638 Shares 6137 views

Jak pogratulować szef na jego urodziny? Skrypt z dnia szefa urodzenia

Praca – integralną częścią naszego życia, a relacje ze współpracownikami znacznie wpływa na nastrój każdej osoby. Spokojny czas w przyjaznym zespole będzie odpocząć w godzinach wieczornych i po prostu pomyśleć o bliskich. Najtrudniej zbudować właściwą relację z liderem, ponieważ zależy od umysłu każdego pracownika od niego. Stanowi on zespół, jeśli chcesz, aby pogratulować Chief urodziny szczególnie trudne. Nikt nie chce podjąć się tej odpowiedzialności w spokoju, więc gratulacje wytwarza się zazwyczaj razem. Cały proces może zostać podzielony na kilka etapów.


dyskusja

Opcje główne gratulacje w dniu swoich urodzin trzeba omówić z wszystkich pracowników z wyprzedzeniem. Nie jest konieczne, aby czekać na ostatni tydzień przed świętami, to grozi źle pomyślany scenariusz i zepsuty nastrój bohaterem dnia.

Po pierwsze, trzeba zdecydować, w jaki sposób powinien być ambitny komplementy. Niektórzy ludzie uważają, że przywódca, który nie skupia podwładnych w dniu jego urodzin i unika rozmowy na ten temat, to lepiej nie pogratulować. W większości przypadków taki pogląd jest błędny, a uniwersalny milczenie może być interpretowane jako zwykłe niewielkie. Gratulacje, aby lepiej zorganizować w każdym razie najważniejsze, aby zdecydować, czy będzie to ceremonia z wesołym skryptu lub skromne pragnienia całego zespołu z symbolicznym darem.

Gratulacje ścisłe chief

Co będzie z życzeniami zależy od konkretnego zespołu, relacji wewnątrz niej i roli szefa sztabu w życiu. Jeśli odwiedza manager podwładnych rzadko, głównie w celu ukarać winnych, jest prawdopodobne, aby przygotować wspaniałą ucztę do niczego. Głowę na moich urodzinach nie może przyjść do biura. W tym przypadku należy mieć mały prezent biznesu i karta szefem. Można pogratulować z okazji urodzin jego zastępca szefa i ręcznie przygotowane przez zespół pamiątek.

Jeśli szef – duszy

Jeśli szef – dusza firmy, udział w życiu każdego pracownika, pomaga również w sprawach osobowych, jego podwładni mogą organizować szczęśliwe wakacje z najlepszych okazji skryptu. Jeżeli lider dzieli się swoimi obawami z podwładnymi, oni na pewno będą wiedzieć, w jaki sposób planuje uczcić uroczystą datę. Po przygotowaniu scenariusza zależy od miejsca. Gratulacje szef urodziny mogą być organizowane w biurze, żadnej rozrywki miejsce lub na zewnątrz. Ten punkt jest zwykle określona przez przełożonego.

role

Niezależnie od scenariusza Komenda gratulacje w dniu swoich urodzin i współpracownikami w celu omówienia kwestii, kto jest za co odpowiedzialny. Wystarczy pomyśleć o skrypcie lepiej razem. Jeśli są ludzie, wśród personelu, kto wie lepiej niż jakikolwiek inny przywódca, wolności twórczości, można mu dać. W tym przypadku, zespół nie powinien wycofać się z tego, co się dzieje, bo można wymyślić wspólnych wysiłków bardzo oryginalnym scenariuszu. Podziału zadań, należy brać pod uwagę zdolność każdego indywidualnego pracownika. Personel wykonujący obowiązki kierownika i komunikować się codziennie więcej ludzi, lepiej zrobić życzenia Urodziny szczęśliwy szefa niż praca w tej samej mechanik działu.

skryptowy

Bez względu na to, gdzie uroczystość, skrypt z dnia szefa urodzenia odbędzie zawierać następujące elementy:

