681 Shares 7892 views

Bazy hurtowe nadal rozmnażają się bez przerwy

Niedawno, około 20-25 lat temu, można było policzyć na palcach jednej ręki hurtowe bazy w dużym mieście. Metalopt, podstawa tekstyliów, baza kulttovarova – pierwszą rzeczą, o której myślę. Na przykład pamiętałem hurtowe bazy Zaporoże. I tuż za bazą tekstylną codziennie poszedłem do pracy i opuścić pracę. Z baza kulttovarov w pracy często natknął się.


I były te hurtowe bazy jako ogniwa komunistycznej przyszłości, czyli raju na Ziemi. Ktokolwiek miał znajomych, nawet wśród ładowaczy lub sprzątaczy, mógł spokojnie zarobić ciężko zarobione tugriki. W końcu problem numer jeden był – jak i pieniądze, ale towary nie są znalezione.

Pieniądze nie są łatwe do zdobycia. Ale to ma sens, aby spróbować zarobić więcej pieniędzy, nie było. W każdym razie nie można niczego od nich wykupić.

Ale z połączeniami, ale z połączeniami na podstawach – ziemskim rajem dla każdego. I dywany, zestawy kuchenne, czeski kryształ.

Dzisiaj każdy punkt sprzedaży może uznać za bazę hurtową. Chciałem – i stałam się. Przez polecenie szczupaka. Weź pudełko piwa – tutaj jest cena hurtowa, 10 centów mniej za butelkę. I dodatkowo karta korporacyjna. Ale co z tym – nabywca po wszystkim, a król, i Pan wszechświata! Bez niego, bez najmudniejszego nabywcy, możesz siedzieć w swoim ulubionym stoisku i odejść od nudy. I grupa studentów zebrała się na spotkanie i pamiętała – a Fedya w kiosku sprzedaje hurtowe piwo. Przejedź, weź pięć skrzyń i nadal pozostaj na wódce. W końcu piwo, jak mówią, bez wódki – pieniądze na wiatr.

Nawet jeśli nie ma takiej ilości towarów w Twoim sklepie, że możesz sprzedawać pakiety – to nie jest problem. Trzy butelki piwa w jednej ręce – niż nie hurtowej? Lub są dwa długopisy.

A ci mądrzy nawet umieścili takie ogłoszenie na wejściu – "Ceny hurtowe!". Weź co najmniej łyk piwa – nadal jest to cena hurtowa! To hurtowa baza i rozumiem!

Z kolei Centrum Handlu Hurtowego otworzyło się w mieście, podobnie jak zagraniczni inwestorzy. Wszystko jest piękne, ciepłe, muchy nie gryźć. Dla jednego nabywcy – trzech sprzedawców lub kierownika handlowego. Ale poszedłem, jak sądzę, jest czas – przyjdę. A pieniądze pełne kieszeni – otrzymały tylko kwartalną nagrodę . Ale nie pozwalają. Czy jesteś przedsiębiorcą, zapytaj? Nie, mówię (i próbuję wejść po wszystkim), mam tylko tyle pieniędzy. Mówią, że nie, lub pokaż kartę przedsiębiorcy, lub nie kupuj niczego. Ale jak to jest, dlaczego nawet nie przyjmujesz dolarów? Wściekle, to samo, poszedłem, myślę, że przynajmniej spojrzymy, czy warto zostać przedsiębiorcą. A następnego dnia wziąłem kartę z Wiktora Iwanowicza i kupiłem co chciałem. Ale nie chcę już go martwić, a ja zestrzeliłem polowanie. Byłoby bliżej domu, czasami Wiktor Iwanowicz mógł być ciągnięty, ale wtedy piwo miałoby być wystawione. Znajdziemy się w innym miejscu, a nie tam, gdzie wszystkie te same ceny, pokonać wszystkie bariery spowodowane przez człowieka. Może w Niemczech to działa, ale, jak sądzę, wkrótce zginę w takim handlu.

127 shares 7617 views
146 shares 3735 views
Specjalna oferta dla klientów
184 shares 8989 views