418 Shares 7811 views

A kiedy dzieci zaczynają spać przez całą noc?

Każda młoda mama już od pierwszych dni życia nieustannie zastanawiasz: „Kiedy dzieci zaczynają spać w nocy?” Wszystko, pisać książki, co mówi starszego pokolenia, co wiąże społeczeństwo, rodzinę i przyjaciół – to jakoś nie działa, a nawet przeszkodą. Ktoś szczęścia, a ktoś musi osiągnąć długie i trudne do pożądanego wyniku. Jest to jedno – statystyki, porady lekarza, a co innego – osobiste doświadczenia i zrozumienie, że nie jesteś sam w swoim dążeniu. Więc, krótko wymienić główne wnioski i rekomendacje naszych ustaleń.

Przede wszystkim, rozumiejąc, że odkryłem – to wszystkie dzieci są zupełnie odmienne. Wszystkie te książki fraza: „Dzieci muszą jeść tak dużo, potem spać, a więc jest to …” – nie udało się zrealizować. Jeśli coś jest normalne dla niektórych, dla innych jest to nie do przyjęcia. Dlatego nie jest konieczne, aby wyczerpać siebie i dziecko próbuje coś zmienić. Spróbuj zrozumieć ich trudna sytuacja nie jest zbyt, ale uważają siebie lub dziecko nie lubi niczego, co jest „nienormalne”, gorączkowo próbując zmienić wszystko zupełnie niepotrzebne.

Najwyraźniej w tej epoce żyjemy dzisiaj, że bez względu na to, jak próbowaliśmy, ale właściwe decyzje, nigdy nie znaleźć. Doradzić jeden pediatra, uzyskać dobre rady, wszystkie uzasadnione i prawidłowe. Przechodząc do innego specjalisty – i usłyszeć zupełnie przeciwstawne opinie i zalecenia. Myślę, że jesteś też z nim zapoznać. Dla wszystkich, nawet najbardziej inteligentnych pisarzy po prostu podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z kimś. A w rzeczywistości, nie może wiedzieć, dziecko lepiej niż ty. Często jest to powiedziane przez doświadczonego lokalnego pediatry, który przyszedł, aby zadzwonić. I teraz staram się wyjaśnić dlaczego.

Większość książek zostały przetłumaczone z języków europejskich, zaleca się umieścić dziecko nie jest po prostu oddzielone od swoich rodziców, ale nawet w oddzielnym pomieszczeniu – przedszkola. Jeśli dziecko śpi, krzyczy, płacze, a następnie go odebrać nie są konieczne, ale może przyjść dopiero po 5-10 minut, krótko marudzić i zostawić dziecko ponownie. Jest to doskonały doświadczenie europejskich i amerykańskich, co jest bardzo trudne do zakorzenienia w przestrzeni poradzieckiej. Mentalność jest prawdopodobnie zupełnie inaczej. nie może nasza matka cicho słuchać przerw dzieciom do innego pokoju. Szczególnie trudno jest trzymać się rady psychologów, które mają rękę dziecka oraz uspokajający możliwe w przypadkach, w których silny płacz nie zatrzymuje przez czterdzieści minut. Ale, moim zdaniem, gdy dziecko jest starsze, i będzie w stanie niczego wyjaśniać lub usłyszeć odpowiedź, to metoda ta jest uzasadniona. Ale dziecko jest poddawane takim testom, a nawet wtedy, gdy pojawia się problem zdrowotny – serce to Matka nie mogła znieść.

Kiedy dzieci spać przez całą noc? Tak, szczerze mówiąc, nigdy. Czy my, dorośli, nie obudzić się w nocy, kiedy coś jest snem lub gdy coś boli? Czasami sen nie nadchodzi, jesteś cool i wstać. Dzieci same. Ale osobiście nie zaczynają budzić się w takich sytuacjach, jego gospodarstwie domowym i nie zmuszać się do rozpoznania. Ale dzieci nie pozwolimy go. Czasami są one patrząc na naszą pomoc, to musi tam być. Ale przede wszystkim uczymy nasze dzieci do działania w określony sposób, a potem im za to i zły. W związku z tym pytanie: „Jak nauczyć dziecko spać w nocy?” – istnieje tylko jedna prawidłowa odpowiedź: „Naucz dziecko, jak się zachowywać, kiedy budzi się w nocy.” Jedynym sposobem, ten problem nie będzie już problemem.

Ponadto, lekarze zalecają dla młodych matek do wprowadzenia ścisłego snu i karmienia, umieścić swoje dziecko do dziewiątej wieczorem, w celu zmniejszenia drzemki, wprowadź zwykłych akcji rytuały, które będą sygnalizować dziecku, że jest czas na sen. Często zdarza się, że naprawdę łagodzi sytuację. Często mają problemy ze snem z powodu stanu zdrowia dziecka, wyrzynanie zębów, nadmierne emocje dnia, ostre zmiany w znanym otoczeniu, a nawet zmęczenie matki. Pediatrzy może doradzić swojemu dziecku leki homeopatyczne, jeżeli jest to możliwe do ustalenia przyczyn słabej snu. Neurolodzy są często przepisywane herbatki ziołowe lub kąpieli w specjalnych ziół przed snem. Jest również uspokaja system nerwowy dziecka, nie powodując skutków ubocznych. Ale przypisywać sobie żadnych narkotyków jest surowo zabronione. Skonsultować się wyłącznie z ekspertami.

A oto inny często odbywają się na piersi i karmienie butelką w kontekście problemu. Uważa się, że grudnichki obudzić się częściej i wymagają uwagi tylko matkę i nikogo innego. Ale okazuje się, po prostu naprawdę grudnichok noc i nie obudzić się obok mojej matki, bite w moim śnie i śpi spokojnie obok. Butelka karmione dziecko jest nie tylko ty, ale również budzi się całkowicie. Dopóki butelka przyniesie, to trzeba dobrze zjeść i zrobić wszystko. Dlatego, być może, nie chciał obudzić się tak często. On po prostu był przyzwyczajony do jedzenia mniej, i rzeczywiście, po prostu żyje w innych okolicznościach jego życia.

Z biegiem czasu zacząłem podchodzić do problemu z innej strony. Kiedy dzieci zaczynają spać przez całą noc? Oto teraz, powiedziałbym: „Od narodzin”. Na szczęście udało mi się zmienić swoje nastawienie byłoby inne pytanie: „Kiedy dzieci zaczynają spać w nocy?” – Mam torturowali mnie aż do teraz. Moja córka ma pięć lat, ale co noc ona skacze od jednego do pięciu razy. Ale to nie znaczy, że jestem w tym zbyt, ja podskoczył. Czasem trzeba krytykować, czasami zgadzają. Ale tak jest sposób ciała dziecka, to nie zależy już nawet od niej. Powoli uczy, że garnek stoi w pobliżu szopki, a rodzice nie powinna budzić. Z drugiej strony, nasza sytuacja może być charakteryzowane duży plus. Po półtora roku nie skorzystało z pieluch, ale łóżko w tym samym czasie nigdy nie było rano na mokro. Córka zawsze budził właśnie o tym. Rzadkie wyjątki miały miejsce tylko wtedy, gdy dziecko spałem całą noc i nie obudzić. Dlatego też, jeśli dziecko budzi się w nocy, to ma swoje własne wyjaśnienia i przyczyny. I nadal nie wiem, kiedy dzieci zaczynają spać przez całą noc. Ale ja już nie przeszkadzać, kiedy zdałem sobie sprawę, potrzeb dziecka. Spróbuj wszystko zrozumieć, a na pewno znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Powodzenia!