199 Shares 6063 views

Dlaczego wyjechał Shannen Doherty z „Zaczarowana”? Przyczyny działania

Premiera spektaklu odbyła się jesienią 1998 roku. Od pierwszej serii publiczności po prostu „przyklejone” do ekranu, starając się nie uronić ani jednego słowa lub gest. Aktorka gra trzy urocze siostry wiedźmy, natychmiast nabyte armię fanów, którzy chwalili je jak mogli. Ich popularność, jak również i ich opłaty, wzrosła skokowo. Więc co się stało? Dlaczego wyjechał Shannen Doherty z „Zaczarowana”? Spróbuj zrozumieć ten artykuł.


Jak to wszystko się zaczęło w serii

W jednej ciemnej deszczowej nocy w jego domu dzieciństwa wraca najmłodsza z trzech sióstr Halliwell – Phoebe. W tym domu, nadal jak poprzednio, żyć starsza siostra – Prudence (Prue, czy jak to jest powszechnie nazywa), a średni – Piper. Że średnia siostra zawsze jest rozjemcą w rodzinie, a wieczorem, kiedy znowu relacje między starszymi i młodszymi siostrami uruchomić wysokie, to stara się ich pogodzić. Noc, która weszła ta dziwna noc, był najbardziej niezwykły w życiu dziewczyny, bo gdy starsze siostry poszła spać, najmłodszy, Phoebe poszedł na strych i tam znaleźć książki. Po przeczytaniu kilku wierszy z nim, ale również zajmuje odpoczynku i nie zauważa, że ze względu na słowa wypowiedziane na głos, wszystko w jej życiu i życiu jej sióstr nie zmieniło się na zawsze.

Rano w domu obudziłem się nie tylko piękną dziewczynę i potężną czarownicę. Wiele lat temu, gdy byli bardzo młodzi, ich babcia – Penelopa (g) – „połączyć” swoją moc, aby zapisać mojego wnuka i dać im szansę na normalne dzieciństwo bez magii i demonów. Ale teraz, po jej śmierci, zmusić je do tyłu.

Prudence Halliwell

Prue był pierwszym z trzech dziewcząt urodzonych Patricia Halliwell i Victor Bennett. Od urodzenia ona własnością telekinezy i powrócił dar do niej, gdy była już dorosła. W szkole, to popularne i bardzo dobrze zadbane. Od dzieciństwa, Prue była odpowiedzialna dziewczyna. Lubiła robić zdjęcia, ale kiedy ich matka zabiła Demon Woda dała się jej marzenie i zacząłem myśleć o zapewnienie młodsze siostry. Wzięła poważnie historię sztuki, a po jakimś czasie zaczął pracować rzeczoznawca dzieł sztuki w domu aukcyjnym „Bakled”.

Po śmierci matki w Prue opracowali strach przed wodą, bała się, że jej życie kończy się tak samo. Witamy z powrotem do życia sióstr magii oni (i Prue przeważnie) nauczyć się przezwyciężyć swoje lęki i starają się lepiej zrozumieć siebie i swoje nałogi. Po jednej z opowieści, w których siostry dziesięć lat naprzód, Prue zobaczyła siebie kariery mocno, bardzo bogatą kobietą, całkowicie pozbawioną swoim życiu osobistym. Po tym teście, postanawia zmienić swoje życie i sprawiają, że marzenie o rzeczywistości: stała się fotografem magazynu.

Kiedy siostry wróciła do władzy, Prue i tu, jak zwykle, opiekuje się młodszą siostrą, i szybko staje się najpotężniejszym i najsilniejszym z trzech z nich.

Aktorka, aby powołać do życia Prue

Starsza siostra Prudence w tej serii siostrami dobrej czarownic grał znaną aktorką Shannen Doherty. Ona jest bardzo jasny osoba, dobrze znany w Hollywood skłonności do wszelkiego rodzaju skandale, nerwowość i zbyt nadmuchanym ego, które często zakłócają pracę. Uratował ją, że miała jasny, atrakcyjny wygląd.

Działając również w nim za mało, więc rola Prudence Halliwell zawiodły nie mogło być lepiej.

