595 Shares 4192 views

Porady dla mężczyzn: jak pozbyć się masturbacji zawsze

Mężczyzna masturbacja – częstym zjawiskiem w otwartym dostępie do niesamowitej ilości szczere zdjęć i wideo scen erotycznych. Nawet w oficjalnych kanałach propagandowych kraj idzie zdeprawowany styl życia.


U mężczyzn, jest chęć na widok pięknych kobiet, a kobiety są w tej chwili nie ma w pobliżu. Wystąpienia silnego uzależnienia niezdrowe, od czasu zabiera całą władzę. Aby poradzić sobie z tym nieprzyjemnym przyzwyczajenia, chłopcy zaczynają szukać odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób pozbyć się masturbacji.

problem psychologiczny

Nastolatków i pojedyncze faceci braku stosunków seksualnych, marnowanie energii w pustkę. W zależności od haniebnej konfliktu wewnętrznego dzieje się pod prysznicem, w podziale naturalny pociąg do kobiecego ciała. Wyniki złe samopoczucie psychiczne w przykrych konsekwencji w przyszłości: problemy w relacjach z kobietami, wad fizjologicznych.

Lepiej po prostu przezwyciężyć uzależnienie od masturbacji, powrót do szeregach pewnych siebie mężczyzn i budować rodzinę ze swoją dziewczyną. Aby wzmocnić siłę woli, istnieje wiele sposobów, które nadaje się do konkretnej osoby, to do niego.

Zły nawyk wynika z niskiej samooceny mężczyzny lub elementarnej niechęć do pracy trochę na jego przezwyciężenie uzależnienia i masturbacji. Mózg hipnotyzujący ekran monitora dzieje się na osobistej inicjatywy facetów, więc droga korekty zależy od wewnętrznego pragnienia ludzkiego.

Jakie metody można używać?

Mężczyzna próbował wielokrotnie rzucać głupie zajęcie, zastanawiając się, jak pozbyć się masturbacji samego nieuzbrojonym. Najprostsza odpowiedź do istniejącego stosunku genialnie prosty – znaleźć dziewczynę. Jest jeden warunek: musi być stała. Rozwiązłość w stosunkach doprowadzi do przerwy i następnego załamania do oglądania filmów.

Oznaczony przez jedno: pewni siebie ludzie nie mają apetyt na takich dziwactw. Samowystarczalność jest pierwszym arbitralna decyzja na drodze do zwycięstwa nad uzależnieniami. Jak pozbyć się masturbacji? Rozważmy najczęstszych sposobów.

 • Ograniczenie pola widzenia nagich dziewcząt.
 • Za okres przywrócenia naturalnej chęci wyeliminowania pustych przestrzeni czasu, gdy mózg nie prowadzi żadnych problemów.
 • Wypełnić swoje życie z znajomych, przyjaciół, krewnych. Rzadko sami.
 • Chory z treningu fizycznego, pracy umysłowej.
 • Stworzyć wyobrażenie idealnego człowieka, który chciałby stać.
 • Podłączyć technik oprogramowania, aby pozbyć się tego problemu.

Wpływ na psychikę

Każdy związek oznacza psychoterapeutów podgrupie leczonych chorób. Aby przezwyciężyć uzależnienie od masturbacji, można użyć:

 • Hipnoza – podobne działania prowadzone w zwalczaniu alkoholizmu i palenia. Z jedną różnicą: żaden lek jest stosowany. Tworzy tymczasową instalację na niechęć do rukobludstvu, po czasie jest ona usuwana w klinice. Metoda ta wymaga kosztów materiałowych i oficjalnego uznania jego złych nawyków do innych, ta metoda jest odpowiednia tylko dla emancypacji ludu.
 • Hartowanie charakteru – po wzbudzeniu postępowania nieprzyjemne dla działania organizmu: kłuć, szczypać się zalać zimną wodą. Na początku wszystko będzie wydawać się śmieszne, ale wtedy na widok monitora z rolkami i obrazów opracowany negatywną reakcję i chęć znikają samoistnie. Jednak istnieje możliwość problemów z potencją w przyszłości w normalnych relacjach z kobietami.

