519 Shares 1905 views

Fryzura „rogi” – trend sezonu

Przy słowie „strzyżenie” możemy wyobrazić złożoną fałdowanie lub artystycznie plecionych warkocze. Oferujemy Ci ozdobić głowę prosty, ale stylowy i zabawy. Fryzura „rogi” jak mała dziewczynka i dziewcząt. Zastąpił kolejność irytujące wiązki włosów. Układanie nie zajmuje dużo czasu, ale wygląda fajnie i stylowo. Mama może zrobić to dla małej dziewczynki lub big girl siebie. Aby to zrobić, nie trzeba fryzjera.


Fryzura „rogów” to kolejna zabawna nazwa – kocie uszy. Oczywiście, trudno jest wyobrazić sobie taką panią R. w biurze lub nauczyciela na uniwersytecie, ale jest całkiem do przyjęcia na randkę, wyjście do klubu, szkoły lub codziennym życiu studenta. Fryzura „rogów”, jak nigdy nie być istotne w Halloween lub innych stron tematycznych. To może być wykonane zarówno długie i krótkie włosy.

Trzeba tworzyć fryzury

Do pracy potrzebne:

  • spinki do włosów ;
  • grube gumki do włosów ;
  • Pianka i lakier średnia mocujący;
  • szczotka do włosów.

Jak sprawić, by włosy „rogów”

  1. Dobry grzebień do włosów. Jeśli są cienkie i gładkie, a następnie zastosować trochę piany. Zrobić prostą lub zygzakowatą rozstanie. Inną opcją dla tych, którzy nie mają grzywkę: zacheshite włosów do przodu, a następnie dokonać rozstanie. Weź dwa ogony, wysyłają i uczesane włosy.
  2. Aby rogi wziąć pewną ilość gumy tkanki tłuszczowej. Są one podstawą wokół którego zawinąć włosy. Jeśli nie masz grube włosy, można zrobić lekki polar. Ta rada jest również odpowiednia dziewczyna z krótkimi włosami.
  3. Formowania stożków lub kapsułek jaj. Umieść palec wskazujący ręki, która jest bliżej ogona, niedaleko gumy. Śruba wokół nici. Wirowano początku ogona od dołu powoli rośnie w górę. Nie ciągnąć szpilkę z powstałego stożka. Weźmy dwa kołki i zabezpieczyć je dzbanek na początku, że to nie jest „uciec” i fryzura nie złamał.
  4. Jeszcze dwa kołki naprawić rogi zewnątrz. Można zwolnić i dać palec ręki kształt stożków, „uszy kota”. „Fryzura Horns' jest gotowy. Fix lakierem.

Akcesoria do fryzury

Kochanek akcesoria do włosów mogą ozdobić swoje łuki do włosów, spinki lub obręcz. Dziewczynki pokochają ten obraz. Bonus: rozpuszczanie mocno poskręcane włosy, masz piękne loki. Tutaj masz gotową włosy następnego dnia.

panie gwiazdowe zawsze w ten trend. Jak stylizacji w tym sezonie zaskoczył Gwen Stefani, Lyme Vajkule, Mayli Sayrus, Chloe Kardashian, Zenda Coleman, Kendall Jenner, Whitney Port, Alain Vodonaeva.