539 Shares 5690 views

Preparat farmaceutyczny „Betiol” (luksów). instrukcja


Preparat farmaceutyczny „Betiol” (świec) instrukcję charakteryzuje jako wysoce złożone sposoby antigemorroidalnoe. Lek produkuje przeciwzapalne, łagodzące i lokalne działania znieczulającego.

W A czopka doodbytniczego zawiera piętnaście mililitrów ekstraktu ziół (grubości) dwieście miligramów ihtammola – działanie składników czynnych. W dostępnych w handlu w blistry po pięć sztuk każda.

Lek „Betiol” (świece) instrukcje stosowania informuje zapewnia zmniejszenie bólu, zmniejszenie nasilenia zapalenia przyspieszania gojenia uszkodzeń skóry i błony śluzowej odbytnicy. Należy również zauważyć, że lek w pytaniu zmniejsza perystaltykę.

Lek „Betiol” (świece) jest wskazany do leczenia szczeliny odbytu i hemoroidów.

Informacja o farmakokinetykę leku nie jest dostępna.

środek farmaceutyczny "Betiol" (świece). Instrukcje użytkowania

Leki stosowane w odbycie. Przed przystąpieniem do montażu, należy umyć ręce i oczyścić skórę wokół odbytu. Czopek podawać korzystnie w położeniu poziomym (leżącej na boku). Czas przebiegu terapeutycznym i optymalnego schematu dawkowania jest określana przez lekarza indywidualnie dla każdego pacjenta.

Z reguły młodzi ludzie, którzy osiągnęli wiek czternastu lat i dorosłych pacjentów przypisanych do jednego czopka trzy razy dziennie. Jeśli jest to konieczne, terapeutyczna dawka leku może być zwiększona.

Należy zauważyć, że maksymalna liczba instalowanych czopków dziennie nie przekracza dziesięciu.

Betiolovye świece, ręczne raporty mogą powodować rozwój pacjenta skutków ubocznych. Wraz ze wzrostem indywidualnej wrażliwości pacjenta możliwe jest pojawienie się pragnienia, zaburzenia defekacji, suchość w ustach. Bardzo rzadko kołatanie serca, rozszerzone źrenice. Jednak w większości przypadków jest uważany za lek był dobrze tolerowany. Występowanie działań niepożądanych – poważny powód, aby zobaczyć się z lekarzem.

Lek „Betiol” (świece), instrukcja obsługi ostrzega, nie stosuje się w przypadku nadwrażliwości, jaskry, raka prostaty, w wieku poniżej czternastu lat. Z wielką starannością, został powołany na stanowisko kobiet i matek Reproaching (w tym przypadku, karmienie piersią jest zatrzymany), a także osoby, których zawody są związane z jazdy i potencjalnie niebezpiecznych maszyn.

Niepożądane interakcje z innymi środkami farmaceutycznymi jest stała.

Przypadkowe lub celowe stosowanie dawek znacznie przewyższa maksymalną dopuszczalną oznaczony częstoskurcz, pragnienie, rozszerzenie źrenic, suchość błony śluzowej jamy ustnej. Ciężkie przedawkowanie charakteryzuje rozwój zaburzeń psychicznych, towarzyszy niepokój pacjenta.

Nie ma specyficznego leczenia. Zaleca się wykonywanie procedur w celu wyeliminowania jakichkolwiek objawów. W przypadku znacznego przedawkowania wymaga specjalnego traktowania.

Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lek. Zalecana temperatura przechowywania – od ośmiu do piętnastu stopni Celsjusza.

Okres przydatności do użycia wynosi 24 miesięcy od daty produkcji.

W aptekach uważane preparat farmaceutyczny jest dostępna w handlu.