105 Shares 8135 views

Slim Jeans: opis, informacje zwrotne. Tworząc harmonijny sposób z wąskich dżinsów

Uważa się, że moda na wąskich dżinsów rozpoczęła Keyt Moss. W każdym razie, jej pojawienie się publicznie w 2004 roku, w tych spodniach spowodował spore zamieszanie. Obecnie model ten jest bardzo popularny wśród płci pięknej. Jest to na pewno powiedzieć, że szczupłe dżinsy – to jedna z tych rzeczy, które są wywoływane podstawowy w szafie. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni model w rozmiarze i dowiedzieć się, jak połączyć go z odpowiednim obuwiem i harmonijną jazdę.


Co jest szczupły dżinsy i jak różnią się one od przybytku?

Te spodnie są siedząc na rysunku jest dość zwarte, zwarte uda. Jednak noga poniżej kolana, choć dopasowane dość wąsko, ale nie przylega do zamknięcia skóry. Jest to główna różnica między modelami szczupły nie jest mniej popularne skórki. Słowo „skóry” tłumaczy się na angielski jako „skóry”, termin ten dosłownie nawiązuje do spodni, obtyagvayuschie jak druga skóra.

Slim dżinsy, którego zdjęcia dają wyobrażenie o ich demokratycznym lądowania na rysunku, również często szyte z tkanin zawierających elastan. W porównaniu do nich, spodni tkanina skórki Dodać zawierają znacznie więcej włókien syntetycznych i silniejszy odcinku, w przeciwnym razie byłyby niemożliwe do noszenia.

Charakterystyka kształtów

Uważa się, że absolutnie każda dziewczyna smukłym modelu pasuje. Dżinsy, opinii, które są bardziej pozytywne, a prawda jest tak wiele. A jednak nie jest to konieczne, aby stracić obiektywizmu. Głównym zadaniem każdej garderoby – do dekoracji, aby nie zepsuć.

Styliści polecają sobie te spodnie nawet wielkość dziewczęta „+”. Oni wizualnie rozciągnięty kształt sprawiają, że nogi szczupła. Ale zbyt cienki powinien być ostrożny. Nadmierna chudość koloru nie więcej niż nadmiernej pełności. Moda dla stóp-meczu nie ma znaczenia. Może dziewczęta z niedowagą powinny zdecydować się na luźne modeli?

Właściciele ośrodka budować postacie można łatwo ubierać się w niezwykły wąskich dżinsów. Zwłaszcza, że są one tak łatwo połączyć z odpowiednimi rzeczy i tworzyć ciekawe obrazy.

Wybieramy górę

Jeśli dręczą kwestii co nosić do dżinsów szczupły, zawsze koncentruje się na cechach własnych figur. Osoby z krzywego kształtu, styliści polecam wybrać górną część rozszerzonego cięcia. Luźna bluzka do połowy pośladków lub nawet ich doskonałą przewodnim przebraniu niektóre niuanse figury, które nie powinny trzymać się publicznie.

Ale właściciel brzuszków sportowych można bezpiecznie nosić do dżinsów szczupłych nawet krótki top.

Staraj się nosić luźne sweter neutralny i uzupełnienie stroju jasny akcesorium: z arafatki szalik, zawieszenia. Dobre wyniki można osiągnąć nawet w wąskich spodniach łączących klasyczną kurtkę lub płaszcz.

Długość i cechy cięcia

Rzadko zdarza się znaleźć wąskie dżinsy z kieszeniami lub szyte na jakiejś niezwykłej wzorca. Chociaż to też się zdarza.

Zdecydowana większość modeli są szyte na klasycznym wzorem. Bardzo popularny model dzisiaj z wysoką talią. Są bardzo dobrze siedzieć na rysunku i podkreślić jego wdzięku kształt.

Warto wspomnieć o długości. Najbardziej istotne w tym sezonie spodnie mają długość 7 8. Wąskie kostki w tych spodniach wyglądają szczególnie wzruszające i subtelne. Cały obraz dostaje odcień wrażliwości i delikatności.

Kilka słów o odpowiednich butach

Wybór obuwia zależy jaki styl rozwiązanych wszystkich cebuli. Ważne jest, oczywiście, miejsca i czasu.

Idealne połączenie wąskich spodni z butami na nawrocie. Tak w ogóle, jakieś buty lub sandały z obcasami idealnie nadają się do nich. Jest to szczególnie prawdziwe trendy krótsza długość 7 8. Nogi wyglądają dłuższe i szczuplejsze.

Nadaje się do szczupłych dżinsy i buty większość stylów, od ciasnych butów, kończąc na kowboja ozdobny z szerokimi szczytach.

Oddzielny temat – buty. Dziś w modelka na stabilnej podeszwy, aż do połowy łydki. W połączeniu z wąskimi spodniami wygląda solidne buty, tylko w tym przypadku konieczne jest, aby starannie rozważyć top – on też musi być wystarczająco duże i wyraziste, że cała ostrości obrazu nie jest przesunięty w dół.

Jeśli zamiarem jest po prostu chodzić, wybierz baleriny, trampki i espadryle. To wygodne buty jest również bardzo dobrze nadaje się do wąskich dżinsów.