694 Shares 5196 views

Klub „Propaganda” (Moskwa) – jeden z pierwszych w Rosji

Jeśli straciłeś nastrój, nie wiem co robić, przychodzą do „propaganda” w nocnym klubie. Tutaj chwytliwa muzyka, świetna obsługa, dobre jedzenie. W skrócie, wszystkie warunki, aby zapomnieć bluesa i zrelaksować się w pełni.

Przegląd

Klub „Propaganda” to długowieczne. Otwarty w 1997 roku, przeszedł wiele zaburzeń w życiu dla tego rodzaju instytucji, a dziś pozostaje jednym z najbardziej popularnych miejsc w Moskwie.

Położony w samym centrum miasta, przy Grand Zlatoustinskiy Pereulok 7 nocny jest ulubionym Hangouts wiele Moskali i gości miasta. Jest bardzo łatwo dojechać metrem z obu końcach kapitału. Powinien udać się do zatrzymania „China Town”, „Łubianka” i „Kuznetsk most”.

Pracował przez prawie dwadzieścia lat, klub zachował swój styl, urok, odprężającą atmosferę. Nie zawsze jest tłoczno. Nawet z 11.30, to tym razem instytucja nazwano w ciągu tygodnia, nawet z 12.30 – w weekendy. A wieczorem iw nocy (06:00) – jest zawsze wyprzedane.

Należy zauważyć, że w „wtyczki”, tzw klub jego bywalców, można zjeść bardzo dobrze. Wybór jedzenia jest bardzo duże. Prezentuje szereg kulinarnych z mięsa, ryb i warzyw. Wiele ciast i deserów, bardzo dobra kawa.

Można zamówić piwo w asortymencie, barmani uczyni różnorodne koktajle, świeżo wyciskane soki. Duży wybór napojów alkoholowych. Ceny są dość demokratyczna. Szczególną cechą jest to, że można płacić tylko gotówką.

Wysoce profesjonalny personel, który jest znany Klub „Propaganda” (Moskwa), podawane szybko, sprawnie, odnosi się do gościnny i przyjazny dla zwiedzających.

Scenariusz i niepisane zasady „propaganda”

Właściwa instytucja zarządzanie pomaga zapewnić, że każdy gość czuć się komfortowo tutaj, nawet jeśli dzieje się do pięciuset ludzi. Dobry projekt pokoju, jakości meble, ułożone efektywnie – wszystko to stwarza idealne warunki do wypoczynku i relaksu po trudach.

cena biletu jest różna i zależy od dnia tygodnia. Nieco ponad nią w czasie wakacji, ale w żadnym wypadku nie niebotyczne. To nie musi nosić na specjalne okazje, ale nie brakuje w dresie. Powitani przyzwoity widok.

Ścisłe faceci na zwiedzających wstęp nie zabraknie pod wpływem alkoholu, a także młodych ludzi poniżej 18 roku życia.

Klub "Propaganda" (Moskwa) słynie z miłej przyjaznej atmosferze. Tutaj, aby w odpowiednim czasie podejmować środki w celu zapobiegania konfliktom i bicie.

Impreza, która znana jest „propaganda”

Szczególną uwagę zwraca się na muzyce. To zróżnicowane. Daleko poza granicami Rosji znany jest więcej Zlatoustinskiy Lane (Budynek 7) ze względu na wydarzenia, które odbywają się w każdą środę w klubie. To wyjaśnia obecność obcokrajowców w ciągu dnia. DEEP TRYB miłość doskonałą jakość techno. Muzycy pracujący tego dnia w miejscu „Jam” pokazują górną klasę. Brzmiące muzyki elektronicznej tworzy niezwykły nastrój.

Miłośnicy sztuki DJ Sanchez spróbuj odwiedzić klub „propaganda” (Moskwa) każdy czwartek, bo w tym dniu tygodnia jest za Sanchez pilocie.

Zabawa w klubie i na inne dni. Praca 7 dni w tygodniu, był zadowolony, aby otworzyć drzwi dla swoich gości, a w poniedziałek i wtorek, i tak dalej.

„Propaganda” – to ulubione miejsce młodzieży w Moskwie

Niektóre wyglądały na harmonogram klubu może zadać pytanie: „W jaki sposób można uruchomić nocny od 11.30?”. I wszystko jest bardzo proste. Właściciele stworzyli instytucję, jak mówią, dwa w jednym. Od rana do 22.00 – przytulnej kawiarni-restauracji. Gdzie można zjeść przekąskę lub obiad, usiąść z filiżanką kawy. Nawet w ogóle, i nie można powiedzieć, że ten słynny klub „Propaganda”. Moskwa wie, jak zaskoczyć!

I na zmrok wszystko dopiero się zaczyna. Cały wieczór w poniedziałek tutaj brzmi świateł jazz i hip-hop, i noc DJ Andrew Dolshchik. Miłośnicy piękny taniec przyjść we wtorki, gdy „korek” to dom w stylu tancerzy ze szkół tańca w Moskwie. O środowisko z jego muzyki elektronicznej już wspomniano, rozmawialiśmy o „czwartki Sanchez”, która odbyła się w „wtyczki” od ponad 10 lat. Piątek jest dedykowany do muzyki techno. Oryginalne i partia weekend.

Z powodu tej różnorodności działań, wybór wielu młodych ludzi stają się „propaganda” (Club, Moskwa). Opinie o jego pracy jest oczywiście inna. Ale przede wszystkim, że pięć z pięciu rankingu.