218 Shares 8738 views

Jak usunąć stronę, „In Touch” na zawsze

Social network „VKontakte” jest dziś chyba najbardziej popularny ze wszystkich. Tu każdy dzień jest nagrany ponad 70 tysięcy osób. Ale prędzej czy później, przychodzi czas, gdy pewne okoliczności monit o usunięcie konta. Przyczyn jest wiele, a wśród nich najczęściej – strona łamanie. Hakerzy mają przyjść do niego, dokonać zmiany hasła i najbardziej aktywnie rozpocząć wysyłanie spamu od tego wszystkiego, którego nie uderzenie. Po wykonaniu tych czynności nie dostać przyjść na ich stronie, ale na skarg wysyłek nie zostaną zapisane. Więc jeśli potrzebujesz konta, wykonaj następujące czynności: zmienić hasło na początku swojej skrzynce pocztowej. Następnie, podczas próby zalogowania się do serwisu, należy określić, że nie pamiętasz hasła, po czym zostanie on wysłany do Ciebie, że włamywacze wprowadzone. Następnie wystarczy zmienić go na nowy, bardziej skomplikowane i spokojnie przyjść do swojej strony.

Jednakże, istnieje wiele osób, które zdecydowały się pokonać swoje uzależnienie od Internetu i komunikacji wirtualnej, więc trzeba usunąć stronę „Kontakt” dla wszystkich. Inne są chyba zmęczeni ich rosnącą popularnością, a są one dość irytujących fanów i krytyków, pozostawiając masę na słupkach stronie i komentarzy różnego rodzaju, i oni też chcieliby wyjechać z tej sieci społecznej. Czy to możliwe, aby to zrobić? Oto kilka wskazówek, w jaki sposób można usunąć stronę „Kontakt”. Jednak od razu określić, które sprawiają, że nie można przywrócić nie będzie działać. W rzeczywistości istnieją pewne powody. Załóżmy, że udał się do konta nie jest domowy komputer i Internet cafe. Przed wyjazdem, to zapomnij nacisnąć przycisk „Zakończ”, a teraz każdy, kto odwiedził w „In Touch” po wy ludzie mogą zrobić z widoku czegokolwiek. Nawet prosić moderatorów, aby ją usunąć. A gdy następnym razem, gdy wchodzi do sieci, nie znajdziesz tam swoje dane. Ponieważ takie przypadki nie są rzadkie, moderatorzy dać miesiąc za możliwość przywrócenia konta. Jeśli w tym okresie nie kliknąć na link, który zostanie wysłany do elektronku, wówczas strona została całkowicie usunięta.

Tak więc, jeśli zdecydujesz się na taki wyczyn jako pożegnanie z portali społecznościowych, w pierwszym sposobie, w jaki sposób usunąć stronę „Kontakt” dla wszystkich, jest to: przejdź do sekcji „Prywatność”, a tam gdzie to możliwe, odłożył ikonę „tylko ja”. Następnie wróć do strony i usunąć całkowicie wszystkie nagromadzone w ciągu okresu rejestracji, informacji, w tym muzyki, wideo, zdjęć, przyjaciół, itp Po pewnym okresie czasu będzie wpis „Użytkownik usunięty”. W każdym razie, odciąć również wszystkie alerty, które przychodzą do swojej skrzynki e-mail. Można to zrobić w ustawieniach albo w liście, że przychodzi do was z sieci społecznej. Pod koniec listu wystarczy kliknąć link „wypisać się z listy.”

Drugą metodą jest usunięcie strony „kontakt” dla wszystkich – to jest spam. Zacznij bardzo aktywnie komunikować się wszem i wobec. Można również udać się do grupy i aby ją zalać, zamieszczanie zdjęć obraźliwych komentarzy, itd. I to na pewno działa, odwiedź Paul Durowa (aktywny „vkontaktery” wiem, kto to jest) i zaczynają przeklinać (najlepiej piętro) tam. Twoja strona w najbliższej przyszłości będą blokowane.

Kolejnym sposobem, aby usunąć stronę, „In Touch” na zawsze, jest następujący: Otwórz nową skrzynkę e-mail. Obok swojego konta e-mail, należy wymienić Podany e-mail do tej, która właśnie została utworzona, a następnie wyjąć nowe pole. Na swojej stronie i wyrzucać wszelkie informacje i przyjaciół, i ustawić prywatność „Tylko ja” ikoną. Zmień hasło do jednego, że nie będzie w stanie zapamiętać i opuścić stronę, klikając „Zakończ”. Miesiąc później, zostanie on automatycznie usunięty.

Teraz wiesz, skutecznych metod jak usunąć stronę „kontakt” na zawsze. Oczywiście, będziemy musieli czekać dość długo, ale jeśli spojrzeć z drugiej strony, wszyscy ich Tajniki przesłaniu do samych Internecie, więc nie ma nic do winy moderatorów że twoje zdjęcia widzieliście na zupełnie „left” witryn. Nie dokonać publiczno-prywatnego życia, to nie musisz cierpieć.