896 Shares 3677 views

Hokej na lodzie Alexander Frolov. Frolov Alexander – biografia

Wielu ludzi na świecie uwielbia sport i zakorzeni się dla swoich uwielbionych graczy. Niektórzy ludzie lubią piłkę nożną, inni wolą koszykówkę, to zupełnie nieistotne, ale kiedy wszyscy fani staną się razem i "trzymaj pięści" dla własnego zespołu – to zapierające dech w piersiach. Kilka lat temu hokej został uznany za najpopularniejszy sport, dziś zainteresowanie nim zmniejszyło się nieznacznie, ale prawdziwych fanów jeszcze nie zarastało. Jednym z najwybitniejszych rosyjskich napastników jest Alexander Frolov.

Młodzież rosyjskiego hokeju

Alexander Alexandrovich Frolov urodził się 19 czerwca 1982 w Moskwie (USSR). Dzisiaj reprezentuje Rosję i jest prawowiernie uznawany za mistrza tego kraju od 2005 roku. Jako dziecko Sasha był bardzo zdolnym chłopcem, ale jako niecierpliwy tyle w młodym wieku. Wszyscy nauczyciele mówili o przyszłej legendzie sportu jako sympatycznej, pracowitej i utalentowanej postaci.

Od najmłodszych lat Alexander Frolov lubi sport i nic dziwnego, że wstąpił do szkoły Spartak w Moskwie. W swoim życiu często pokonywał przeszkody, ale to było warte, bo wkrótce facet otrzymał tytuł mistrza sportu, który jest dumny ze wszystkiego jego rodziny i przyjaciół.

Początek Wielkiego Sportu

Szybka kariera Aleksandra Frolowa rozpoczęła się w 2000 roku. W nowym wieku przyszła gwiazda wiele przyjemnych i magicznych. To właśnie w tym roku słynny amerykański klub "Los Angeles Kings" wybrał hokejowego piłkarza, Frolov został spisany pod wspólną dwudziestą liczbą.

Hokejowy piłkarz Alexander Frolov był także w klubie "Lokomotiv-2", który był uważany za trzeci potężny w Rosji. Należał do miasta Jarosławskiego. Nieco później Sasha postanowił, że pozostanie w kraju przez kolejne dwa sezony i odbywa serię gier. Był lewicowym ekstremalnym napastnikiem, który otrzymał tyle punktów, że złożyli kontrakt z moskiewskim klubem Major League pod tytułem "Skrzydła Sowietów". Uważa się, że dzięki ogromnemu udziałowi Frolova cały zespół udał się do Super League (RSL).

Sharp rozwój kariery rosyjskiego hokeja

W 2002 roku Alexander Frolov podpisał kolejną umowę, ale jego znaczenie przekroczyło poprzednie. To była umowa zawarta z klubem "Los Angeles Kings" przez trzy lata. Oczywiście, Aleksander zgodził się i był obok siebie ze szczęściem. Niektórzy myśleli, że tak zdradził swój zespół i poszedł tam, gdzie więcej płacić. To było całkowicie błędne! Frolov dążył do rozwoju jako hokeja, a zagraniczne kluby dały mu wielkie perspektywy. Dlatego właśnie dokonano wyboru w momencie, gdy nadeszła prośba.

25 października 2002 r. Frolov strzelił swojego pierwszego gola w NHL dla zespołu "New York Rangers". Stał się decydujący, co przyniosło zwycięstwo wszystkim uczestnikom. Po zakończeniu pierwszego sezonu, Aleksander podsumował i był całkowicie zadowolony. W rezultacie przez cały okres zdobył 31 punktów, z czego zdobył czternaście goli i zdobył siedemnaście asyst.

Później Frolov Alexander Alexandrovich zagrał 77 meczów i zdobył 48 punktów. Wyniki meczów zadowoliły nie tylko gracza hokejowego, ale także jego trenerów, zespołu. Alexander stał się bardzo przyjazny z towarzyszami i nawet nie chciał opuścić zagranicznego klubu. Jednak pragnienie powrotu do domu i pokazania najlepszych wyników wygrał. Grając ostatni sezon dla "New York Rangers" w 2003/2004, Frolov powrócił do Superleague Rosji.

Wracaj do domu

Bezpośrednio po wylądowaniu samolotu Frolov udał się do rodzinnego rosyjskiego klubu. Trenerzy z radością spotkali się z najlepszymi graczami i zidentyfikowali go w Moskwie CSKA Moscow. Ale pod koniec sezonu Alexander przeniósł się do klubu "Dynamo". W swoim składzie został w 2005 roku mistrzem Rosji. Frolov jest niezmiernie wdzięczny zespołowi i losowi takiej szansy i wcale nie żałuje, że podpisał umowę z zagranicznym klubem i otrzymał takie ważne doświadczenie.

