465 Shares 1946 views

Zaproszeni aktorzy „Krytyczna decyzja” Krótka historia i postacie blockbuster

W Hollywood twórcy wiedzą, że film okazał się sukcesem, powinno być zaangażowane podmioty gwiazdy. „Krytyczna decyzja” – thriller, zgromadziła na ekranie trzech gwiazd: Kurt Russell, Helli Berri i niepowtarzalnym Steven Seagal. W każdej historii okładki były ich bohaterowie i jak wyjść z trudnej sytuacji?


„Krytyczna decyzja”: aktorzy i role, podsumowanie działka

Podobnie jak w wielu z tych filmów, scenariusz „Executive Decision”, obraca się wokół prób amerykańskich Sił Specjalnych, aby zneutralizować terrorystów. Jest to i zaangażowany w ciągu 123 minut aktorów ekranu czasowych.

„Krytyczna decyzja” – opowieść o tym, jak samolot pasażerski wziął złośliwego terrorystę Hassan (Devid Sushe). Ponadto samolot on umieszczony pojemnik z gazem trującym, który jest podobno przygotowuje się do rozpylać nad terytorium Zjednoczonych.

Na pokładzie „Boeing” przez bramę zapasowa zasadzone SWAT kierowanego przez pułkownika Travisa (Steven Seagal). Jednak brama nie ma czasu podczas listwy w dół, więc większość członków zespołu trwa do otwartego włazu. Pozostając na pokładzie inżynierów i specjalnych sił próbują zneutralizować niebezpiecznych terrorystów, i pomaga im w tej uroczej stewardessy Jean (Helli Berri).

Zaproszeni uczestnicy: „Krytyczna decyzja”, a bohater Kurt Russell

Rozkwitu kariery Kurta Russella przyszedł pod koniec lat 80-tych – początku lat 90-ych. „Coś” dla Amerykanów stał uznany za rolę Ar Dzheya Makridi w filmie sci-fi. Nieco później, aktor stał się stałym członkiem bojowników: Wąż Pliskin, grał w „Ucieczka z Nowego Jorku”, „Wielka draka w chińskiej dzielnicy” Jacka Burtona, a także środki pieniężne w „Tango i Cash”. W tym ostatnim filmie, partner w zestawie Kurt stał Sylvester Stallone i innych znanych aktorów.

„Krytyczna decyzja” – film w 1996 roku, w którym Kurt odgrywa dr David Grant – ekspert od terroryzmu. Dotacja jest częścią Pułkownik Travis oderwania który wylądował na pokładzie schwytany „Boeing”. Kiedy większość załogi ginie, David rzeczywiście zaczyna prowadzić operację. Że udaje mu się odnaleźć terrorystę, który jest zdalne sterowanie bomba, a także przekonać dowódców wojskowych, aby nie zniszczyć samolot.

Helli Berri w roli Jean

Aktorzy z filmu „Krytyczna decyzja” – uznane gwiazdy w Hollywood. Przynajmniej to było w latach 90-tych.

Helli Berri wystąpił w wielu popularnych filmów, ale kluczowa rola w karierze dla niej była rola Leticia Masgrov w dramacie „Monster Ball”. Aktorka otrzymała „Oscara” do pracy. W 2000 roku Berry wylądował rolę Burza w franczyzowych „X-Men”: w ten sposób pojawia się na ekranie, a do dnia dzisiejszego. Również w filmografii numeru Halley filmów „Gothic”, „Kobieta-Kot”, „Atlas chmur” i „Mroczny Tide”.

W filmie akcji „Executive Decision”, aktorka otrzymała rolę stewardesa Jean, któremu udało się ustalić tajny kontakt z dr Grant i przekazują informacje do niego o tym co się dzieje w kabinie „Boeing”.

Inne role wykonawców

W „Executive Decision” (1996) Aktor Devid Sushe i Andreas Katsulas grał złoczyńców gangu terrorystycznego, który skorzystał z samolotu.

Devid Sushe, choć pojawił się w postaci pewnego Hassan Naji, w rzeczywistości jest brytyjski aktor, znany z roli Poirota w tej samej serii. Andreas Katsulas greckie pochodzenie, zagrała w takich filmach jak „Ścigany” i „The Stolen Sky”.

Według opowieści obraz, oddział sił specjalnych prowadzi Steven Seagal – koneser sztuk walki. Ze względu Segal – role w ponad trzydziestu bojowników. Najlepiej znany ze swojej pracy na ekranie. – "Rusłan", "Under Siege", "The Patriot" i "Machete" Segal ma również najwyższy siódmy dan aikido i zarządza siecią szkół sztuk walki na całym świecie.

Siły specjalne kapitan przydomek „Szczur” odegrała kolumbijski John Legisamo. John otrzymał szkoleniową występującą w Studio Lee Strasberga. Zagrał w filmie "Gamer" Gerard Butler, "doradca" z Cameron Diaz, "John Wick" z Kianu Rivzom i "eksperymentatora" z Winona Ryder.

Inżynier, który zaprojektował dodatkową bramę dla „Boeing” i był częścią grupy wyzwolenia grał Oliver Platt. Platt rozsławione przez drobnych ról w filmie „żoną Mob”, „Honest kurtyzana” i „Beethovena”.

Również na zdjęciu widać Dzho Mortona ( "Speed") i JT Walsh ( "Good Morning, Vietnam").