425 Shares 4994 views

Ducane majonez – sos nie jest ze szkodą dla figury

Dla wielu, dieta jest związane ze spożywaniem świeżych i jedzenie bez smaku. Rzeczywiście, smażyć nie może być zwykłe smaczne sosy i zakazane jest również dywersyfikacja dieta jest bardzo problematyczne. Wyjątkiem jest dieta Dyukanu, opinie o które najczęściej entuzjazmu. A jednym z powodów takiego stanu rzeczy – masa receptur, autorstwo której należy zarówno do założyciela systemu żywnościowego i jej wielu fanów.


Posiłki Dyukanu – to, jak chcesz, ale nie wszystkie

Głównym dieta koncepcji – używać wyłącznie zatwierdzonych produktów, których skład jest rozszerzenie jej przebieg. Od początku utraty wagi szczęśliwy moment mocowania osiągnięty rezultat przechodzi przez cztery fazy: ataku, rejs, konsolidacji i stabilizacji. Najpoważniejsza etap – pierwsza, ale również najbardziej krótkotrwały. Jednak w tym czasie pozwolono ponad siedemdziesięciu produktów, z których można przygotować całkiem imponującą liczbę różnych potraw, łącznie z majonezem Duke z których każdy sałatki, mięso lub ryba staje się bardziej interesujący smak niuans.

Ale z każdym kolejnym etapie liczba dopuszczonych produktów rośnie, więc ta dieta jest uważana za jedną z najbardziej łagodny dla żołądka (nie muszą głodować) i dla ducha (nie cierpi).

I, oczywiście, zbiór przepisów na każdym etapie rośnie mięsa w wietnamskiej, ryba z grilla, zupy, sałatki, a nawet desery. Osobno można wybrać różne sosy, gdyż od nich tak wiele zależy od smaku gotowego dania. W umiarkowanych ilościach może być spożywany sojowy, boczniaki i teriyaki, że spodoba się fanom kuchni azjatyckiej, a można je kupić gotowe. A jeśli mówimy o tych stacjach benzynowych, które można gotować samemu, najbardziej popularne są jogurt i majonez Duc. Przy pierwszym jest prosta. Jego wytwarzania wymaga neutralnego tłuszczu jogurt, trochę soli i mieszaninę ulubionych ziół. Ale na drugim pokoldovat mieć trochę, choć nie trwało długo.

majonez Ducane

Przepisy dla tego sosu trochę. Niektóre przygotować go z surowych żółtek jaj, podczas gdy inni wolą je gotować. Można użyć kurczaka lub przepiórczych jaj. Druga różnica – masło. Dla fazy ataku jest dozwolone tylko wazelinę, na późniejszym etapie można zastąpić go kilkoma kroplami oliwy z oliwek lub olej słonecznikowy. Cóż, niektórzy przygotowują majonezu Ducane i zrobić bez niego.

Jakie produkty wymagają

  • beztłuszczowe miękki twaróg – para łyżki (w przypadku ich braku może być przewijana z zwykłe dodanie maślanka lub chudego jogurtu neutralny);
  • musztarda – łyżeczka (słodki, można umieścić więcej iz ostrego trzeba uważać);
  • gotowane żółtko – jeden, jeśli jajko jest duża;
  • przyprawy i sól – opcjonalnie;
  • sok z cytryny – trzeci z łyżeczką;
  • ocet balsamiczny – kilka kropel.

Jak gotować

Po pierwsze, niektóre bitą żółtka, następnie pozostałe składniki są dodawane do niego. Aby lepiej wymieszać z użyciem blendera, jak proces zajmie około dziesięciu minut. Uzupełnienie sos może być mała ilość słodzika.