459 Shares 6357 views

Zdajemy sobie sprawę, czy można opalać karmiących matek

Obecnie istnieje ogromna ilość informacji , że promienie słoneczne są nie tylko użyteczne, ale także szkodliwe dla zdrowia. Ale jak uchwycić dokładny punkt, gdzie słońce nie leczy i kaleki?


realia

Prawdopodobnie każdy wie, że idzie na plaży, a na ogół pojawiają się w pełnym słońcu jest najlepszy do 11 po południu i po 5 godz. W dzień słońce podczas najbardziej aktywny, a promienie słoneczne nosić bardziej szkodliwe dla zdrowia ludzkiego niż pożytku. Ale z jakiegoś powodu, fakt ten nie straszyć ludzi, a na plażach w każdej chwili można zobaczyć opalanie. Ponadto turyści tylko 10 zaczynają się zbiegać w kierunku morza, a około pięć zacząć zbierać, bo trzeba przygotować się na wieczorny spacer. Nie boi się większości ludzi i oparzenia słoneczne, z których wszystkie stosowane mają być zapisane Każdego lata nie śmietana, krem, a wszystkie są bardzo łatwe do znamiona i piegi imbir.

Przyszłe i karmiących piersią

I tylko wtedy, gdy człowiek przed poważnym problemem, zaczyna myśleć o konsekwencjach dokonanych. Na przykład kobiety często myślę o tym, czy możliwe jest, aby opalać się matek w ciąży lub karmiące, ponieważ w takich sytuacjach, jest odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale także dla nawet jednego człowieka.

słońce

Przyzwyczajeni do wielu ograniczeń, karmiące matki zaczynają aktywnie poszukiwać informacji na temat wpływu na jakość mleka, jeśli promieni słonecznych. A informacja o tym, czy możliwe jest, aby opalać się matek karmiących piersią, to jest bardzo ważne.

Eksperci twierdzą, że coraz witaminy D w umiarkowanych ilościach może być wszystko, w tym kobiet w szczególnej sytuacji – karmiących i kobiet w ciąży. Słońce na jakość mleka matki nie ma wpływu. Ale jest jedno „ale”. Analizując informacje, czy jest możliwe, aby opalać się matek karmiących należy zwrócić uwagę na fakt, że promienie słońca, jeśli nie mają one wpływu na mleko, to może niekorzystnie wpłynąć na stan piersi. Tak więc, podczas karmienia organizm kobiety uwalnia ogromne ilości różnych hormonów, które wpływają na elastyczność piersi, która jest niezbędna w celu dojścia do wymaganej ilości mleka. UV słonecznej ale wpływa negatywnie na funkcję ochronną w gruczołach sutkowych, poddając je do przedwczesnego starzenia się skóry, zwiotczenie, a nawet raka. Tak że nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, czy jest możliwe, aby opalać karmiących matek: to jest możliwe, ale tylko w umyśle.

solarium

Dla wielu kobiet będzie również zainteresowany informacjami o solarium. Albo raczej, czy jest możliwe, aby opalać karmiącej matki przy sztucznym świetle, ponieważ nie jest tak szkodliwe ultrafioletowe dozowane. Eksperci twierdzą, że łóżka opalające się zaangażować u matek karmiących piersią nie jest konieczne, ale trzeba opalać się w salonach, stosując się ściśle do zasad. Na przykład, lepiej wybrać poziome, pionowe zamiast budki, gdzie intensywność stosowania opalania jest znacznie niższa. Ponadto, nie opalać się topless, piersi, by lepiej chronić i zatuszować strój kąpielowy lub ręcznik. Nie trzeba do opalania w solarium matki opieki przez więcej niż 5 minut. A to ważne, aby nie zapomnij zmyć środek ochronny przed karmieniem jest. Nadal jest to bardzo ważne, aby monitorować zgodność z normami bezpieczeństwa i higieny w solarium, bo to wpływa na zdrowie kobiety. Istnieją również pewne ograniczenia dotyczące wizyt w solarium. W ten sposób dostęp do kabin opalających nie zaleca się matce do dojrzałej laktacji, a także okresy ostrych zmian hormonalnych, na przykład jeśli kobieta sztucznie zatrzymuje laktację.