348 Shares 6671 views

Czuły pseudonimy dla dziewczyn. Piękne i zabawne przezwiska dla dziewczynek

Jak chcesz, aby wyrazić swoje uczucia w sposób, który podkreślają łagodne nastawienie do bliskiej i ukochanej osoby. Ale jak to zrobić? Bardzo często ludzie wymyślają czułe przezwiska dla dziewcząt. A wartość tych łagodnych słów jest czasami zrozumiałe tylko przedstawiciele silniejszej płci. Jednak psychologowie mówią, że jeśli damy postara się zrozumieć, dlaczego ich ukochany tzw mogą ujawnić tajemnice podświadomości nowoczesnych dżentelmenów.


zagadki psychologia

Paradoksalnie, mężczyźni – są dość wrażliwe i zmysłowe. Aby wyrazić swoje emocje, wiele osób po prostu są nieśmiali lub nie wiesz jak to zrobić. W związku z tym bardzo podświadomość mówi te czułe przezwiska dla dziewczyn, które symbolizują uczucia i postawy rycerzy do pań. Psychologowie nazywają się być wrażliwi na słowa. A potem można dowiedzieć się, ukryte motywy młodego mężczyzny. Każdy kochający pseudonim pochodzi z serca i ma pewnych informacji, doświadczeń i uczuć. Załóżmy, zrozumieć, jak je rozszyfrować.

Każdy list jest ważny

Bardzo często w rozmowie ludzie zastąpić prawdziwych nazwisk z przyjemnymi i łagodnymi słowami. W tym przypadku rzadko zwracają uwagę na wymowie dźwięków. I bardzo marne. Jak również nazwy, czuły pseudonimy dla dziewcząt nieść pewną kolor energii.

Wyrazić moją bliskość i podkreślać prostotę i łatwość sposób ludzie używają literę „K”. Najczęściej słychać w przyrostkiem „mówione”. Na przykład: kot, pusichka, dziecko. Tak lekkie i miękkie pseudonimy pokazać partnerowi pełną lojalność i zaufanie.

Litera „W” jest dość powszechne w nazwach domowych. Wynika to z faktu, że dźwięk jest w stanie odwrócić człowieka od jego problemów i kłopotów. Kiedy osoba słyszy syk, podświadomie, koncentrując się na swojej osobie. Na przykład: dziecko, mysz pampushonok, czekolady. Wodna podkreślają delikatne emocjonalne przywiązanie pomaga literę „L”. Jest w stanie złagodzić słowo i przyciągnąć uwagę rozmówcy: ulubione Lapushka, połknąć, Lialechka.

Śliczne małe zwierzęta, śmieszne dziewczyna

Bardzo często mężczyzna, podchodząc do swojej dziewczyny czuły pseudonimów, użyj nazwy zwierząt. I przestępstwo nie jest absolutnie warto. Wystarczy podświadome silniejsze panie sex deklaruje chęć ochrony i zachowania ich jako słabszych istot. Bez względu na to, z jaką przychodzi porównanie bestia zawsze jest zabarwione uczuć przetargowych i nabożeństwo do swojego partnera. Zbadajmy, co oznacza każda z nich ma imię:

 • Zhabko, zhabchonok – twój mężczyzna jest bardzo energiczny i bardzo zabawny zestaw. Ale w głębi serca jest on niezwykle ceniony relacje.
 • Hippo – ulubionym prostu wchłania cię. Jest uprzejmy, ceniony w autonomii i niezależności kobiet, chociaż lubi się wygłupiać.
 • Zając, zając, królik, zając – hazard człowiek, gotowy do gry z partnerem. Ale nie powinniśmy się oszukiwać: w głębi serca on jest bardzo zazdrosny i ciągle patrzy.
 • Ezhonok, walnięcie – wasze relacje są ogromne znaczenie dla wybrańców. On boi się stracić, ale nie pokazuje. Człowiek bez umiaru i impulsywny.
 • Dziewczynka próbuje, koza – człowiek czuje szczególną bliskość do swojej osoby. On cię kocha jak własne, ale nie stronił „pin”.
 • Pussy, Kisochka kotek – partnerem ustawić całkiem poważnie. Gotów jest chronić i dbać.
 • Crocodile – pan jest bardzo energiczny. Człowiek arogancki i nie będzie ryzykować. Gotowy odkryć swoją duszę.
 • Połknąć – twój partner jest bardzo słodki i pomocny. To będzie lojalnym partnerem doceni twoją duszę.
 • Bear – prawdziwego rycerza, który nie będzie wywierać presję na ciebie. Jest zmysłowy i głęboki. Bardzo boi się utraty przedmiotu ich uczucia.
 • Mysz, myshechka, mysz – partnerem wykorzystywane do wykracza poza zwykłym, łatwo porwać i zakochać się z serca. Czasami ci ludzie są bardzo niepohamowany, ale ich szczere uczucie.
 • Rybulka, ryby – bardzo racjonalny człowiek, twój związek postrzega jako relacji biznesowych. Romans z takich osób jest na drugim miejscu.
 • Śwince svinyushka – partnerem wymaga uwagi, otwarcie wzywa was, aby otworzyć swoje serce do niego. Zdecydowany i odważny.
 • Słoń, slonenochek – mężczyzna przywiązuje wielką wagę do połączenia. Pragnie wzajemności i koncentruje się tylko na ciebie.
 • Tiger – partner zawsze będzie szanować niezależność i niewymuszony charakter ukochanego. Widzi pani, jak równego sojusznika.
 • Hamster Hamster – impulsywny facet, łatwe do odważnych pomysłów.

