476 Shares 4203 views

Program do tworzenia notatek OneNote – co to jest?

Microsoft OneNote – to program do przechowywania i porządkowania informacji za pomocą elektronicznych notatników. Może ona służyć jako analog konwencjonalnych notebooków i kalendarzy. Chodzi kompletny pakiet Microsoft Office. Od marca 2014 jest wolny, to można teraz pobrać ze strony firmowej oddzielnie.

Program został po raz pierwszy wprowadzony w ramach projektu Tablet PC i jest przeznaczony dla krótkich notatek, co jest bardzo wygodne dla użytkowników smartfonów i tabletów z obsługą pisma. Ale program może być w pełni wykorzystany na komputerach z systemami Windows i MacOS. Obsługuje wszystkie popularne systemy operacyjne telefonów: Windows Phone 7, iOS, Android i Symbian.

Zapisz wszystko w jednym pad

Rób notatki wysiłku. Pobrać i zainstalować na swoim komputerze darmowy program OneNote. Windows PC lub Mac, smartfon lub tablet – zawsze będziesz mieć dostęp do swoich wpisów. Dokonaj wszystkich swoich pomysłów w notebookach, które będą przechowywane w chmurze onedrive za dostęp w dowolnym miejscu na świecie. Przed rozpoczęciem OneNote, zalecamy odwiedzenie strony pomocy programu na oficjalnej stronie internetowej firmy Microsoft.

Łatwo jest zaoszczędzić jakieś pomysły. Pisania na klawiaturze, użyj pismo, rysować szkice – wybrać dowolną drogę do zapisywania swoich myśli. Można również dodawać notatki do wiadomości, linki do stron internetowych, zdjęcia, filmy, pliki i tabel.

Zapomnij o długopisu! Użyj OneNote i rysować, edytować i usuwać pisane i rysowane za pomocą palca, pisaka lub myszy.

Utrzymać wszystko w jednym miejscu. Zbierz wszystkie niezbędne informacje w jednym notebooku. Pozwoli to zaoszczędzić czas i być może znaleźć nowe pomysły na kreatywność.

Wszystkie zapisy w idealnym porządku

Wszelkie rekordy są bezcenne. Ale po co marnować czas i pamiętaj, mamy zachowane wszystkie prawa, czy nie, a następnie znajdź i organizować nieskończenie znaleźć. OneNote, życie staje się łatwiejsze.

Rejestry nie zostaną utracone. Notatki są automatycznie zapisywane podczas tworzenia Jakbyśmy użyć zwykłego papieru notebooka. Dostęp do rejestrów jest możliwe wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu, i nie można się martwić, że zapomniałeś zakładka domem.

Swobodny przepływ informacji. Poruszać i organizować zapisy, jak będzie wygodny dla lepszego postrzegania i wyszukiwania.

Natychmiastowe odkrycie istotnych informacji. Skorzystaj z wyszukiwarki w notach i załączonych plików , aby szukać wszystkiego – od slajdu prezentacji do pojedynczego hasła, wyrażenia lub wiadomości.

współpracować

Stworzyć przewodnik dla grupy roboczej, wspólnego planu podróży, książki receptur lub album z rysunkami i zapewnić dostęp do zawartości niestandardowej do współpracy i dyskusji w czasie rzeczywistym za pomocą programu OneNote. Co robi to znacznie uprościć procesy biznesowe i pozwala na bardziej efektywną pracę w największych światowych korporacji widziałem.

Zawsze nowa wersja, automatyczna synchronizacja danych w OneNote notebooków na onedrive chmurze – to wszystko daje możliwość dostępu do najnowszych wersji notatek do każdego uczestnika.

Łatwe dodawanie uczestników. Aby dodać nowego uczestnika w grupie roboczej, aby wysłać link do poprawnych nut. Po prostu trzeba kliknąć link do automatycznie otwarty dostęp do najnowszych informacji.

Praca w czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, jaki program użyć użytkowników – OneNote 2013 lub internetowej wersji JneNote Online, zmiany w notebookach są natychmiast wyświetlane na ekranach wszystkich członków zespołu.

Użyj Office OneNote 365 i zaawansowane funkcje

Aby pobrać i korzystać z darmowej wersji jest dostępna OneNote. Jeśli płacisz za „Office 365 Osobiste” lub „Office 365 Home,” masz rozszerzoną wersję programu OneNote, które jest proste w interakcje z innymi aplikacjami pakietu Office i obsługuje zaawansowane funkcje.

Tworzenie notebooki na PC. Tworzenie i zapisywanie notebooki, nie tylko w „chmurze”, ale także na swoim dysku twardym. Notebooki działać w trybie online i offline z późniejszym automatycznej synchronizacji. Opcja ta jest bardzo popularna wśród użytkowników, którzy nie mają stałego połączenia z Internetem, lub muszą korzystać OneNote na drodze.

Wsparcie dla procesów biznesowych. Wszystkie wpisy są automatycznie synchronizowane onedrive, co ułatwia komunikację biznesową pomiędzy stronami grup roboczych i wspólnych projektów. Dla niezawodnej ochrony informacji posiada system hasło wielopoziomowego. Ponadto, w przypadku korzystania z usługi Office 365 użytkownik otrzyma nową wersję pakietu i wszystkich nowych funkcji podczas pracy z rejestrów, takich jak dodanie arkusza kalkulacyjnego Excel, poczty Outlook, prezentacje PowerPoint, pliki i linki.

Nagrywanie wideo i dźwięku. Oprócz tekście i utrzymania odręczne zapisy poparł dodawanie plików audio i wideo w OneNote notebooków. Co jest jeszcze bardziej zwiększa i poprawia współpracę, nauka i prowadzenie ważnych spotkań, jest oczywiste dla wszystkich.

Prawidłowe usuwanie OneNote

Jak usunąć OneNote, jeżeli jego stosowanie nie jest planowana i zajmuje więcej miejsca na dysku twardym? Jeśli zastosujemy się do standardowego procesu, możliwe jest usunięcie wszystkich pakietu Office. Ale jak usunąć tylko OneNote? Że możliwe jest, aby wiedzieć kilka. W przyszłości będzie można dodać do zestawu roboczego OneNote Urzędu.

Instrukcje usuwania

  1. Naciśnij przycisk „Start”, a następnie wybierz opcję „Panel sterowania”. Następnie w sekcji „Dodaj lub usuń”, wybierz Microsoft Office.
  2. Kliknij przycisk „Zmień”. W „Dodaj lub usuń funkcje”, kliknij „Kontynuuj”. W menu, które pojawia się przed Microsoft OneNote, patrz „Ustawienia pozycji” wybierz niedostępny.
  3. Następnie kliknij przycisk „Dalej” i „Wyczyść dane prywatne”, aby usunąć zbiór programu Office OneNote. Po zakończeniu procesu kliknij „Zamknij” i uruchom ponownie komputer.

Drukowanie dokumentów

Zdarza się, że podczas wysyłania plików do procesu drukowania drukarka nie rozpocznie się, a system operacyjny Windows wyświetli komunikat informujący zakończenie OneNote. Co to znaczy i jak to naprawić? Aby to zrobić, zobacz listę zainstalowanych drukarek w systemie. Po zainstalowaniu OneNote tworzy wirtualną drukarkę do łatwego dostarczania dokumentów w notesie. Czasami Windows przypisuje mu drukarkę domyślną, a wszystkie wydrukowane dokumenty zamiast drukarka przechodzi w OneNote notebook. Ustaw aktualny żądaną drukarkę i drukować bez żadnych problemów.