243 Shares 3166 views

uniwersytetów Kijów i ich ocena

Pod koniec roku szkolnego licealiści zaczynają myśleć o tym, gdzie kontynuować naukę. Wielu próbuje opuścić stolicę. Po tym wszystkim, tutaj otwiera wiele możliwości. Można nie tylko uzyskać wysokiej jakości kształcenia, ale również do odwiedzenia miejsc historycznych, spotkać ciekawych ludzi. Uniwersytety w Kijowie przedstawiono różne typy instytucji edukacyjnych. Jest to okazja, aby przejść do college'u, uniwersytetu lub uczelni. Dokumenty mogą być składane nie tylko Ukraińców, ale także zagranicznych uczestników.


Kiev National University nazwany Tarasa Szewczenki

Jeśli zapytasz jakiegokolwiek mieszkaniec Ukrainy na co uniwersytety są w Kijowie, instytucja ta przyjdzie do głowy w pierwszej kolejności. Jest to instytucja państwowa z czwartego poziomu akredytacji. Uniwersytet ma 14 wydziałów, nie tylko, ale także 7 instytutów badawczych. Studenci mają okazję zanurzyć się w świecie zaawansowanych technologii, dziennikarstwa, filologii. Istnieją również szkolenie wojskowe, jest on oferowany kształcenia podyplomowego. Poprawić swoją wiedzę i każdy może, niezależnie od wieku.

Instytucja ma znaczenie nie tylko dla potencjalnych studentów. Jest tam muzeum historii instytucji, w tym Obserwatorium Astronomiczne, centrum komputerowego i biblioteki naukowej, których usługi mogą korzystać wszyscy. Uniwersytet oferuje trzy formy szkolenia – dzień godzina, korespondencja i badań zewnętrznych. Zamiejscowy studentów może być przyznane hostel.

Kijów Polytechnic Institute

Jest to stan instytucja edukacyjna czwartego poziomu akredytacji, który zajmuje drugie miejsce w popularności wśród ukraińskich studentów. Każdy może wybrać specjalizację i zapisać w jednym z 20 wydziałów. Ponadto w placówce wychowawczej istnieje 14 ośrodków naukowych i 9 instytutów badawczych. Dziś studiuje tu ponad 40 tysięcy studentów, a wiedza udział ponad 2000 nauczycieli. Jest też emerytowany profesor Ukrainie.

Jak również innych najlepszych uniwersytetów Kijów Polytechnic Institute oferuje trzy formy szkolenia. Istnieje możliwość, aby wejść do szpitala lub na studia w trybie korespondencyjnym. Niektórzy studenci student. Instytucja oferty płatne szkolenia, wydział wojskowy. Jest to możliwe do ukończenia magisterskich i doktoranckich studiów. Zamiejscowy studenci są również zapraszani do schroniska. Nawiasem mówiąc, w instytucji edukacyjnej studia ponad 2000 studentów z innych krajów.

Kijowsko-Mohylańska

Jeśli weźmiemy pod uwagę ranking uczelni w Kijowie, to ta instytucja jest na trzecim miejscu. Jest to również utworzenie czwartego poziomu akredytacji od własności państwowej. studenci szkolenia tutaj na podstawie indywidualnego planowania. Każdy ma możliwość przedstawienia studium z góry określonych tematów. Nie oznacza to odejście od programów magisterskich i licencjackich. plan szkoleń sporządzany jest na następny rok szkolny w marcu.

Uniwersytet oferuje zarówno płatną i bezpłatną naukę. Zamiejscowy studenci są oferowane internat oraz przedstawiciele silniejszej płci mogą wejść do działu wojskowego. Ma możliwość zdobycia stopnia kwalifikacyjnego, zawodowe lub magistra.

W przypadku wnioskodawców oferowane dwa rodzaje programu przygotowawczego. kształcenie w pełnym wymiarze czasu odbywa się na podstawie umowy i trwa 8 miesięcy. Wnioskodawca musi uczestniczyć w zajęciach pięć razy w tygodniu. Dla uczniów szkół średnich, którzy nie mogą przejść ze szkoły, oferowany jest w niepełnym wymiarze czasu program przygotowawczy. Szkolenie jest prowadzone w czasie wakacji szkolnych.