Życie mistrza świata

Oczywiście, po 2005 roku życie Frolova zmieniło się radykalnie. Po pierwsze, ze wszystkich stron padło wiele milionów kontraktów, a po drugie, co druga osoba na ulicy zaczęła go rozpoznawać iz podziwem dziękować za zwycięstwo. Hokejowy piłkarz Alexander Frolov stał się sławny.

Nie tracąc czasu, sportowiec podpisał pięcioletni kontrakt z klubem Los Angeles Kings. Za wykonaną pracę Frolov otrzymał 14,5 miliona dolarów. W pierwszym sezonie Alexander strzelił swój pierwszy hat-trick w NHL. To był niezapomniany mecz z zespołem Columbus. Kompozycja klubu "Kings", w którym grał hokeista, po prostu pokonał przeciwnika o 8: 2. Nieco później Alexander Frolov został zaproszony na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2006. Tam musiał zagrać dla drużyny narodowej, którą gra hokeja.

Urazy u sportowca

Żaden sport nie może pochwalić się tym, że nie da się ranić. Cokolwiek to czyni, w pewnym stopniu jest zagrożeniem dla jego zdrowia. Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 Frolov poniósł kontuzję na ramię, po czym odzyskał długie lata i przegapił kilka meczów. Niemniej jednak, miesiąc później poszedł na lód i do końca sezonu określone w pełni siły. W rezultacie hokejowy piłkarz Frolov zagrał 69 meczów, w których zdobył 54 punkty. Lata minęły i hokejowy piłkarz nie tylko nie spowolnił tempa, ale wręcz przeciwnie przekroczył wszelkie oczekiwania. W 2007 r. Frolov został uznany za drugiego bombowca zespołu. Był drugi po Michaelowi Camalleri. Rok później superstar z lodem ponownie poniósł obrażenia w okolicy pachwiny. Brakowało 11 meczów, ale odzyskał równowagę, zagrał 67 punktów z 71 meczów.

Dalsza kariera Frolova

W 2010 r. Frolov podpisał nową umowę na jeden rok warty trzy miliony dolarów w klubie "New York Rangers". Dokładnie w ciągu dwunastu miesięcy hokeista dostał ciężkie obrażenia, które wymagały operacji i pozbawiły go możliwości spędzenia reszty sezonu. W 2011 roku Sasha opuściła NHL i podpisała kontrakt z "Vanguard", gdzie po jakimś czasie stał się najlepszym bombowcem zespołu. Od tego czasu w wielu czasopismach, na plakatach iw ogóle w całym mieście można zobaczyć zdjęcie Aleksandra Frolowa, najlepszego hokeju w Rosji. A co z życiem osobistym?

Życie osobiste Frolova

To zupełnie naturalne, że dla wielu kobiet Alexander Frolov (hokejowy piłkarz) stał się standardem piękna, odwagi i władzy. Życie osobiste sportowca jest szczególnie zaniepokojone piękną połową populacji. Również dziewczęta i chłopcy są zainteresowani ogólnymi parametrami sportowca. Wysokość hokeja wynosi 188 cm, waga – 93 kg.

Przez długi czas wiadomo, że ukochaną sportowca jest niesamowita Julia Nachalova. Popularny wykonawca raz w wywiadzie powiedział, że naprawdę chce urodzić dzieci z Frolova i, oczywiście, zostać jego legalną żoną. Ostatnio dziennikarze dowiedzieli się, że śpiewak kończy naprawy w swoim wspólnym mieszkaniu, które popycha pewne myśli. Hokejowy piłkarz jest teraz bardziej przystosowany do kariery niż tworzenie rodziny, ale także myśli o ślubie kochanka.

Mówi się, że Julia Nachalova i Alexander Frolov są już zaangażowani, ale w ostatniej chwili artysta anulował wesele, odkładając to na czas nieokreślony. W rzeczywistości para była razem od około 1,5 roku, a wszyscy fani czekali na romantyczne i szczęśliwe zakończenie ich ślubu. Wokalista twierdzi, że są zupełnie inni z Frolovem, ale to tylko przybliża ich do siebie. Należy zauważyć, że Nachalova ma córkę z jej pierwszego małżeństwa, które dobrze się dogaduje z hokeistą.