830 Shares 1416 views

Leo kobieta

Jest jedna rzecz, o której większość kobiet Leo nigdy cię nie opuści – uwaga człowieka. Jest bardzo prawdopodobne, aby być w centrum uwagi i wszędzie starają się to osiągnąć, muszą być przygotowane na wiele przeszkód. Kobieta Lew będzie liderem w swojej grupie, a pozostali uczestnicy będą zawsze zaakceptować. Typowy profil wyposażony samica lwa obejmuje cechy, jak ruchliwością pomysłowości, elegancji, piękna i zmysłowości. To – jeden z tych, którzy kochają, szacunku i opieki dla swoich partnerów, ale nie ozhidyte że będzie ona cię adorować.

Ona – prawdziwa kobieta, a ona spodziewa się, że będzie prawdziwym mężczyzną. Jeśli spełniasz lwa dziewczyna, która jest bardzo łagodny, spokojny i całkowicie bezpieczne, nie należy brać poważnie. Wewnątrz, to jest tak jak w miłości, jak każdy inny kobiety Lev. Jeśli planujesz dać jej prezent; lepiej upewnić się, że jest cool i dopasować jej smak. Proszę być ubrany odpowiednio, dając prezent. Podczas próby podbić serce Leo kobiety, dać jej godnej i oryginalne powitanie.

Zaloty jej nigdy zapominać, że lubi klasę i styl. Nawet nie myśl o pójściu do hamburgera przydrożnych straganach po obejrzeniu filmu. Lioness może być trochę arogancki i dumny, od czasu do czasu, ale że niektóre z jego podstawowych cech. Ona nie może przestać myśleć o sobie powyżej normalnej wagi.

Kobieta Lew, który jest szanowany, kochany i pielęgnowany, stał się jednym z najbardziej przyjemny, jak również bardzo dobrego człowieka na tej ziemi. Ona zajmie się dziećmi i pomagać potrzebującym. Lioness – Inteligencja Połączenie dowcip, siły i talentu, zmieszanej z obfite ilości kobiecego wdzięku. To jest – co sprawia, że jej oprzeć. Nigdy nie przerywaj jej karierę po braka.Eto uczynić ją ciężko pracować.

To będzie lepiej żona i piękną panią, która wie, jak goście urok. Kobieta lew nie jest bardzo ostrożny o pieniądze i trzeba ograniczać się do tego aspektu. Ona może sobie na rozrzutność, aby spełnić jej pragnienie eleganckim otoczeniu, wnętrz, prezenty dla przyjaciół lub nawet jej własne ubrania. Jednak jedno jest pewne, ani domu, ani nigdy nie będzie wyglądać normalnie. Jego smak może być nieco drogie, ale jest to również doskonała. Leo Leo kobieta i mężczyzna mają podobny charakter. W wielu dziedzinach myślą podobnie.

Samica lwa uczynić czuła matka. Kochają i rozpieszczać swoje dzieci głupie, ale także domagać się szacunku od nich. Będą zdyscyplinowana i ma nienaganne maniery. Leo kobieta będzie z ciebie dumny, jak również jej dzieci. Chce jej niezależność i daje dobrego. Jednocześnie jest ona niezwykle zazdrosny i zaborczy, a nawet najmniejsze podejrzenie mogło sprawić by zwariować. Tak, to lepiej nie próbować grać sztuczki zazdrości niej zadzwonić. To nie nagrzewa się do obcych, ale to nie będzie chłodzić je dobrze.