329 Shares 9067 views

Lek „Karsil”: opinie i zalecenia dotyczące stosowania

Obecnie, ze względu na złe warunki środowiskowe, stosowanie różnych leków i suplementów diety wątroby jest najbardziej podatny na narządach wewnętrznych. Jest on odpowiedzialny za oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji, ale ponieważ wyczyszczenie inne narządy, cierpi ona sama.

Aby utrzymać swoje działanie i zapobieganie chorobom lekarze zalecają stosowanie leków w bazie warzyw. Jeden z tych leków jest „Karsil”. Opinii na temat tego leku mają różne, ale przeważnie radzi sobie dobrze ze swojego zadania i nie powoduje uszkodzeń ciała.

Skład i właściwości

Karsil odnosi się do badań klinicznych i farmakologicznych grupy gepatoprotektorov. Zazwyczaj jest on wytwarzany w postaci granulek o dwa wypukłą stronę, to jest bez zapachu i zawiera 35 mg substancji czynnej – sylimarynę.

Sylimaryna jest uzyskiwany z roślin Ostropest plamisty, który sprawia, że ten lek jest prawie nieszkodliwy dla innych organów. W wyniku przygotowania „Karsil” w większości pozytywne opinie, chociaż w ciężkich przypadkach wymagają stosowania leków, które mają wpływ bardziej wyraźny.

Środki pomocnicze w celu wytworzenia tabletek powlekanych, monohydrat laktozy, skrobię pszenną polividol, celuloza mikrokrystaliczna, sorbitol, stearynian magnezu, talk, dekstrozę i wodorowęglan sodu. Dostępne leki w opakowaniach, pakowane w pudełka po osiem sztuk.

Jeśli przepisane lekarstwo „Karsil„opinie o nim można znaleźć wcześniej w prasie lub w Internecie, i to lepiej skonsultować się z medycznym. Musisz mieć pewność, że jest to naprawdę bardzo dobry, a jego wpływ wzrośnie także ze względu na efekt placebo.

Dodatkowo, należy wiedzieć, że główny komponent preparatu – sylimaryny – wytwarza efekty stabilizujące błonę na wątrobę, co w rezultacie znacznie mniejszy wpływ na wiele substancji toksycznych. W tym samym efekt osiąga się już naprawić uszkodzone komórki i ulepszoną metabolizm komórkowy.

W efekcie pacjent jest znacznie zwiększony apetyt, znormalizowane trawienie. To poprawia analizę wskaźników – spadek stężenia bilirubiny i aminotransferaz. Wycofanie z bryły leku jest wytwarzana głównie przez nerki.

Medycyna „Karsil”: jak zrobić

Jeśli przepisał lek „Karsil” jak go wziąć, należy poinformować lekarza. Jeśli masz zamiar użyć jako lek prewencyjny zmierzyć się, biorąc go przeprowadzić dwa lub trzy razy dziennie. Ponadto niezbędne dla dorosłych pojedyncza dawka wynosi od 70 do 140 mg, a dzieci – 30-100 mg.

Karsil przypisane w przewlekłe zapalenie wątroby, a także złożonego środka do marskości wątroby i zapalenia wątroby po zawale odzysku. Jako środek zapobiegawczy jest użyteczny w momencie użycia niebezpiecznych form dawkowania, przewlekłych zatruć zarówno profesjonalnych i wynikającego z spożycia alkoholu.

cechy niepożądane

Jeśli przepisał lek „Karsil„opinii o tym pomogą lepiej poznać temat objawów możliwych działań niepożądanych. Należą niestrawność i zaburzenia przedsionkowe różnego rodzaju. Zazwyczaj te skutki uboczne są oznaki natychmiast po zniesieniu leku.

Jeśli poszczególne elementy są nadwrażliwe narkotyki „Karsil” osoba może pojawić się różne reakcje alergiczne. W takim przypadku należy natychmiast przerwać przyjmowanie leku i skonsultować się z lekarzem.

Jeśli przepisał lek „Karsil” podczas ciąży, należy zdecydowanie trzymać się zaleceń lekarza. On przepisuje lek zgodnie ze stanem płodu i swojego ciała, więc dawka nie powinna być zmieniana niezależnie.

Informacje na temat interakcji z innymi lekami nie są obecne. Jest dobrze tolerowany w dowolnym czasie leczenia. To samo odnosi się do przedawkowania – z niewielkim nadmiarem podczas robienia działania niepożądane były obserwowane. Jeśli powiększyć recepcji kilka razy, w tym przypadku, mogą pojawić się reakcje alergiczne zostać przerwana przez płukanie żołądka i przeznaczenia sorbentów.