586 Shares 9440 views

Bayer – przyszłość zawodu. Podstawowe wymagania dla poszczególnych Bayer

kupujący profesjonalne zakup towarów i wyposażenie dla sklepów i przedsiębiorstw. Zasadą jest, że pracują dla małych przedsiębiorstw, koncentrując się na danej linii, takich jak ubrania i akcesoria dla kobiet. Bayer – zawód, który ma na celu poprawę działalności spółki dla większych zysków.


Nabywca – zawód

Bayer (od kupna angielskiego – kupić) należy stale oceniać dostawców i zawrzeć z nimi umowy. Należy również rozwijać więzi i okresowo, aby dowiedzieć się o nowych trendach w danym sektorze, wystaw i konferencji uczestniczy. Oznacza to, że wiązanie będzie podróżować w kraju i za granicą. Bayer – zawód dla tych, którzy nie lubią siedzieć w jednym miejscu. Wielu z tych pracowników może być również zatrudniony w godzinach nadliczbowych.

Kto jest Bayer?

Ten specjalista, który jest odpowiedzialny za zakup towarów dla pewnego typu organizacji, takich jak ubrania sklep marki, akcesoriów, zabawek i tak dalej. Jak wiadomo, popyt nie jest stała, dlatego ważne jest, aby regularnie analizować je i skupić się na grupie docelowej. Dawno temu coś takiego zrobił handlowcy-domokrążcy, którzy podróżowali po świecie w poszukiwaniu rzadkich towarów. Bayer – zawód, który można również porównać do towaru, odpowiedzialny za dostawy i sprzedaży towarów.

Kariera Bayer: Wymagania

Musimy wykształcenie. Obowiązki obejmują zarządzanie łańcuchem dostaw, dystrybucji, administracji gospodarczej.

Kluczowe umiejętności umiejętność negocjowania, aby podejmować właściwe decyzje, umiejętności komunikacyjne, przedsiębiorczość.

Porady dla początkujących kupujących

Wziąć udział w stażu. To może dostarczyć przydatnych doświadczenie w danej dziedzinie. Stażyści często pracują pod kierunkiem doświadczonych kupujących i dowiedzieć się o podaży i popytu, negocjacji strategicznych oraz zarządzania zapasami.

Można zacząć od pracy tymczasowej (kontraktu) w celu zdobycia doświadczenia i ostatecznie stać się profesjonalnym nabywcy. Obowiązki obejmują często poszukiwanie nowych dostawców, zakup produktów w okazyjnych cenach, analiza trendów biznesowych oraz opracowywanie planów biznesowych. Praca ta zapewnia możliwość rozwijania niezbędnych umiejętności i negocjacji.

Wybierz jedną z specjalizacji. Pracodawcy często szukają kandydatów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w konkretnych obszarach, takich jak żywność, samochodów, zabawek lub odzieży męskiej. Wybór specjalizacji na wczesnym etapie w przyszłości może przyczynić się do osiągnięcia wyższego poziomu.

Bayer – zawód, który jest już w 2-4 lat może stać się na tyle doświadczony aby osiągnąć prestiżowych profesjonalnych stanowisk z dodatkowymi obowiązkami.

Otrzyma certyfikat. Wskazuje to na możliwość profesjonalnego kupującego i może pomóc wyróżnić się na rynku pracy. Niektórzy pracodawcy nawet wymagają certyfikacji, największą zaletą, która jest wzrost płac.

Główne obowiązki

Wykaz głównych obowiązków profesjonalnego kupującego obejmują:

 • Analiza danych dotyczących sprzedaży w poprzednim sezonie;
 • prognozowanie życzenia klienta;
 • ocena jakości towarów;
 • poszukiwanie i zakup niezbędnego zakresu;
 • Łączność z dostawców;
 • Zaawansowane szkolenie uczestnicząc różnych imprez, pokazów i prezentacji.

do indywidualnych wymagań Bayer

Oto lista cech:

 • aktywność;
 • inicjatywa;
 • wyczucie stylu;
 • samodoskonalenie;
 • umiłowanie piękna;
 • towarzyskość;
 • dobrze rozwinięta intuicji;
 • twórczego myślenia;
 • zarządzanie czasem posiadanie;
 • odporność na stres;
 • umiejętność pracy w grupie ludzi o podobnych poglądach;
 • zaangażowanie;
 • zdrowy rozsądek;
 • umiejętności zarządzania;
 • Wysoki poziom wiedzy w danej dziedzinie;
 • znajomość języków obcych;
 • umiejętności obsługi komputera i innych zaawansowanych technologii informacyjnych.

Jakie zalety ma Bayer?

Zawód (zdjęcie, które może wyglądać tych ekspertów, widzieliście powyżej) w świecie mody wygląda bardzo atrakcyjnie. Wiele osób chce pracować w tej branży, szczególnie tych, którzy mają bzika na pokazach, wybiegach, nowych kolekcjach znanych projektantów. Jakie są zalety Bayer zawodu? Po pierwsze, w tym segmencie rynku praktycznie nie ma konkurencji, więc młodzi profesjonaliści są przyzwoite perspektywy rozwoju i realizacji ich potencjału.

Po drugie, zaletą można nazwać wielkim wynagrodzenie, jak zaawansowanych specjalistów nie jest wiele, ale popyt na ich usługi jest wystarczająco wysoka. We współczesnym wieku sklepie konsumpcjonizmu właściciele są gotowi rozstać się z godnej wysokości opłat za dobrze dobranego asortymentu. Po trzecie, w Bayera zawsze okazja, aby ubierać stylowo i niedrogo, na przykład podczas wyjazdów zagranicznych.

Trudna i odpowiedzialna praca

Pomimo pozornej zalety, połysk, połysk i wiele pięknych rzeczy, profesjonalny praca nabywca ma swoją ciemną stronę, takie jak godziny nadliczbowe, ciągłe podróżowanie (dla niektórych może to być prawdziwy problem), niektórych ryzyk finansowych, w szczególności w inwestycje związane z kieszeń.

Zawody związane z modą

Z kim mam pracować w branży mody-? Projektant, projektant mody, modelka, stylistka. A jeszcze? Bayer – zawód, który od dawna popularny w krajach europejskich, ale wciąż jest nowy i mało znany w Rosji i krajach WNP. I było przez członków tego zawodu w dużym stopniu zależy trendy w modzie i coraz wiele producentów odzieży zysków. Jakie funkcje ma zawodu Bayer? Gdzie się uczyć, aby stać się profesjonalnym nabywca?

Niestety, w instytucjach krajowych wyższych nie został jeszcze opracowany dla przygotowania standaryzowanego programu kupujących. Dlatego też nauczyć się podstaw zawodu może mieć albo za granicą (British Wyższej Szkoły Designu, Szkoły Projektowania Mody Istituto Marangoni i, London College of Fashion), gdzie można zdobyć wykształcenie w profilu.

Z czego może zacząć rosyjskich nabywców? Zawód, szkolenia, który jest obecnie problematyczne, ma wiele wspólnego z pracą asystenta sprzedaży w modnym butiku. Jeśli chodzi o edukację, to może być uważane za specjalne związane z podstawami marketingu, ekonomii i zarządzania.

Kupujący nie tylko w modzie

Każdego roku jest coraz nowe zawody, rynek pracy zaczyna się dostosowywać do potrzeb chwili. W świecie prawie wszystko jest sprzedawane i kupowane, najbardziej możliwą do tych, którzy wiedzą, jak to zrobić lepiej niż ktokolwiek pieniądze.

Czy wiesz, kto jest multimedialny kupującego? Zawody związane z reklamą i planowania mediów, jest także popularna w dzisiejszych młodych i szybko rozwijających się firm. Głównym celem jest zakup powierzchni reklamowych i czasu antenowego w radiu i telewizji. Po tym wszystkim, aby coś sprzedać, trzeba najpierw ogłaszać go prawidłowo.