Więc dlaczego Shannen Doherty opuścił serialu „Czarodziejki”? Raz zniknęła z wielkim skandalu swojego poprzedniego projektu o facetów z „Beverly Hills”. Ale gdy decyzja o utworzeniu nowej serii o czarownicach, producent Aaron Speling ośmielił się zaprosić ją na strzelaniu, ponieważ historia była zupełnie inna od jego poprzednich projektów. Początkowo było to więcej niż dobry. Ale na początku drugiego sezonu wokół figury Shannon pojawiła się bardzo poważne napięcia.

Dlaczego opuścił Shannen Doherty z „Czarodziejki”, wiele miesięcy po tym zainteresowany jej fani. A wszystko zaczęło się na długo przed tym dniem.

Lori czy Alice?

Początkowo rola producenta z Phoebe, najmłodsza siostra, aktorka Lori Rom zatwierdzone. Ale z jakiegoś powodu został zmuszony do rezygnacji, pomimo faktu, że proces już się rozpoczął filmowanie, a nawet popełnił serię pilotażową, ale następnie wybraliśmy Alyssa Milano, który od kilku sezonów i stał FIBI Hollivel.

By the way, i Shannon w castingu do roli środkowego siostrą – Piper i Holly Meri Kombs, który został zaproszony do pierwszego projektu, miałem grać młodsi. Ale nadal bić w czasie. W końcu Holly stała Piper i Shannon – Prue.

Dlaczego Shannen Doherty opuścił „Zaczarowana”? Po tym wszystkim, na początku było więcej niż dobre. Dziewczyna gra siostry, przyjaciół i życie. Ale wiele się zmieniło. Z każdej serii Milano podbiła serca publiczności. stało się oczywiste, zwłaszcza gdy ekran ma nowy bohater – Cole. Ich miłość – silne poczucie czarownica i demon – to przyciąga wiele uwagi. Teraz podziw dla jej starsza siostra zmarła w dół trochę. Ale średnia otrzymał ją w całości.

Oficjalne powody opuszczenia

Doherty zawsze lubił być w centrum uwagi – w ramce, a w życiu, więc ta sytuacja nie ją dopasować. Teraz dziewczęta mówił tylko w ramce. Jak tylko strzelanie kolejnej serii zakończony, mogą nawet zacząć walkę.

Teraz to nie dziwi, dlaczego opuścił Shannen Doherty z „Czarodziejki”. Ale było też bardzo ważnym bodźcem i skandale walki z Alice. W tym czasie, gdy filmowanie tej serii miał romans z Shannon McMahon Giuliani, który grał rolę Cole. I nie mogła powstrzymać zazdrość jako kochanka, a jego siostra serial. Nawet fakt, że Milan zaczął związać więcej niż przyjazne relacje z zupełnie innej aktor odgrywający rolę anioła stróża wszystkich sióstr, Brayanom Krauze, nie ubywa jej zazdrość.

Producent zmęczony widząc te wszystkie kłótnie i postanowił usunąć z serialu Alice. Tak, a ona stwierdziła go, żądając, aby wybierać między nią a Shannon. Został on zebrany śmierć plot Phoebe. Nagle wszystko się zmieniło.

Co się stało i dlaczego opuścił Shannen Doherty z „Czarodziejki”, ponieważ rola starszego czarownica przyniósł jej niespotykaną popularność?

Jedna z wersji bardziej lojalny: Shannon zaproponowano rolę w innym filmie, a ona zgodziła się. Innym był mniej prozaiczne.

Aktorka nie mógł powstrzymać swoich emocji, skandale osiągnął poza zestawem. Ona często zatrzymany za jazdę po pijanemu. Producenci cierpliwość była na wyczerpaniu. I tu i Milano wygłosił swoje ultimatum: albo ona albo Shannon. Ponieważ popularność Alicji w momencie pewnie wszedł na wzgórze, a ona nie popełnić skandali, Spelling postanowiła pozostawić go w projekcie. Dla Doherty wykonane ostatnią przysługę, oferując najbardziej wybrać przyczynę śmierci swojego charakteru, a nawet zaaranżować go.

Aktorka wybrała śmierć demona Prue Sheksa rąk (słudzy Master), gdzie wszystkie siostry nie mógł wygrać.

Więc Shannen Doherty opuścił „Czarodziejki”. Powody były jako profesjonalnego planu i osobiste. A jaką korzyść, to pozostanie tajemnicą dla mas.