Wpływ na skrzyni ładunkowej

Aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na ciało człowieka i temperamentu charakter. Za każdym razem kiedy wsunął kilka podejść mogą być wykorzystane do masturbacji:

 • push-up 40 razy;
 • naciska pręt 10 razy;
 • squat 20 razy.

Stopniowo podnieść do kształtu ciała, a rukobludstvo będzie wydawać się śmieszne i głupie. Dopóki jest to taki stan, pożądane jest, aby wyczerpać organizm do zera, tak że wieczorem po prostu chciał iść do łóżka. Efekt będzie słaby, jeśli nie są zgodne z dietą i wziąć trochę czasu na odpoczynek.

Jogging jest najlepszym sposobem, aby pozbyć się masturbacji. Jeśli klasa nie prowadzi sam, nie będziesz z powrotem w dół o wiele szybciej. Dodatkowo do pożądanego wyniku, ta metoda może pomóc ludzie stają się bardziej atrakcyjne dla płci pięknej, to akt seksualny będzie o wiele bardziej interesujące i bogatsze.

Ćwiczenia fizyczne pomagają poprawić zdrowie, więcej krwi nie stagnacji w żyłach, myśli stają się jaśniejsze. Energia pomaga poruszać się w życiu, ludzie zapominają o pechowej zajęcie przy komputerze.

Zrób sobie przerwę w realizacji innych zadań

Armia przedstawiana żarty kawały o dodanie materiału herbatę podczas lunchu z „pionu” – brom. On jest w stanie ugasić „ognia” w męskich spodniach natychmiast, sen odbędzie się w ciszy i spokoju. W koszarach społeczeństwa dala od dziewczyn problem jest ogromny. Wynaleziony w łatwy sposób rozwiązać problem bez skutków ubocznych.

Dlaczego trzeba odwrócić żołnierza w służbie? Że ciało i umysł były zajęte z zewnętrznych problemów i złych nawyków, nie mógł go pokonać. Taka technika może być sądzony na siebie i pochodzą z rutynowych działań na rzecz trwałej aktywności mózgu. Głowa nie zakradutsya wątpliwości w decyzji, aby pozbyć się masturbacji, po prostu nie mają czasu, aby poddać się zajęcia goofy.

Ograniczenie informacji pole wokół siebie

Jak pozbyć się nawyku samogwałtu u młodzieży? Wielu rodziców użyć metody sterowania Internet przy użyciu różnych programów, które oferują tę usługę. Blokują one:

 • Strona zastrzeżeniem treści seksualnej;
 • Zdjęcia nagich kobiet;
 • Wyskakujące okienka z linkami do stron porno.

Nagle nastąpił obraz nie doprowadzić do niekontrolowanego podniecenia. W połączeniu z regularnego zatrudnienia, metoda ta może dać wynik pozytywny. Takie ograniczenia mogą być podłączone do telewizora.

Dla niektórych, pełne zatrudnienie mózg jest w Krzyżówki, inni muszą nosić na samą pracę fizyczną. Poruszanie się po drabinie kariery lub czesne będzie bodźcem do rozwoju zaufania u mężczyzn.

opinia publiczna

Nie mniej skutecznym sposobem na pozbycie męskiej masturbacji jest brak zdolności do radzenia sobie z nim. Lonely Room promuje zamiłowanie do swojego „przyjaciela”. Lepiej jest unikać takich sytuacji i wziąć laptopa na ulicy, w kawiarni lub znajomego.

Na placu człowiek nie jest w stanie udać się do swojego nałogu, dyskomfort moralny zapobiec realizować swój plan. Społeczeństwo będzie łatwiej dostać przyjaciela, aby pomóc w rozwiązaniu problemu. W domu, połączyć się z Internetem tylko w pokoju z najbliższymi.

Można rozpocząć rozmowę na każdy temat, nie związanej z erotyką. Aby przezwyciężyć atak sam niewielkie szanse, że lepiej jest użyć wpływów innych.

Znajdź swoją pasję

Wśród metod stosowanych najczęściej szukać interesów opcji i hobby. Co może być lekcji?

