404 Shares 1653 views

„Lefem”: opinie kobiet, w instrukcji obsługi. Tabletki w okresie menopauzy uderzenia gorąca

W okresie menopauzy kobiece ciało przechodzi różne zmiany. Zaburzenia hormonalne często prowadzi do rozwoju nieprzyjemnych objawów. Aby złagodzić stan spowodowany przez menopauzy, należy podjąć specjalne leki. Środek niehormonalnym jest lekiem „Lefem”. Recenzje kobiet twierdzi, że lekarstwem na długoterminowe i regularne stosowanie pomaga uporać się z wczesnych objawów menopauzy. Weźmy pod uwagę zalecenia dotyczące stosowania i składu leku.


ogólny opis

Nie każda kobieta przechodzi menopauzę, zostanie podjęta na hormonalnej terapii zastępczej. Pomimo skuteczności tej metody, ma wiele przeciwwskazań i bardzo nieprzyjemne skutki uboczne.

Unormować status kobiet może być bardziej bezpieczny sposób. Obecnie w aptekach można znaleźć dużą liczbę leków ziołowych, które przetrwają syndrom menopauzy.

Skutecznie eliminuje charakterystyczne objawy menopauzy oznacza „Lefem”. Cena leku jest nieco wyższe analogi. Należy jednak pamiętać, że zakup w aptekach na terenie Rosji jest niemożliwe. Częściej niż tabletek kupowanych przez przedstawiciela farmaceutycznego z Białorusi. Drug zakład produkcyjny była polska firma „Biofarm”.

struktura

„Lefem” jest potężnym źródłem fitoestragenov. Ze względu na obecność w kompozycji ciała ekstrakt z nasion soi otrzyma pewną ilość izoflavinov. Te związki aktywne biologicznie posiadają podobna do działania estrogenów.

Izoflaviny sojowy przedstawiony genesteinom i daidzeiny. W zależności od ich struktury, przypominają żeńskie hormony – estrogeny. Dlatego mogą one wchodzić w interakcje ze specyficznymi receptorami estrogenów.

Na jedną tabletkę „Lefema” zawiera 100 mg suchego ekstraktu z nasion soi. Środków pomocniczych obejmują substancje takie jak stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, hypromeloza, krospowidon, powidon, glicerol, talk.

Kiedy należy podjąć?

hormony roślinne zawarte w preparacie, mające na celu poprawę statusu kobiet w okresie menopauzy zespołu. W przeciwieństwie do środków hormonalnych, ekstrakty roślinne są nieco słabsze, ale nie powodują skutków ubocznych.

Do normalizacji poziomu hormonów, należy wziąć tabletki podczas menopauzy. Z pływów, drażliwość, zaburzenia snu, agresywnymi atakami, suchość w miejscach intymnych dostarczyć środki „Lefem”. Objawy te występują na tle zmian w jajnikach, które zmniejszają produkcję hormonów żeńskich najważniejszych.

Pomimo słabego efektu terapeutycznego fitoestrogenów, z jego pomocą jest na tyle szybko, aby zatrzymać objawy charakterystyczne dla menopauzy możliwe. Ponadto lek „Lefem” jest często podawany w celu zapobiegania więcej poważnych i szkodliwych skutków menopauzy. Patologie te obejmują:

 • Osteoporoza (zwiększenie kruchości kości);
 • choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • nowotwory złośliwe jelita grubego;
 • Guzy w gruczołach sutkowych.

Pierwsze objawy menopauzy występują u kobiet 45-50 lat. Jest to całkowicie normalny stan fizjologiczny. Zapobiec lub jakoś wyleczyć całkowicie zbędne. Specjalne leki mogą pomóc niemal całkowicie zatrzymać manifestację nieprzyjemnych objawów i dolegliwości.

Jak wziąć „Lefem”?

Instrukcje użytkowania Zaleca się, aby skonsultować endokrynologa lub ginekologa o potrzebie leczenia fitolekarstvom. „Lefem” należy ściśle według programu określonego w adnotacji. Producent zaleca podejmowanie kobietami 1-2 tabletki dwa razy dziennie. Zrób to najlepiej w trakcie posiłku i wypić dużą ilość tabletek wodnych.

W przypadku trudności z połykaniem tabletek leku można wstępnie podzielić na kilka części. Czas trwania phytoremedy ustalona przez specjalistę. W większości przypadków, kurs trwa przez okres co najmniej 12 miesięcy. Kiedy powikłania terapii może być przedłużony do 3 lat. „Lefem» Recenzje Kobiety zdobył większości pozytywne. Poprawa pacjentów obserwowano w ciągu 2-3 tygodni po rozpoczęciu leczenia preparatem zawierającym kompleks izoflawonów.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Ze względu na fakt, że lek należy do grupy roślin, może to potrwać prawie wszystkie kobiety. Nie środka mianowany na nadwrażliwość na składniki, w czasie ciąży. Jeśli kobieta nigdy nie cierpiał na raka piersi lub endometriozy, i muszą najpierw skonsultować się z lekarzem.

„Instrukcje Lefem” użytkowania pozycjonowany jest jako narzędzie, które ciało kobiet jest dobrze tolerowane i rzadko prowokuje rozwój efektów ubocznych. Czasami przypadki nietolerancji leku rejestrowane. Dlatego kobiety wystąpienia reakcji alergicznej, istnieją liczne upławy (czasami krwotoczna). Nudności, zawroty głowy, senność – skutki uboczne, według pacjentów, są niezwykle rzadkie.

Co może zastąpić „Lefem”?

Liczba kobiet i eksperci twierdzą, że polski zakład produkcyjny przygotowanie naprawdę pomaga wyeliminować objawy klimakterium zespołem. Jednak, aby go kupić w aptekach jest dość trudna, więc często trzeba szukać analogi leku.

Przemysł farmaceutyczny oferuje wystarczająco dużą liczbę leków, fitoestrogeny. Leki w tej kategorii skutecznie wpływa na hormony, stabilizując je i eliminując szereg nieprzyjemnych objawów menopauzy. Skuteczne są następujące leki ziołowe:

 1. "Klimaksan".
 2. "Klimadinon".
 3. "Feminal".
 4. "Inoklym".
 5. "Femivell".
 6. „Klimakt Khel”.
 7. "Klimaktoplan".

Lek „Inoklym”

Tabletki w okresie menopauzy uderzenia gorąca „Inoklin” produkuje francuską firmę farmaceutyczną. Sprzedaż jest podawane w formie kapsułek. jako substancji aktywnych leków stosowanych w izoflawony sojowe.

Zapewnienie wpływu estrogenowego fitolekarstvo nie powoduje skutków ubocznych, takich jak leki hormonalne. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, są często przyczyną endometriozy i nowotworach sutka.

„Inoklym” często przepisywane nie tylko jako samoleczenia, ale również w ramach hormonalnej terapii zastępczej. Podobnie, w praktyce istnieje leczenie „oznacza” Lefem.

Opinie zdolność kobiet do udowodnienia wysoką terapeutyczną popularną francuską phytopreparation. Czas trwania kapsułek – 3 miesiące. Należy wziąć 1-2 kapsułki dziennie. Jeśli to konieczne, lekarz może przepisać drugi kurs leczenia.