306 Shares 8113 views

Gdzie jest szpital psychiatryczny (Archangielsk)? Główną działalnością instytucji psychiatrycznej

Ludzie, którzy mają problemy ze zdrowiem psychologicznym, wymagający leczenia, który oferuje szpitala psychiatrycznego.

Archangielsk jest instytucją, która zebrała właściwy sferze zawodowej lekarza. Fani firmy bardzo szybko przywrócić zdrowia pacjentów poprzez stosowanie najlepszych praktyk zagranicznych kolegów.

szpital psychiatryczny (Archangielsk) – instytucja medyczny, który zapewnia wysoce specjalistycznej opieki, leczenia i leczenia psychiatrycznego, a także wdrożenie ogólnego ożywienia medycznej. Ten szpital został założony rozdzielczość Wydziału Departamentu Zdrowia.

Klinika znajduje się w dziale 4 budynków, które znajdują się w centralnej części miasta. Wstęp jest prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. anonimowość pacjenta gwarantowane.

Kierunki ambulatorium

szpital psychiatryczny (Archangielsk) realizuje te cele w swojej działalności:

 • zapewniając zdrowie psychiczne, nadużywanie substancji, poradnictwo, diagnostyka, psycho-neurologicznych, pomoc w rehabilitacji dla dorosłych i dzieci;
 • biorąc udział w programach na rzecz ochrony zdrowia i kondycji psychicznej;
 • badania i wprowadzenie do praktyki innowacji, nowych metod diagnozowania i leczenia chorób psychicznych i uzależnień.

podział klinika

szpital psychiatryczny (Archangielsk) zawiera następujące sekcje:

 1. Psychiatryczny oddział dorosłej populacji terapii.
 2. Oddział psychiatryczny dla dzieci.
 3. Rozdzielenie psychoterapii.
 4. Oddział odzysku.
 5. Prewencyjny pokój dla dorosłych.
 6. Diagnostyka laboratoryjna.

Usługi psycho-klinika neurologiczna

Nadal mówić o szpitalu psychiatrycznym (Archangielsk). Uniwersytet, 271 – adres szpitala. Zapewnia ono następujące rodzaje usług:

 • darmowe usługi medyczne;
 • dzwoni do lekarza;
 • komercyjne usługi medyczne;
 • Przepis badania lekarskie.

W leczeniu ciężkiego uzależnienia od narkotyków powinni skontaktować się z kliniką, gdzie pacjenci są gwarantowane tajemnicy lekarskiej, ponieważ złe nawyki z przeszłości nie są mile widziane przez pracodawców. Tacy ludzie mają okazję, aby rozpocząć nowe życie, bez wątpienia, i wspomnienia z czasu przeszłego.

Zestaw działań wiąże się z chorą monitorowanie postterapevticheskoe i konserwację leczonych pacjentów, czas zidentyfikować i zatrzymać manifestacji. Duża liczba nowych przejawów uzależnienia od alkoholu lub narkotyków jest spowodowane brakiem wykwalifikowanej pomocy psychologicznej w okresie rekonwalescencji.