751 Shares 1407 views

Zgadywania na nazwiska facetów. Zgadywania w przyszłości nazwy Man

Imię jej przyszłego męża, prędzej czy później, starając się znaleźć żadnego nastolatka. To właśnie w tym wieku przetargu relacji między płciami w powijakach, więc młody istota próbuje za wszelką cenę wyglądać w przyszłości i przyspieszenie przyjemne wydarzenia. Jednym ze sposobów, aby podnieść zasłonę na przyszłość jest zgadywanie na imię przyszłości człowieka, które dadzą odpowiedź na taką ekscytującą i delikatnej kwestii.

Zgadywania na cebuli

Bardzo popularne wśród młodych ludzi i przystępnej wróżenia. Dowiedz się nazwisko faceta pomóc zwykły pęczek cebuli, który zaledwie tydzień przed świętami, aby zakupić w najbliższym rynku. Dla obrzędu rzeczy możemy wybrać aż istnieją potencjalne zalotników, ale nie więcej niż 5-6. Każdy cebulki inicjały napisać oferentów i umieścić je w oddzielnych słoików wypełnionych wodą. Pojemniki umieszczone na parapecie, w pobliżu źródła światła.

Siedem dni później, w nocy przed świętami puszki są usuwane z piedestału. Szepcze nad nimi cenionych słowami: „cebula, cebula, szeptać do ucha, który jest mój ukochany narzeczony!” Po których mierzono smug, które wzrosły na warzywach na tydzień. Wybrane żarówka z najdłuższym siewek, a potem szuka pisemnych jej inicjałami. Ten zgadywania na nazwiskami facetów są bardzo dokładne, ponieważ pozwala poznać nazwę i pan. Namoczone warzywa wykorzystywane do przygotowania pysznych zupę cebulową, która stanowi doskonały posiłek po ciężkim-czczo Boże Narodzenie posiłek.

Zgadywania na poduszce

Andreev wieczór poprzedzający dzień, Boże Narodzenie i Stary Nowy Rok dziewczynka przygotowuje cztery dokumenty. Na trzech z nich napisał nazwiska znajomych miłych młodych ludzi, czwarty pozostaje całkowicie pusty. Przed pójściem do łóżka Gad już w łóżku, klęka przed poduszką, to leje na papierze, są one dokładnie wymieszać i losowo spożywcze każdy w oddzielnych poduszek narożnych. Następnie zabiera go w dłoniach, skręcanie w kierunku wskazówek zegara, mówiąc: „poduszkę miękkie poduszki z pierza, pozwól mi śnić słodkie zdjęcie szeptać mi do ucha, chciałbym wiedzieć, jak chciałby, aby do niego zadzwonić.”

Z ostatniego dźwięku wypowiedział pad zatrzyma. To nie może przenieść więcej, albo wróżenie przez chłopaków nazwy Buda nieważnych. Ona idzie do łóżka. W godzinach porannych, jeszcze nie podniosła głowę z poduszki, ona wybiera żadnej z jego rogu, a następnie wyjmuje ukrytą papier. Imię na niej napisane, i będzie należeć do przyszłego chłopaka. Jeśli masz czystą kartkę, więc pan nie należy oczekiwać w tym roku.

Zgadywania na złotym pierścieniem

Dla obrzędu lepiej jest wziąć swój własny dekoracji. Ale jeśli nie, możesz pożyczyć moją mamę lub siostrę. Najważniejsze, że mężczyzna był rodem z krwi, nie wdowa lub rozwiedziona kobieta. Za pośrednictwem gwintu pierścienia. Najlepiej, jeśli jest czerwony, który symbolizuje miłość i namiętność.

Następnie wyciąć ten sam kształt i rozmiar małe kawałki papieru. Ich liczba waha się od dwóch do dwudziestu sztuk: wszystko zależy od dostępności swojego życia potencjalnych rycerzy. Na każdym kawałku napisać nazwę, przewracać pustą stroną do góry, wymieszać i rozkładają się w rzędzie. Tace pierścień wisi na gwint. Powoli przesuwaj nad dekoracji powierzchni.