boi patosu

Jak miło słyszeć swój adres słów, które podkreślają swoją wyjątkowość! Bardzo często ludzie, wymyślanie ciekawych przydomków dla dziewcząt, użyj pretensjonalnych metafor. Tak, to jest dobre, ale trzeba uważać na takich czuciowych przejawach. Niektórzy przedstawiciele płci męskiej mają tendencję do wykazywania jego uczucia pokazać. W społeczeństwie, oświadcza, że ma najlepszą kobietę. W życiu codziennym, zachowują się zupełnie inaczej. uwzględniając kobieta jako kolejny „zwycięstwo” i często prowadzą podwójne życie. Będziemy rozumieć, że wyznaczają następujące słowa:

 • Królowa, królowa – twój partner jest ekscentryczny i mądry. Lubi mieć piękne kobiety i wygrzewać się w promieniach sukcesu.
 • Aphrodite, Kleopatra – a marzenia człowieka o chwale i komfortu życia. Jeśli możesz dać mu to, że jest łatwy do dostosowania i będzie żyć nawet bez miłości. On nie ufa nikomu.
 • Moje życie, moja dusza – jest zbyt wiele, a jawna patos. Oni są bardzo lubi kobiety, a inaczej.
 • Złoto, diamenty – choć docenia swój związek, ale uczucia do niego nie jest najważniejszą rzeczą w życiu.

słodkie małe słowa

Mężczyźni starają się podkreślić znaczenie jego ukochana, porównać ją z niektórych „słodyczy”. I nie jest to wskazówka, że trzeba jeść mniej lub masz ochotę na coś słodkiego. Te słowa pochodzą z podświadomości i wyraźnej sympatii i czułości kobiety. „Sweet” czuły nick dla swojej dziewczyny wskazać zamiar mężczyzn do ochrony przed wszystkimi na świecie:

 • Sweetie – trzeba wybranych, ale uważaj, on jest zazdrosny i chce stać się kobietą z jego własnej.
 • Pampushechka, pączek, pyshechka – Twój człowiek po prostu wymaga uwagi. On boi się rywali, a wszystkie siły będą chronić swój ulubiony ze wszystkimi rodzajami ataków. Marzenia o intymności i zaufania ze strony dziewczyny.
 • Sweetie, smaczne – partner chce podkreślić swoje emocje w związku. W głębi duszy jest obliczenie i zimno.
 • Czekolada – człowiek może zaoferować prosty i łatwy związek.
 • Berry – młody człowiek jest energiczny i pewny siebie. Jest to ważne dla niezależności i poczucia wykluczyła.

śmieszne zajawka

A czy wiesz, że bardziej interesujące nazwy zdecydujesz, tym lepiej odnosi się do ciebie?

Człowiek wymyśla pilnie śmieszne przezwiska dla dziewcząt, aby podkreślić swoją specyfikę i oryginalność. I niech tego rodzaju słowa niezrozumiałe dla innych, kochankowie bardzo dobrze wiedzą o co chodzi:

 • Teletubisie, puzenysh – ludzie są bardzo przywiązani do siebie i chce stworzyć silny ośrodek. Jest lojalnym partnerem i troskliwym mężem.
 • Durynda, goosey – pan jest gotów wybaczyć wszelkie niedociągnięcia, błędy. Energiczny i silny, gotowy do podjęcia wszelkich zobowiązań.
 • Ups, śmieci – życzliwy i hojny człowiek. On cię kocha i rozumie każdą sytuację. Jest szlachetny i silny duchem.
 • Potwór, cud – Twój człowiek jest w potrzebie uwagi i zrozumienia. Człowiek docenia postawę i skłonny do kompromisu.
 • Musipusichka, mulyashka, Muska – Ty partner jest bardzo ostry, a jego silne uczucia i poważne plany na przyszłość.

kocham Talk

To zaskakujące, ale niemal każda para ma swoje piękne pieszcząc słowa. Często nie są one unikalne i precyzyjnie wyrazić uczucie, że ludzie przeżywają. To podkreśla intymną relację. Z pomocą łagodnych słów jest ustawna partnera do komunikowania się i zwrócić jego uwagę. Dlatego mężczyźni i wymyślić czuły pseudonimów dla dziewcząt. Wartość każdego z nich:

 • Honey – człowiek docenić stałość w relacjach. On jest przekonany, i oczekuje na Państwa zaufanie. Racjonalność często przeważa nad uczuciami.
 • Słodkie, słodkie – partner może zapewnić silną rodzinę do swojej pani. Ten rycerz jest bardzo rozsądne.
 • Favorite – przywiązany do lady i docenia jej duszę, czasem skłonność do dramatu w związku. On jest zazdrosny, nawet próbuje to ukryć.
 • Słońce, słońce – człowiek czuje się dla was prawdziwe uczucia. Delikatny i taktowny partnerem.

Wartość siebie

Związek – jest to bardzo złożony system interakcji między dwojgiem ludzi. Daj siebie ich ciepło. A nawet jeśli to tylko czułe przezwiska dla dziewcząt z silniejszej płci głosować taką manifestację i podziękować swoim partnerem za życzliwość. Niech będzie mieć swój tajny język, który jest zrozumiały tylko dla dwóch z was!