228 Shares 9250 views

OOO "Ural Diesel Engine roślin": produkcja, produkty, opinie

OOO „Ural Diesel Engine Zakład” jest największym krajowym producentem wysokoprężnych jednostek napędowych wzrosła moc dla lokomotyw, okrętów, małych elektrowni. Znajduje się w mieście Jekaterynburg. Zawarte w grupie „Sinara” firm.


informacje historyczne

Podstawa Ural fabryki silników Diesla (UDMZ) połączony z Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. W 1941 roku w Jekaterynburgu ewakuowano fabryki Charkowie №75 oraz sekcję silnika z Kirov (Leningrad) fabryki. produkcja układów napędowych tank V2-34 został założony na tej podstawie.

Po wojnie UDMZ specjalizuje się w produkcji unikalnych silników dużej mocy serii DM-21. Były one wykorzystywane do Belaz, specjalistycznych technik (zwłaszcza T-800 ciągników CTZ z siłą pociągową 75 ton), w elektrowniach. W latach 90. opanowała produkcję silników Diesla statków.

Wprowadzanie Ural fabrykę silników diesla w strukturze grupy „Sinara” spółka (2008) przyczynił się do modernizacji obiektów produkcyjnych, otwarcia nowych sklepów, aby przyciągnąć inwestycje. Od 2012 UDMZ wypuszcza nową serię bloków energetycznych DM-185, co odpowiada najlepszych światowych standardów.

Budowa nowych silników

Poprzez rozwijanie rodzinę silników wysokoprężnych DM-185 Diesel Engine Ural Zakład rozpoczął w 2012 roku. W ramach programu federalnego docelowej, firma podpisała umowę z Ministerstwem Przemysłu do produkcji podstawowych modeli nowej generacji silników Diesla o dużej prędkości.

W krótkim czasie został zorganizowany w miejscu produkcji do produkcji części i komponentów oraz montażu urządzeń energetycznych. Oprócz ekspertów Ural fabryki silników Diesla, braliśmy udział w rozwoju Centralnego Instytutu Badań diesli, Bauman, FSA, niemieckiej firmie FEV inżynierii. W sumie w projekcie uczestniczyło ponad stu projektantów, 30 inżynierów, inwestycje przekroczyły 2 mld rubli. Taka owocna współpraca pozwoliła zrealizować projekt zaawansowanych rozwiązań technicznych.

parametry techniczne

Obecnie rodzina DM-185 obejmuje 9 modeli silników o szerokim zakresie charakterystyki mocy (od 1000 do 4000 kW) i 7 generatorów diesla. Liczba cylindrów w zakresie od 6 do 20, w zależności od modyfikacji i zastosowania. W przyszłości, maksymalna pojemność niektórych modelach wzrośnie do 6000 kW.

produkty

Wysoka prędkość, pierwszy 12-cylindrowy silnik wysokoprężny aplikacja 12DM-185T zebrano w październiku 2014 r. Miesiąc później został poddany szeroko zakrojonych badań, które wykazały zgodność z wymaganymi specyfikacjami.

Następnie w 16 Ural modyfikacji silnika wysokoprężnego zebranych roślin cylindra 16DM-185T2 dwustopniowy pojemności turbodoładowania 3740 kW. Zespół napędowy jest zaprojektowany do zastosowania w budynku lokomotywy. W lipcu 2015 roku bardzo potrzebne rosyjski silnik inżynieria przedstawione Przewodniczącego Rządu D. A. Medvedevu w forum „Innoprom”.

Równolegle nastąpił praca na systemach 12DM-185A silników dla gigant górniczy Belaz wywrotek. Projekt ten ma szerokie perspektywy w ramach współpracy międzyrządowej pomiędzy krajami Unii Celnej. Ma ona na celu zmniejszenie uzależnienia od zagranicznych importu sprzętu górniczego i akcesoriów.

kompleks produkcji

Na Ural Diesel Engine Zakład prowadzony program modernizacyjny na dużą skalę. Stare budynki przemysłowe został odnowiony wewnątrz i na zewnątrz. Częściowo zastąpić sprzęt, stacja test jest aktualizowana. Tworzenie 100 wysoko wykwalifikowanych miejsc pracy.

Fabryka dumnie stał się nowoczesnym miejscem do montażu, break-DM-185 silników i generatorów diesla, tymczasowe przechowywania produktów. Są montowane systemy pomiarowe wysokiej precyzji dla parametrów sterujących elementów silnika.

Ponadto:

  • Modernizacja wszystkich systemów inżynierskich.
  • Zoptymalizowane logistyki produkcji.
  • Zdolność produkcyjna dwukrotnie – do 300 sztuk.
  • Zaktualizowany magazynu.
  • Wbudowane mycia i kabiny natryskowe.
  • Zmodernizowane stare i ustanowił nowe suwnice wyposażone w system zdalnego sterowania radiowego.

W doświadczalnym montażu część zamontowaną ławek napędowych produkcyjnych. Produkty Multiton łatwo przemieszczane w sklepie za pośrednictwem systemów transportu na poduszkach powietrznych eksploatowanych przez jednego pracownika.

dom Test

Jakość zebranych silników sprawdzane pod kątem unikalnych zautomatyzowanych kabin. Urządzenia wprowadzone w trakcie przebudowy stacji testowej. Są to:

  • Jednostka Engineering, usytuowany w pobliżu miejsca produkcji i testowania.
  • Badania stanąć na jednym cylindrze silników o mocy do 408 kW.
  • Stojaki funkcjonalne i wytrzymałościowe testy dla silników i generatorów 3000-4000 kW.

Ural Diesel Roślin Silnik: Opinie

Robotnicy fabryczni podkreślić przyzwoity poziom dochodów (zwłaszcza w wysoko wykwalifikowanego personelu), warunki pracy przy aktualizacji strony są porównywalne do tych przedsiębiorstw europejskich. Wprowadzenie mechanizacji i instalacja nowego sprzętu w celu ułatwienia pracy pracownikom.

Dziś UDMZ to model nowoczesnego przedsiębiorstwa, które koncentruje się zarówno na wydajności, jakości produktów, warunków pracy, szkolenia zawodowego i bezpieczeństwa. Nie jest zaskakujące, że roślina jest pożądanym miejscem pracy dla przedstawicieli zawodów robotniczych, a także dla personelu technicznego i inżynieryjnego.