Ten zgadywania na nazwiskami kilku facetów przez długi czas, ponieważ musi ona wspierać pierścień na każdej kartce papieru, z zachowaniem amplitudy jego ruchów. Kawałek na który dzwonił najbardziej „aktywne”, przewracać i odczytać imię swojego przyszłego młodego mężczyzny.

Karty tarota na faceta (jego miłość i jego nazwa)

Na ceremonii będzie musiał zwykłej talii 36 kart. Wyciągając z jej gniazda, umieścić je w rzędzie twarzą w dół, z każdego połączenia nazwy pretendenta do ręki i serca. Pozostałe karty Shuffling horyzontalnie pod każdym odwróconym gniazda muszą tworzyć kolumny. Od niego wybrać parę z dwoma TEN, królowych, asy i tak dalej. Oni debugowania Cavaliers. Taka procedura jest konieczna, aby jeszcze trzy razy, a następnie można włączyć do gniazda i sprawdzić, które pary kart spadła na nich.

Jeśli z drugiej strony ukryty Man szóstki, oznacza to, że jest na drodze do Ciebie, Seven – przekazania na Ciebie potrzebuje, Grupa Ośmiu – oczekując ważną rozmowę, dziewięć – Love, dziesiątki – zainteresowania, panie – rywalizujące Kings – zazdrość ze swoim ręka asy – ogromną pasję. W kompletnej ciszy, a wieczorem przy świecach lepiej spędzić ten karty tarota. Nazwa Człowiek, przed którym były dwie lub więcej par asów, może należeć do jej przyszłego męża.

„Heart wróżenie”

Lepiej zrobić w dniu 14 lutego – Walentynki. Miłośnicy wakacje idealne, właśnie dlatego, że w centrum wróżenia – serca. Jego lewa ręka jest konieczne, aby narysować na kartce papieru. Arbitralny rozmiar, ale nie zbyt mały. Następnie, drugi arkusz wycięty z 33 małych kwadratów. Powinny one być w przybliżeniu wielkość tego 4-5 z nich mieści się w ramach serca. Na każdym z kawałków napisać jedną literę alfabetu od A do Z.

Obróć je i zaczynają kolidować z malowane sercem. W tym przypadku można szeptać taką prostą fabułę: „Hot pasję, serce, pozwól mi zobaczyć mojego faceta, tajne imię otwarty, niech zawsze będzie moja!” Przestaje przeszkadzać. Kilka kwadratów, które pojawią się na sercu, zawrócić: ten list będzie występować w imieniu iw imieniu przyszłego chłopaka. Kiedy zgadywania ona powinna być sama: tak, aby mogła w pełni skoncentrować i dostroić się do ukrytego rytu.

Zgadywania podczas pierwszego licznika

Nadaje się tylko do najbardziej brawurowy i zdesperowany. W godzinach wieczornych, kiedy robi się ciemno, napisać na papierze wyrażenie „Co to nazwa przyszłego człowieka, powiedzieć przechodnia przez” zgniotu go i trzymać w dłoni. Następnie przejdź na zewnątrz, przejść przez dokładnie 300 kroków od progu (wejście) i zatrzymać. Pierwszy obcy płci przeciwnej, który można spotkać, trzeba zapytać: „Jak masz na imię?” Zatem muszą wierzyć w to co mówi nie jest jego nazwisko, a Twój narzeczony.

Zgadywania na nazwiskami facetów w ten sposób przeprowadzono więcej naszych starożytnych przodków. Uważa się, że w ich losowych przeciw – rozwiązaniu nadprzyrodzonych demon lub diabła. W związku z tym, w momencie wróżenia należy zdjąć jej pektorał. Gdy otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie, przeżegnał się i, nie patrząc wstecz, idź do domu.

Wszystkie te obrzędy, oczywiście, trochę dziecinne i naiwne, ale jednocześnie bardzo interesujące i autentyczne. Wróżby zawsze się spełniają, jeśli wierzyć w nich. Dlatego też, jeśli jesteś sceptycznie nich, lepiej jest nie do przeprowadzenia rytuału. Chociaż, kto wie: może wynalezione przez starożytnych słowiańskich tradycji leży nie tylko tajemnicze treści, ale także prawdziwe treści.