876 Shares 1346 views

Pyszne kanapki na drogę: receptury

Kanapki na drodze zabiera dużo ludzi. Po tym wszystkim, jest to najbardziej prosty i szybki posiłek, który jest dobrze odżywia i długo przechowywane w przenośnej lodówce. Oczywiście, niektórzy ludzie wolą pozostać w przydrożnej kawiarni i zjeść tam. Jednak nie wszystkie środki spożywcze sprzedawane w takich placówkach, spełnia wszelkie wymogi jakości i bezpieczeństwa. Dlatego smaczne kanapki na drodze są po prostu to, czego potrzebowaliśmy.


Recepty smaczne kanapki z kiełbasą

Kanapki na podróż samochodem może zawierać zupełnie różne składniki. Jednakże, kiełbasa jest klasycznym elementem takich produktów. Gotować je samodzielnie, trzeba kupić:

 • bochenek białego lub żytniego sandwich – 1 szt.;
 • gotowana kiełbasa wieprzowa – 200 g;
 • świeżych pomidorów duża – 1 szt;.
 • majonez tłuste jaj przepiórczych – 2-3 duże łyżki;
 • ser odmiany – 130 g

Jak gotować?

Kanapki na drodze z kiełbasą są wykonane bardzo szybko. Po pierwsze, biały lub żyto chleb być cięte na kawałki o grubości nie większej niż pół centymetrów. Następna chcesz dokładnie wymyć świeżych pomidorów i posiekać polukruzhochkami. W dokładnie ten sam sposób należy wyciąć i gotowane kiełbasy.

Gdy wszystkie składniki są gotowe, można bezpiecznie przystąpić do tworzenia kanapki. W tym celu, kawałki kij rozłożone na płaskim naczyniu, a następnie pokrytą cienką warstwą majonezu tłuszczu. Następnie włącz pieczywa pomidorów polukruzhochki i kiełbasą. Na koniec wszystkie składniki obejmują mały kawałek sera.

Po kanapki na podróż zostanie utworzone, są one wysyłane w kuchence mikrofalowej. Przy maksymalnej mocy wytwarzania takich artykułów do 40-70 sekund, po czym wyjmuje się i pozostawia do całkowitego ostygnięcia.

Weź te kanapki z kiełbasą na drodze powinien być w szczelnie zamkniętym pojemniku. Jeśli nie planujesz używać ich w najbliższej przyszłości, to lepiej, aby umieścić je w komorze chłodniczej przenośnym.

Proste kanapki na drogę: receptury

Istnieje wiele przepisów kulinarnych proste i smaczne kanapki, które można zabrać ze sobą w podróży. Klasyczna wersja tego produktu została przedstawiona powyżej. Jeśli chcesz bardziej znaczący przekąskę, a następnie proponujemy przepis pod uwagę. Aby wdrożyć go, będziemy potrzebować:

 • długi bochenek sandwich – 1 szt;.
 • mleko kiełbasy – 3 sztuki;.
 • Koreański marchew – 150 g;
 • mały tłuszcz majonez – kilka łyżek;
 • sos pomidorowy – 50 g

Sposób wytwarzania

Kanapki na drodze przy użyciu kiełbasy są bardzo popularne. Ponieważ takie produkty są uzyskiwane nie tylko smaczne, ale również bardzo serdeczny. Do zrobienia w domu, trzeba kupić długi bochenek kanapkę. Jest on podzielony na trzy równe części, a następnie wykonać nacięcie na jednej stronie na „książki”.

Gdy podstawa do kanapek będzie gotowy, aby rozpocząć przygotowania pozostałych składników. Parówki mleko jest podgrzewane. Jak marchew w koreańskim, można je kupić w każdym sklepie. W razie potrzeby, taka forma wstępna może być wykonane niezależnie. Nawiasem mówiąc, niektórzy kucharze często używają go zamiast sałatki z kapusty, która jest również sprzedawany w sklepach.

Gdy wszystkie składniki są przygotowywane, w kawałkach sandwich bochenek r niewielką ilość majonezem i sosem pomidorowym. Ponadto, umieszczony jest mleko gotowane kiełbasy. Wszystkie składniki są pokryte marchew w koreańskim lub sałatką.

Szczelnie zamknięte swoich dwóch połówek kanapek, owinięte ich żywność owijane i umieścić w konwencjonalnym zbiorniku lub torebki.

Co zawinięte w chleb pita na drodze?

Sandwich w chleb pita na drodze cieszy się małą popularnością. Tego rodzaju produkty otrzymuje się nie mniej smaczne i obfitym, niż klasyczna.

Więc jak szybko przygotować kanapkę w pita na szybką przekąskę? Aby to zrobić, należy zakupić:

 • grubość Pita – 2 szt;.
 • wołowina lub szynka wieprzowa – 200 g;
 • świeże zioła – duży pęczek;
 • mały tłuszcz majonez – kilka łyżek;
 • ser – 140 g;
 • Cebula słodka cebula – kilka głów.

Sposób wytwarzania

przodozgryz droga korzystania pita przygotowanie dość szybko. Po pierwsze, wszystkie elementy muszą być przygotowane. Wieprzowina lub wołowina szynka należy pokroić w cienkie, ale dość szerokie plastry. wymaga również oddzielnie posiekać świeże zioła i ser ruszt. Następnie należy połączyć oba składniki i majonezem niską zawartość tłuszczu.

Ostatnią rzeczą, aby być słodki posiekać cebulę w cienkie pół-pierścieni.

Po przetworzeniu podstawowe składniki, można od razu zacząć tworzyć kanapki. W tym celu, chleb pita rozłożyć na płaskiej powierzchni, a następnie rozmazany jego mieszanina składająca się z majonezem, zielony i serem. Dalsze sos został umieszczony na szczycie cienkich plasterków szynki, które z kolei pokryte półkola łuk.

Gdy wszystkie składniki są rozplanowane, chleb pita walcowane bardzo napięty rolkę i wysłać w kuchence mikrofalowej. Leczenie takiego produktu, za pomocą wymienionego urządzenia kuchennego przez 1 minutę, powinien (przy maksymalnej mocy). Należy wtedy usunąć i całkowicie cool.

Wziąć warstwową Lavash może ogólnie stanowić, ale może być wstępnie rozdrabniać się na kawałki o grubości 2 cm.

Należy zauważyć, że taki produkt może być przygotowana z użyciem całkowicie różnych składników. Zbyt wiele osób używa zamiast zwykłej kiełbasy lub szynki kawałki czerwonego ryb solonych. Również idealnie nadaje się do takiej kanapki smażone lub marynowane grzyby.

podsumować

Kanapki na drodze trzeba podjąć w hermetycznych pojemnikach. Jeśli to możliwe, należy je umieścić w przenośnym chłodnych polach. W tym przypadku produkt będzie utrzymywać przez długi czas wszystkie jej smaku i nie będzie powodować szkody dla zdrowia.

Wykorzystane do przygotowania kanapek drogowych produkty łatwo psujące się nie jest zalecane, w przeciwnym razie istnieje ryzyko zatrucia.