, powinny być tego samego koloru z elementami kanalizacji lub plastrów dekoracyjnych.

wybór akcesoriów

Gdzie żadne inne przyjemne rzeczy? Nawet w łazience mogą znaleźć miejsce.

 1. Kosze na bieliznę. Odpowiednie lub szmatką lub plecionych biały lub szary kolor.
 2. Jeśli kąpiel jest w stylu skandynawskim (patrz zdjęcie. W artykule) ma okno, w gęstym użytku kurtyna kurtyna. Najlepiej, jeśli są szare lub białe.
 3. Aby stworzyć jasne akcenty, użyj kolorowe ręczniki. Dobry będzie wyglądać żółty, czerwony, zielony, niebieski i tkaniny.
 4. Przy wystarczającym oświetleniu należy umieścić kilka małych zakładów.
 5. Maty mogą być zarówno jasne kolory i wyciszona. Najlepiej nadaje się niewielki utwór z zygzakiem.
 6. Odpowiedzialne podejście do wyboru zasłony w łazience lub pod prysznicem. Zatrzymaj Wybór białym lub szarym kolorze. Jeśli miejsce na to pozwala, rura dla Niewidomych wybrać zaokrąglone.
 7. pojemniki do przechowywania różnych akcesoriów kąpielowych i szczegóły (na przykład kremy, papier toaletowy, proszek do prania i tak dalej) i wybrać wikliny.
 8. Materiał tekstylny wybierać naturalne: bielizna, satynowej lub bawełny.
 9. Obręcz z WC najlepiej jest wybrać drzewo. Wtedy nie będzie pełna zgodność ze stylem skandynawskim. Będzie również dobrze wyglądać i bieli. Należy unikać inne kolory.
 10. Udekoruj kąpieli małych elementów dekoracyjnych ze skandynawskimi akcentami. Fit i retro rzeczy.

Niech stanie się światłość!

Jak wspomniano powyżej, Skandynawowie nie są wystarczająco naturalne światło słoneczne, więc robią wszystko, aby pomieszczenia, mimo wszystko, to było jasne. Osiąga się to nie tylko dzięki białego koloru, ale również dużą liczbę jasnych świateł. Miłośnicy dim klosze i żarówki o niskim poborze mocy w łazience skandynawskiego wzornictwa nie jest odpowiedni.

Sufit w łazience jest niezbędne do budowy w kilku punktowe bulwa i śruby. Ściany mogą być również wyposażone w reflektory. Ale jest to możliwe i proste powiesić kinkiet. Pożądane jest, aby były one albo otwarte albo z nieważkości, transparentnych odcieniach.

Ale jeśli chcesz dodać odrobinę zabawy i kolor do wnętrza, to jest możliwe, aby wybrać sufit z wielu twarzach. Następnie światło będzie rozproszone i pięknie tworzyć kolorowe pasemka.

Jak widać, kąpiel w stylu skandynawskim nie jest tak nudna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Najważniejsze jest prawidłowe wybrać kolor podłogi, ceramiki sanitarnej, akcesoria i oświetlenie.