Narodowy Uniwersytet Lotnictwa

Jeśli weźmiemy pod uwagę uczelnie państwowe Kijów Aviation University nie jest na pierwszym miejscu w rankingach popularności. Ale w świecie NAU – jeden z najcenniejszych uniwersytetów samolotów. Nie ma około 36.000 studentów, więcej niż tysiąc pochodziło z innych krajów.

Instytucja przygotowuje nie tylko w dziedzinie inżynierii. NAU produkuje wykwalifikowanych ekologów, prawników, ekonomistów, socjologów i tłumaczy. Po ukończeniu tam można zbudować doskonałą karierę, nie tylko na Ukrainie, ale także w innych krajach świata. Skład kadry dydaktycznej składa się z 15 akademików, 230 doktorów nauk i 900 kandydatów nauk. Podobnie jak w innych uniwersytetach w Kijowie, oferty NAU płatne szkolenia. Można wypełnić i studia doktoranckie Mistrza. Chłopaki oferowane departamentu wojskowego.

Uniwersytet Medyczny Bogomolets

Ci, którzy uważają miód. Uniwersytety w Kijowie, warto zwrócić uwagę na to szkoły w pierwszej kolejności. Uniwersytet ten ma naprawdę duży potencjał naukowy. Niektórzy znani eksperci, absolwent tej konkretnej instytucji edukacyjnej, która nie jest zapisana ginąc.

Uniwersytet działa Studenckiego Koła Naukowego, który został zorganizowany w 1881 roku. Dzięki niemu naprawdę utalentowane dzieci nabywają umiejętności naukowe zapytanie. Są one nie tylko uczestniczą w pracach badawczych, ale również otrzymać wysokiej jakości edukacji medycznej bezpłatnie. Jest oferowany tylko dwie formy szkolenia – w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

National University of Technology and Design

instytucja publiczna z czwartego poziomu akredytacji, który pozwala na zdobycie wiedzy w dziedzinie przemysłu lekkiego. Z murów uczelni iść specjalistów, który posiada gospodarkę narodową. Chłopaki uzyskać umiejętności w przemyśle odzieżowym, uczenie się, aby jakość obuwia. Większość znanych ukraińskich projektantów zostały wykształcone w to KNUTD.

Dzieci są w stanie uzyskać stopień licencjata, magistra lub specjalisty. Do silniejszej płci prowadzi wydział wojskowy. Zamiejscowy studenci mają hostelu. Cudzoziemcy są także dużo się nauczyć. Większość z nich – Chińczyków.

Uniwersytet Pedagogiczny nazwany M. Dragomanow

Instytucja posiada doskonałe zaplecze szkoleniowe. Na terenie kampusu głównego działa biblioteka, która ma więcej niż jeden milion książek w różnych specjalnościach. Studenci mogą prowadzić własny w 12 czytelniach. Jednocześnie nie może pomieścić ponad 700 osób. Faceci, którzy przyszli w innych uniwersytetach w Kijowie, może odwiedzić Biblioteki Uniwersyteckiej. Dragomanow. One muszą być rejestrowane tylko.

Instytucja współpracuje z zagranicznymi uczelniami. Współpraca z Szwajcarii, USA, Polski, Chin i Bułgarii. Studenci mają możliwość przechodzenia na giełdzie nauki.

Narodowy Uniwersytet Handlu i gospodarcza

Szkoła uzupełnia listę uniwersytetach w Kijowie, są najbardziej popularne. Tutaj przeszkolonych ponad 30.000 studentów, którzy otrzymują wykształcenie w 16 głównych obszarach. Wszystkie funkcje są istotne dla współczesnego społeczeństwa. Wysokie absolwenci mają szansę znaleźć pracę po studiach na prestiżowych fabryk i przedsiębiorstw.

Oferty Uniwersytet płatne i darmowe edukacja. Zamiejscowy studenci mogą, w razie potrzeby, aby żyć w akademiku. Każdy ma możliwość otrzymania kwalifikowanych kawalerów i magistra. Dzieci są zachęcane do przeszkolenia na wydziale wojskowym.

Wszystkie uniwersytety Kijów mają swoje własne cechy, zalety i wady. Dowiedzieć się więcej informacji na temat powinny im być długo przed czasem przychodzi do ubiegania się o przyjęcie. I że edukacja jest bezpłatna, trzeba skutecznie przygotować się do kilku lat. Być może trzeba zastosować do wielu szkół w Kijowie.