  1. Część wprowadzająca. Może to być krótki zastępca gratulacje lub ktoś z personelu. Można przygotować wiersze lub życzenia w prozie i przeczytać cały ich zespół. Głównym wstępnej próby moment, że nie istnieją żadne zaczepy.
  2. Rozrywkowa część. Ten etap zapewnia najszerszą pole dla kreatywności. Przy wyborze działań przyjemne i konkursy muszą skupić się na hobby naczelnego, a także mocnych stron pracowników. Na przykład, jeśli w głowie – wielkiego miłośnika wędkowania, możliwe jest, aby zorganizować różne konkursy z połowu „fish” z dużych basenów z rękami związanymi. Jeśli ktoś zespół śpiewa dobrze, można włączyć muzycznego powitania do skryptu. Jest to możliwe do wykorzystania na powitanie obcych, jeśli właściwe. Na przykład, szef bardzo lubi tańczyć. A jeden z policjantów odwiedził lekcje choreografii. Jednym z nich jest mało prawdopodobne, aby działać, a więc pożądany efekt nie pokaże. Ale gdy zaproszony do rozmowy z pracownikiem kolegami w szkole tańca, dostać oryginalne i niezapomniane powitanie.
  3. Prezentacja prezenty. Ten etap może być połączona z częścią domowego. Wszystko zależy od scenariusza z wakacji. Zazwyczaj szef dar przedstawiane przez ogólny całego zespołu. Jego wybór jest oparty na preferencjach szefa. Jeśli jest trudna do zdefiniowania, można kupić pamiątkę cenną działalność. Co ważne, nic nie robić zbyt formalnego. Jeśli szef uwielbia sporty ekstremalne, to lepiej, aby dać mu kupon prezent dla Skydive niż Dear Diary.

Wakacje w biurze

Jeśli wiesz, że pogratulować szef na jego urodziny personel będzie w biurze, aby uczynić lepszą ofertę przez zaskoczenie. To wydarzenie jest zazwyczaj pod koniec dnia. Pracownicy mogą przyszedł do pracy rano, pokornie pogratulować ich przywódcę, nie zdradzając przygotowuje niespodziankę. Odzież świąteczna lepiej jest zabrać ze sobą, bo szykowne stroje pracownicy natychmiast wystawiać zbliżającą działania. biuro dekoracja powinna być przygotowana z wyprzedzeniem, tak że pozostaje tylko powiesić balony i wstążki. Przykryj stół pomoże wyspecjalizowanych firm obsługujących uroczystości, które eksperci mogą zostać zaproszeni przez pewien czas. One dostarczyć wszystkie uzgodnione posiłki serwowane tabeli. Pod koniec dnia należy pod żadnym pretekstem do odstąpienia od kierownika sali, gdzie będzie to święto, a kiedy wraca – wszystko powinno być gotowe.

Impreza w kawiarni lub restauracji

Jeśli obchody zaplanowano w kawiarni lub restauracji, to lepiej zaprosić profesjonalnego moderatora. Można organizować konkursy na własną rękę, ale jest to dość trudne do zrobienia w nieznanym warunkach pokojowych. A atmosfera w restauracji zobowiązuje się do większych gratulacje, na przykład, niż zabawy w pomieszczeniach biurowych. Co najważniejsze, pod względem ogólnej zabawy i jasnego programu prowadzącego nie zapomnij powiedzieć miłe słowa do szefa urodziny.

Gratulujemy natury

Nie ma nic lepszego niż grillem i piosenek przy ognisku na ciepły letni wieczór! Jeśli twój szef jest tego samego zdania – nie krępuj się zorganizować wypad na wieś. Jednak ta opcja jest lepiej dyskutować z głową z góry, ponieważ podróż wymaga pewnej ilości czasu mógł poświęcić się rodzinie. Po urodzin – rodzinne wakacje, to nie jest konieczne, aby umieścić przed niewygodnym wyborem szefa, że najprawdopodobniej nie będzie na rzecz kolektywu.

Znakowanie Dnia szef urodzenia w naturze, można zorganizować zawody drużynowe. Jeśli akcja ma miejsce na kempingu, gdzie znajduje się kolejna firma turystów, można zaprosić ich do udziału w rozrywki. Takie wydarzenia nie tylko podnieść cały nastrój, ale również pomóc zespołowi zjednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi.