333 Shares 7036 views

Biografia: Olga Buzova – od studenta do towarzystwa

Czyje życie historie czytelników interesują się najbardziej? Przede wszystkim historia ludzi, którzy nie tylko osiągnęli wszystko na własną rękę, ale także wzrosła przed milionami widzów. Historie tych, którzy otwarcie biografii. Olga Buzova stał się jednym z bohaterów, życie, które Rosjanie już zaobserwować około dziesięciu lat. Uczestnik (obecnie wiodącym) z popularnego serialu „Dom-2” ewoluowała od naiwnego studenta do towarzystwa. W jaki sposób osobowość tej dziewczyny?

Biografia: Olga Buzova dzieciństwo

prezenter telewizyjny urodzony w Leningradzie, 20 stycznia 1986 roku w rodzinie inteligenckiej. Od dzieciństwa uczyła się na „doskonałe” i był przekonany. Dziewczyna w szkole do nauki języków obcych (biegle w języku angielskim, niemieckim, litewskim). Pod koniec instytucji otrzymał srebrny medal i wstąpił na Uniwersytet Stanowy Wydział Petersburg Geografii i Geo. Uniwersytet ukończyła z wyróżnieniem.

Olga Buzova. Biografia uczestnicy reality show

Projekt TV "Dom-2" został uruchomiony w 2004 roku. Zaproszeni młodych mężczyzn i kobiet z całego kraju. Pod hasłem „Budowanie twojej miłości” dzieci żył, kochał i pracował. Olga była jedną z najbardziej znanych i widocznego udziału w programie. Na stosunkach z rzymskiego Tretjakowa obserwował z zapartym tchem cały kraj. Ich romans był namiętny, delikatny i interesujący. Kochali siebie. Publiczność była przekonana, że prędzej czy później to dziwne i ciekawe, ale jako para żonaty losu trzy lata później, dzieci musiały opuścić.

We wczesnych 2000s, Olga i Roman poprowadził swój własny program na kanale TNT, ale program został zdjęty z anteny i nie przynieść faceci mają powodzenie.

Co mówi biografię Olgi i jej karierze Buzova

Ambitna i pewna siebie blondynka nie boi się próbować nowych rzeczy. W nim entuzjazm masa i kreatywne pomysły. Co jeszcze jest w Zestawieniu jej biografii? Olga Buzova napisał trzy książki, był redaktorem naczelnym magazynu błyszczący „Dom-2”. Po wycofaniu się z projektu telewizyjnego jako członek zaczęła swoją pracę jako prezenter, zastępując Ksienija Sobczak. Ponadto Olga śpiewa! Wraz z innymi członkami reality show ona podróżował po całym kraju, przeprowadzonej w miastach programów koncertowych.

Inne prezenter Olga łączy się z ich działalności. W Buzov posiada własną sieć sklepów, które sprzedają odzież i akcesoria dla kobiet. Olga Firma posiada koncesje w wielu miastach Rosji. Dorabia jako dziewczynka i jako model. W lecie 2011 single z raperem T-Killah odnotowano „Nie zapomnij”, rozpoczęła z powodzeniem na wielu stacjach radiowych.

Prywatne życie również prezenter zawsze interesowałem się publicznie. Spotkał Olga Buzova? Fotografie przedstawiające ją i sprytny piłkarz zespołu „Lokomotiv”, kilka lat temu, rozsianych po całym Internecie. Wielu myśli, że powieść Olgi Buzovoy i Dmitri Tarasov – to PR, ale ostatnio kochankowie ożenił się i teraz żyje w szczęśliwym małżeństwie. Nowożeńcy są rzadko spotykane ze względu na zatrudnienie obu, ale jeśli dać wolnego czasu Olga jedzie do meczów i korzenia męża dla niego i jego zespół. Ona jest dumna z Dymitrem i jego osiągnięć w sporcie.