677 Shares 5368 views

Prysznice 120×80 niski pan: przegląd, funkcje, modele i opinie

Prysznice są obecnie cieszy się dużą popularnością w Rosji i zainstalowane w mieszkaniach wielu naszych rodaków. Zamontować nowoczesny sprzęt, ponieważ kosztuje stosunkowo tani, czasami nawet w domkach. Zazwyczaj ta opcja jest zaznaczona w przypadku, jeśli chcą, aby zaoszczędzić miejsce w łazience.

Główne odmiany prysznice

Warach sprzęt sanitarny tego typu może być na różnych powodów. Może to być cechy, takie jak:

  • wielkość;
  • kształtu;
  • wysokość palety;
  • Materiały stosowane do wytwarzania;
  • Sprzęt i T d. stopni.

Wielkość każdej kabiny ustalonej przez obszar palet. Do tej pory producenci mają modele zarówno z wysokimi bokami i niskie. Ostatnie są najbardziej popularne. W tym przypadku, jeden z najbardziej popularnych modeli jest kabina prysznicowa 120×80 z niskim tacy.

Modele zalety powierzchnia 120 x 80 cm

Kabiny są wybierane przede wszystkim na podstawie powierzchni pomieszczenia, w którym mają być zainstalowane. Tak więc, w małych łazienek Khrushchev zamontowana zazwyczaj niewielką wzoru o wymiarach 80 x 80 lub 90 x 90 cm. Domków samym kraju przestronny łazienka często obserwowane w pełnowymiarowej długości ściany kabiny 170 cm lub więcej.

Jesteśmy zainteresowani w modelu są zatem do urządzeń średniej wielkości. kabina prysznicowa 120×80 z małej tacki, w przeciwieństwie do małych, może już być wyposażony w różnego rodzaju urządzeń dodatkowych. W tym przypadku, wewnątrz będzie mieć wystarczająco dużo miejsca na wygodne biorących zabiegów wodnych.

Oferuje szeroki wybór wysokości ściany

Instalacja takich jak prostokątny wzór może być w zwykły sposób (ściany) i ziemię. W tym ostatnim przypadku, to oszczędność miejsca w pomieszczeniu. Jako model o dowolnym innym rozmiarze, prysznic 120×80 niskiej taca (prostokątne) mogą mieć różne wysokości. W naszych czasach, jest produkowany sprzęt sanitarny wysokość od 170 cm do 240 cm. Właściciele mieszkań miejskich, wysokość sufitu, która jest zazwyczaj 250 cm, dzięki czemu można wybrać dowolny model absolutnie. W łazience łatwo wejść nawet opcję na 240 cm. Jednak niskie prysznic w łazience tego samego Chruszczowa będzie wyglądać, prawdopodobnie bardziej harmonijne. W łazience znajduje się przestronny domek wiejski, oczywiście, jest ustanowienie model wyższy.

Zalety i wady kabin z małą tacę

Zalety tego typu sprzętu w pierwszej kolejności należą:

  1. Łatwość użycia. Aby wejść do tej kabinie jest łatwe. W związku z tym, że może być po prostu idealnie nadaje się do tego mieszkania, które jest domem dla dzieci, osób starszych lub niepełnosprawnych.

  2. Uderzający wygląd. Kabiny tego typu wyglądają bardziej nowoczesny i stylowy, niż w modelach o dużej palecie. Ponadto takie konstrukcje ukryć mniej miejsca.

Brak urządzeń tego typu, że jest tylko jeden, ale istotne. Zamontowany podajnik niska w specjalnej niszy na piętrze prysznic. W ten sposób rura ściekowa przebiega w suficie. Wszystko to znacznie komplikuje napraw hydraulicznych w przyszłości. Modele o wysokiej zderzaki są zamontowane na specjalnej ramie metalowej. Dlatego problemy z ich usług zwykle nie występuje.

Co może być projekt

Przy wyborze urządzeń, takich jak prysznice 120×80 cm z niskim tacy, między innymi, należy oczywiście zwrócić uwagę na ich wygląd. Konstrukcja takich urządzeń sanitarnych mogą być wykonane w nowoczesnym stylu, klasyczne, minimalizm, i tak dalej. D. Oczywiście, przy wyborze konkretnego modelu powinna uwzględniać takie czynniki, jak konkretny projekt samej łazienki. Minimalizm jest prawdopodobnie bardziej odpowiednia dla małej powierzchni łazienkowych. Klasyka jest wybrać domki właścicieli.

ściany kabiny mogą być wykonane z przezroczystego lub nieprzezroczystego materiału. W kombinacji łazience Chruszczowa, oczywiście, lepiej jest zainstalować pierwszą wersję wyposażenia. 120×80 cm kabina prysznicowa z przezroczystymi ścianami wygląda o wiele bardziej imponujące, jednak ma znaczenie tylko w osobnej sali przeznaczonej specjalnie do przyjęcia zabiegów wodnych.

Oczywiście, wybór urządzeń sanitarnych należy zwrócić uwagę na jego kolor. Brązowe, czarne i srebrne modele mogą wyglądać naprawdę imponująco. Jednak opcja najbardziej popularne są takie same 120×80 natrysk (niski brodzik) biały.

Jakie mogą być wykonane palet

Ten element projektu prysznica jeśli nie ledwo znaczące. Akryl – o co są zazwyczaj wykonane brodziki 120×80. Brodzik 120×80 cm, wykonany z takiego materiału jest łatwa w utrzymaniu i konserwacji dobry. Również ta część kabiny mogą być wykonane ze stali lub żeliwa. Główną zaletą tej pierwszej opcji jest niski koszt. Rzucane patelnie żeliwne dołączone do stabilności kabiny i cichej pracy są różne.

Popularne opinii na ich temat modeli i

Oczywiście przy wyborze prysznic, między innymi, zwrócić uwagę na producenta. Zdecydowanie najlepszy uznawanych modeli wykonanych w Niemczech. Bardzo dobry, na przykład, konsumenci odpowiedzieć sprzętowej Wasserfalle. Prysznice z niskim lub wysokim palecie tej marki mogą być dodatkowo wyposażone w fotele, piękne oświetlenie itd. D. Wiele odnotowali fakt, że urządzenia, które producent często ma oryginalny, nietypowy design.

Dobra opinia konsumentów krajowych i opracowała hydraulik, produkowane w Finlandii. Najpopularniejsze marki 120×80 cm kabin produkowanych w kraju są TIMO i Ideal Standard. Pierwszym producentem, sądząc po opiniach konsumentów, produkuje łatwy w użyciu, nie jest zbyt kosztowne, a zarazem urządzenia wielofunkcyjnego. kabina prysznicowa 120×80 z niskim tacy Ideal Standard zasłużył popularność przede wszystkim na łatwość obsługi i stylowy design.