 • Samotny człowiek może znaleźć hobby, które przynosi dodatkowy dochód lub moralną satysfakcję: pisanie, zakłady sportowe, Freelancing, co rękodzieła.
 • Znajdź swoje własne preferencje, każdy zupełnie zdolny na własną rękę, ale to nie powinno być inne złe nawyki: alkohol, palenie tytoniu. Lepiej jest grać w szachy, gry komputerowe, siatkówkę.
 • Igraszki powinien zastąpić podręczniki i czytanie książek.
 • Kupić stary samochód, to zajmie cały wolny czas. Rozpocząć naukę gry na instrumentach muzycznych, dźwięków może pomóc dostroić się pozbyć uzależnienia.
 • Ponieść nagrania wideo na kanale w Internecie. Takie podejście powoduje, że proste rzeczy interesujące w przyszłości przyniesie znaczne dochody.

Znajdź znajomego

Wyszukaj interesującą i odpowiednią dziewczynę – fascynujący proces. Ona dokładnie wie, jak pozbyć się masturbacji, dają znacznie więcej wrażeń. Spróbuj zbudować stabilny związek. Być może pojawi się dziecko. Po ustawieniu czasu po prostu nie pozostanie na radości. Troska o dzieci zajmuje więcej czasu i wysiłku niż wszystkie namiętności.

Stała obecność kobiet w domu zmienia się radykalnie cały beztroski część życia. Tzw procedura starszy człowiek przechodzi czasem w życiu dorosłym, po zrozumieniu głupota przychodzi czas spędzony przy komputerze. Jeśli są wzajemne relacje, świat zmieni się niepostrzeżenie dla grzesznika. Bliskość do łóżka ze swoim słusznym pragnieniem przyćmić masturbację.

Skandaliczny dobra postawa nie przyniesie do wyboru partnera należy podchodzić z największą powagą, będzie musiał poświęcić dużo wysiłku. Ważne jest, aby nie iść na odległość i pokazać pełne zaangażowanie w trudnej sprawie. Nagrodą będzie zaufanie osoby, że proces pozbycie uzależnienia przekazywane niezależnie.

Technika rozproszenia

Nagłe podniecenie może spowolnić grę mózgu. W tym momencie, akcja musi nastąpić, po którym nacisk zostanie przesunięty do ważniejszych rzeczy. Poniższa można przypisać do takich metod:

 • wziąć zimny prysznic;
 • narażają się na ryzyko – wysoka prędkość na rowerze, pokonując wysokość, krótki bieg na czas;
 • starają się sprostać temu wyzwaniu;
 • przełączyć przechodzić skomplikowaną grę;
 • zadzwonić do przyjaciela;
 • iść do sklepu, kina, spacer ulicą.

Sytuacja stresująca zwiększa tętno i przyspiesza przepływ krwi. Oddzielony epinefryna może powodować uczucie porównywalne orgazmu. Nie szukaj pociechy pitnej butelkę piwa, palił papierosa. Zanim rzucisz rukobludstvo, zaczynasz się pozbyć innych uzależnień. Jeden zły nawyk prowadzi do drugiego – to jest prawo życia.

ostateczne zalecenia

Według poniższych wskazówek, można pozbyć się masturbacji zawsze:

 • zostawić tak mało czasu na odpoczynek, aby zajmować się każdą chwilą swojego życia użytecznych i ciekawych rzeczy;
 • określenia aktywności, przełączając się, że dostaniesz to podniecenie znika w tle i używać go za każdym razem, gdy wyciągnął odpocząć;
 • trzymać ludzi, aby nie być sam, uciekać się do dialogu;
 • można skorzystać z pomocy psychologa, a chociaż zdaje sobie sprawę z problemu i przyznać się do obcego nie jest łatwe, ale wynik tego działania będzie skrócić drogę, aby pozbyć się masturbacji;
 • zwrócić uwagę na religię, aby odwiedzić święte miejsca, umieścić świeczkę, pomodlić;
 • zrobić trening fizyczny na poziomie zawodowym;
 • z silną zależność stopniowo zmniejszać swoje pokusy, aby przydzielić „czysty” dzień, robić pożyteczne rzeczy;
 • przedstawić plan działania na kartce papieru, postawić ważne dni w kalendarzu, zapisz kroki i wykonane podziękować sobie za powściągliwość;
 • korzystania z pomocy żeńskiej połowy, z powodu płci mają największą siłę wpływającą męskiej świadomości.