866 Shares 1047 views

filmy katastrofie: listy. Filmy o samolotach: recenzje, opisy, historie i opinie

Jeśli chcesz, aby wczuć się w bohaterów, jeśli cenisz filmów z nieprzewidywalny wynik, jeśli chcesz zdjęcia, które pokazują walkę o przetrwanie, a potem cię tutaj. W tym artykule zebraliśmy filmy, które pokazują strach zbliża się śmierć i ból na myśl o tym wszystkim, co jest dobre wkrótce dobiegnie końca. Zatem, taśma z katastrofą samolotu i samolotów, porwany przez terrorystów.


"Destination" (2000)

Zaczynamy naszą listę (filmy o samolotach) obraz „Oszukać przeznaczenie” (2000). Film opowiada o mężczyźnie o imieniu Alex, który udaje się na wakacje razem ze swoimi przyjaciółmi w Paryżu przez 10 dni.

Alex przychodzi przed odlotem wizję, że wszyscy pasażerowie na pokładzie są zabijane. Przerażona na dobre, młody człowiek zdecyduje się na opuszczenie samolotu, powołując się na zły stan zdrowia, a także z 7 więcej ludzi wyjeżdża z nim. Kilka minut później samolot eksplodował. Wydawać by się mogło, tutaj jest – szczęście, że zapisany Alex z własnej śmierci.

Jednak nikt nie zdaje sobie sprawę, że sama śmierć pani odważył tę grę. Teraz wszyscy, którzy następnie uratowany od pewnej śmierci, umierania w przypadkowych okolicznościach. Czy ktoś rozbić zabójczy łańcuch, dowiadujemy się z filmu „Oszukać przeznaczenie”.

Należy zauważyć, że zarówno publiczność i krytyków na całym świecie wziął ten obraz pozytywnie.

"Załoga" (1979)

Film „Załoga” jest dumą kina radzieckiego. W ciągu ostatnich 3 lat minęło, ale publiczność wciąż jest z tej samej przyjemności oglądania tego wspaniałego obrazu, który odbył reżyser Alexander Mitta.

Opowieść o załodze samolotu pasażerskiego i cargo, które wchodzą w strasznej sytuacji. Na lotnisku, gdzie samolot ląduje, istnieje silne trzęsienie ziemi. Ludzie są przerażeni, zaczyna się poważna panika pas startowy jest uszkodzony.

Tylko dzięki odwadze i poświęceniu załogi samolotu nadal udaje się unieść w powietrze. Ale po drodze jest nowy problem: podczas podnoszenia transportu ma ogromną ilość obrażeń, które uniemożliwiają bezpiecznie wylądować.

Sądząc po opiniach widzów, obraz „załoga” musi być uwzględniony w rankingu „Najbardziej ekscytujące rosyjskie filmy o samolotach.” najlepsza lista będzie dalej.

"Załoga" (2012)

Obraz „załoga” zastrzelony dyrektor Robertom Zemekisom. Publiczność zauważyć, że jest to zespół utrzymuje napięcie przez cały czas, a zakończenie nie zawodzi.

Film opowiada doświadczonych pilotów samolotów pasażerskich Uipe Vaytekere. Kiedy niebezpieczna sytuacja, która może doprowadzić do upadku samolotu, kapitan postąpił bohatersko. udało się wylądować Uipu samolot do awaryjnego lądowania.

Ludzie uhonorować ich bohatera. Ale im więcej czasu mija, tym więcej pytań nasuwa się w odniesieniu do zdarzeń. Co naprawdę wydarzyło się na pokładzie samolotu, dowiadujemy się z filmu „Załoga”, który jest godny, aby wprowadzić rating „najlepsze filmy o katastrofie samoloty.” Lista znanych zespołów będzie nadal dyskutować dalej.

"Non-Stop"

Filmy o zajęciu przez terrorystów samolotu (lista ta może być nieskończony) jest obraz zatytułowany „Non-Stop”. Ten niesamowity zespół zdobył serca milionów widzów na jego nieprzewidywalności i zawiłości fabuły. Główną rolę w filmie zagrał utalentowany Liam Neeson, znany ze swojego udziału w trylogii „Taken”, w filmie „Run All Night”, „Lista Schindlera”.

Tak, historia opowiada o Bill Marx – marszałków powietrza, zapewniając bezpieczeństwo pasażerów. Nijaki lot zamienia się specjalny środek do obecnej tragedii. Samobójstwo pisze do niego list, który określa dokładny czas eksplozji samolot.

Ten człowiek jest tak nadal oblicza, że główny oskarżony w końcu staje się Marksa. Teraz – głównym celem amerykańskiego wywiadu, którzy czekają na lądowanie samolotu do zatrzymania Bill. Marks znajdzie prawdziwe nazwisko zabójcy i chronić swoją miłość, którą poznał na tej niebezpiecznej wyprawy.

Bill Lee bronić jego dobre imię będzie możliwe, uczymy się od obrazu „Non-Stop”, który zasługuje na miejsce w rankingu „Najlepszy film o zajęcie statku powietrznego.” Lista się nie kończy.

"Walka" (2011)

Po raz kolejny niepowtarzalny Liam Neeson w thrillerze o nazwie „Walka”. John Ottuey – pracownik kompanii naftowej na Alasce, co jest trudne do tolerowania śmierci żony, próbuje nawet popełnić samobójstwo. Ale proces rozstanie z życiem przerwana przez wycie wilków, rozległ się w pobliżu.

Wreszcie, czas zegarek jest na wyczerpaniu, a cały zespół jest entuzjastycznie czekając na moment, kiedy do domu rodzina wyda w oknie. Ale to nie było się zdarzyć. Samolot, którym leci awarii zespołu. Teraz wszyscy, którzy przeżyli są kierowane wilki, które chciały smak ludzkiego mięsa.

