770 Shares 4781 views

Ramzan Kadyrow przedstawił gwiazdę show „The Voice. samochód dla dzieci

Ryan Aslanbekova stać się prawdziwą gwiazdą w rodzinnej Czeczenii. Co więcej, jest ona dobrze znana w całym kraju, ponieważ jest na drugim miejscu w znanym i kochanym przez wielu widzów show telewizyjny „The Voice. Dzieci ".


Droga do sukcesu

Ryan przez siedem lat na scenie, a pierwszą piosenką, którą śpiewał publicznie, był hitem Ally Pugachevoy „Arlekin”. Dziewczyna z powodzeniem rozwinął swój talent, występując na koncertach szkolnych i studiowała śpiew. Szacunki nie cierpią, udało jej wszystko.

Udział w konkursach muzycznych otworzył nowe horyzonty dla Rayany: ona jest laureatem „Moskwa konstelacji”, właściciela Grand Prix „Constellation” oraz międzynarodowego przeglądu „kolebki Rosji”.

Zdobywanie uporczywy dziewczynka i „głos”. Sięgnęła Super Finał prestiżowego pokazu, a ona bolały wszystkie natywne republikę. Ponadto, dla swojego chorego Ramzana Kadyrowa.

Hojny dar i tytuły honorowe

Po powrocie z filmowanie Ryan został zaproszony na przyjęcie przez Ramzana Kadyrowa. Młody artysta czeczeński był zaintrygowany. Ponadto, jest pod wrażeniem wybór sukienek przez projektanta mody Ajshat Kadyrowa w ceremonii mogła wybrać dla siebie dowolny strój. Ryan zauważa że wszystkie suknie są niezwykle piękne, zdecydować się na jednej rzeczy, że to bardzo trudne. I przyjemnie zadowolony swoją szczerą gościnność i życzliwość, z jaką zareagował Ajshat Kadyrowa.

Na recepcji, szef republiki osobiście Ryan przyznano honorowy tytuł Honored Artysta i odpowiednim dyplomem. Ponadto Kadyrow dał młodego piosenkarza z kluczy samochodowych.

Wrażenia ze spotkania z szefem Czeczenii i plany na przyszłość

Po spotkaniu z Ramzana Kadyrowa mieć Rayany Aslambekovoy pozostał tylko niesamowite doświadczenie, jak sama przyznaje w sieciach społecznych.

„Get honorowy tytuł i hojny dar był bardzo nieoczekiwany i bardzo miły. I to właśnie inspiruje. Obiecuję, że nie zawiedzie jego rodzimej Republiki i was wszystkich „- to przesłanie Ryan wyjechał do swoich fanów w internecie po spotkaniu z szefem Czeczenii.

Ona uznała, że udział w show dał jej ciężko, a wszyscy uczestnicy byli bardziej niż godny zwycięstwa. A ona po prostu wdzięczny za to doświadczenie.

Ryan mówi, że zamierza grać muzykę, i więcej, ale ma inny sen – aby stać się prokurator, aby pomagać innym ludziom szukać sprawiedliwości prawnej. Ona doskonale ukończył dziewiątej klasie i nadal nabywają nową wiedzę i doskonałą ocenę, ponieważ jest ważnym elementem na drodze do jej śnie.