256 Shares 6537 views

Wanny wykonane z cegły z ich rąk.

Jeśli zdecydowałeś się rozpocząć budowę łaźni z cegły, to trzeba dokonać wyboru, który w tym przypadku cegła używana. To powinno być przedmiotem szczególnej uwagi. Budowanie z kąpieli za pomocą cegieł silikatowych można zmielić lub materiał. Krzemian jest tańszy niż na ziemi, więc można zaoszczędzić kiedy go używać. Jednak taka kąpiel z cegły będzie wyglądać mniej poważny. Grunt, który składa się z wypalanej gliny, bardziej przyjazne dla środowiska. Decydując się na budowę łaźni z wypalanej cegły czerwonej, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak dobrze spalił. Niespalone – jasny szkarłat. To nie powinno być zakupem, ponieważ jest bardzo kruchy i zepsuje. Fioletowo-brązowy kolor wskazuje, że perezhgli cegły. Ma nieregularny kształt i budowa spowoduje niedogodności.

Istnieje kilka sposobów, aby zbudować mur.

 1. Uczynić warstwę na ścianie wielkość od 4 do 6 cm. Pozwoli to powietrze działa jako izolator ciepła.
 2. Wewnątrz murów umieścić izolację płyty.
 3. Dokonaj kolodtsevoy sprzęgła, tj warstwę izolacji pomiędzy ścianami zasnąć.

Aby rozpocząć budowa łaźni ceglanego muru jest konieczne ze. Decydując się zrobić z rękami, można zaoszczędzić dużo, ale trzeba ciężko pracować fizycznie. Jednak proces budowy można proszę, i będzie czerpać przyjemność z nim. W tym przypadku, trzeba być bardzo ostrożnym. Jeśli umieścisz niewłaściwym pierwotnie cegłę, w przyszłości będzie miał trudności w r. Więc trzeba uważać na każdym rzędzie, a następnie praca pójdzie szybko i łatwo. Zasadniczo kąpieli zbudować połowę lub dwie cegły, to znaczy 0,38 lub 0,51 metra, odpowiednio, i później w kąpieli jest zagięty na pół albo czwarta cegieł – to jest 12 do 6,5 cm, odpowiednio. Przed rozpoczęciem układania na fundamencie zwykle Szlak izolację w postaci pokrycia dachowego. Pierwszych kilka rzędów budulca murowane wykonane z ziemi, niezależnie od tego, jak zbudować łaźnię.

Kamieniarstwo własnymi rękami

Podczas budowy kąpielach ceglanego muru jest konieczność rozpoczęcia kątów, które trzeba ciągnąć kordem prichalku. Jeśli to wisi, konieczne jest, aby położyć kamień pod nim. Zapewni to gładkie pionowe i poziome rzędy muru. Ponadto, grubość szwy poziome uzyskuje się równe.

Kąpiel cegły zbudowany własnymi rękami jest trudne, ale trzymanie się pewnych zasad pomoże w tej sprawie.

 1. Po pierwsze, pierwszy rząd musi być zbudowana z cegły.
 2. Ważne jest, aby rozpocząć układanie.
 3. rozdrobnione materiały, jeżeli są stosowane do nakładania na stronie wewnętrznej.
 4. W żadnym wypadku nie należy używać połamane cegły na rogach lub wsparcia.
 5. Każda kompletna linia trzeba zwilżyć przed ułożeniem następnej, szczególnie w czasie upałów.
 6. Łamane lub zmienioną formą cegieł umieścić obok BAT w murze.
 7. Seria Bonder jest wsparcie dla belek.
 8. Po kilku rzędów murów gotowy, konieczne jest, aby ją wzmocnić. W tym celu należy ustanowić wspólny siatkę murowane lub prętów stalowych.