Co będzie dalej, uczymy się od obrazu „walki”. Pamiętaj, aby patrzeć na taśmie, jeśli szukasz najlepszych filmów o upadku samolotu. Lista została opracowana na podstawie głosów zwykłych widzów, którzy uznali, że tej taśmy – jeden z najbardziej nieprzewidywalny i ciekawy.

„Plan lotu”

List (filmy o samolotach) kontynuuje thriller o nazwie "Illusion of Flight" przez reżysera Roberta Schwentke.

Podczas lotu do Nowego Jorku Kylie Pratt nagle stracił córkę Julię. Ale załoga samolot odmawia uwierzyć, odnosząc się do zniszczonej psychiki kobiet. Fakt, że Kylie niedawno straciła męża w strasznym wypadku. Kobieta rozpaczliwie stara się udowodnić, że dziewczynka została porwana. Jednakże dość prawdomówni argumenty piloci i stewardessy niemal zmuszony uwierzyć w to, co Kylie sama ona jest naprawdę szalony. Ponadto, wszystkie dowody wskazują, że jej córka i nie był w samolocie.

Po przemyśleniu trochę, Kylie postanawia zaufać nikomu, a jedynie za jego logikę i wit. Czy kobieta może być w stanie znaleźć Julię, dowiadujemy się z filmu „Plan lotu”. Nawiasem mówiąc, sądząc po reakcji widzów, to jest to thriller różni się od wszystkich innych nieprzewidywalną fabułą i nietypowym zakończeniem.

„Lot Feniksa”

Lista (filmy o samolotach) kontynuuje dramatyczny thriller "Flight of the Phoenix". Mówi się, że wielu słuchaczy kiedyś wyglądało to taśmę, trzeba pamiętać, że chętnie dałby jej po raz.

zdjęcia z akcji rozgrywa się na pustyni w Mongolii, gdzie rozbił się samolot z pracowników zmianowych, pracowników naftowych. Wracają z pola, który nie jest już opłacalne. W związku z tym zarząd podejmuje decyzję o zamknięciu kopalni złota i wysłać pracowników do domu.

Po drodze samolot ulega awarii i znalazł się w samym środku pustyni. Zdając sobie sprawę, że pomoc dotrze wkrótce zespół postanawia odbudować powierzchnię i pozostawić piekielną terenu. A co się dzieje, uczymy się od obrazu „Lot Feniksa”.

„Katastrofa na Berlin”

Kolejny obraz, część listy „Filmy o samolotach,” – „Catastrophe nad Berlinem” Historia stracił kontrolę nad samolotem, niosąc 90 pasażerów. Pomimo złożoności stosunków między dwoma pilotami, będą robić wszystko, aby sprawić, że samolot spadł na tłum jakichkolwiek niewinnych ludzi. Będzie on wylądować, uczymy się od obrazu „Katastrofy nad Berlinem”, który jest kochany przez miliony widzów na całym świecie.

"Przeżyć" (1992)

Filmy o samolotach (górna lista) nieruchomego obrazu, podjęte na podstawie prawdziwych wydarzeń – „przeżyć”. Warto powiedzieć, że publiczność i krytycy na całym świecie przyjęli ten zespół jest dodatni.

Akcja rozgrywa się w Andach, gdzie rozbija urugwajskim samolot niosący reprezentacji rugby. Samolot spadnie na obszar, który jest całkowicie odcięty od świata zewnętrznego.

Teraz, kilka ocalałych studenci muszą walczyć o życie pośród obfitości martwego i dzikich zimnem. Dzieci będą miały 72 dni do konfrontacji z bolesną śmierć. O tym, co dzieje się dalej dowiadujemy się od obrazu „przeżyć”.

„6 dni, 7 nocy

List (filmy o samolotach) zachowuje obraz „6 dni, 7 nocy.” A samolot jednosilnikowy dostaje się burzy i rozbija się na bezludnej wyspie. Zarówno pasażer – urocza blondynka i pilot – są sami w dzikich wewnątrz.

Para, która doświadczyła wyraźnie negatywny wpływ na siebie, nie może zrozumieć, że ich poszukiwania okazały się bezowocne, a teraz obie są uważane za zaginionych.

Młodzi ludzie są już tracić nadzieję, gdy pokazujący nieznane statek na horyzoncie. Kilka upojony szczęściem. Ale los prezentuje je przykra niespodzianka ponownie. Statek, który zauważą jest pirackich. Teraz mogą trudno liczyć na ratunek. A co będzie dalej, dowiadujemy się z filmu „6 dni, 7 nocy.”

Nawiasem mówiąc, nadal to taśma pozostaje na widowni jednego z najpopularniejszych i najbardziej interesujące.

"Pasażerowie" (2008)

Filmy o upadku samolotu (lista) jest zdjęcie z „pasażerów”. Kler Samers – psycholog zajmujący się ludzie uwięzieni w katastrofie poprzedniego dnia. Jednak nie wszyscy pasażerowie są chętni do udziału w tych sesjach. Eric – najtrudniejszy pacjent. Ale Claire nadal ma nadzieję pomóc biedakowi. Między uczucia wybuchają.

Nagle wszyscy ocaleni z katastrofy zaczynają znikać jeden po drugim. Claire postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Co naprawdę wydarzyło się na tym statku, dowiadujemy się z filmu „pasażerów”.

Należy zauważyć, że ten obraz, a widzowie i krytycy postrzegana niejednoznacznie. Jednak wszystko zostanie podjęta po obejrzeniu go.

Jesteś ciekawy oglądania!