777 Shares 2668 views

Elitarnych dzielnic Moskwa: Ranking

Stolica naszego kraju – to miejsce jest Centrum bogatych i sławnych. I żyją ci ludzie nie chcą, aby w zwykłych mieszkań i domów – potrzebują luksusowego mieszkania. Co można nazwać takie, a które obszary tradycyjnie uważane za elitę? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, które obszary są uważane Moskwie elita. A mówimy o najlepszych dzielnic miasta do życia.


Co to jest obszar elita?

Słowo reklama „elite” nieruchomości tak zatłoczona, że mało kto zastanawiał się w jego prawdziwym znaczeniu, to jest coraz częściej postrzegane jako synonim „drogie”. Ale opisując elitarnych dzielnic Moskwy, pośrednicy oferują listę bardzo różne, a to ze względu na fakt, że są one w tej kategorii są gotowe do przeprowadzenia praktycznie w każdym domu. Jakie są oznaki elitarności?

Pierwszym kryterium jest to położenie korpusu i jego odizolowanie od średniej obywatelowi komory. Ta właściwość musi być zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Dlatego, gdy mówimy, że rubel – elitarnej dzielnicy Moskwy, to od razu jasne, że nie jest to do końca prawdą. To wciąż dzielnica regionie moskiewskim.

Drugie kryterium – wartość historyczną i architektoniczną domu. Tu dochodzi do głosu osobie architekta, który stworzył budynek. Dlatego elitarnych domów i obszary dzisiaj to nowych budynków przez znanych architektów.

Inną ważną oznaką elitarności – obecność wysokiego standardu infrastruktury, wygodny salon. W takich domach powinny być parkowanie wysokiej jakości, ładownia, system bezpieczeństwa, doskonałą konstrukcję wejściach i obszarów przyległych.

Kolejna cecha – jednolity skład społeczny ludności. W elitarnych obszarach muszą mieszkają ludzie o tym samym poziomie dochodu, kryterium to nie jest zawsze utrzymywana w stolicy. Więc Ostozhenka, na przykład, wciąż ma otoczenie starych i nowych mieszkańców, którzy są bardzo różne w dochodach i stylu życia.

Ponadto, eksperci twierdzą, że pojęcie „luksusowego mieszkania” obejmuje takie objawy jak łatwy dostęp do transportu, korzystnej sytuacji ekologicznej i karnej, dostępność terenów rekreacyjnych i firm usługowych (klubów, szkółek fitness, salonach kosmetycznych, restauracjach) wysoka. Zatem zestaw funkcji nie pozwala wielu, jeśli nie wszystkich, obszary Moskwie przypisać do kategorii elity. Dlatego tylko poszczególne kryteria stosowane przy ich wyborze. Pośrednicy jednoznacznie przypisać do tej grupy następujących obszarach nieruchomości.

1. Ostozhenka

Pierwsze miejsce w rankingu jest najbardziej elitarna dzielnica Moskwy, tak zwanej Złotej Mili – jest Ostozhenka. Centrum, od Świątyni Chrystusa Zbawiciela bulwaru Zubov, obejmujące ulice Ostozhenka, Prechistenka Prechistenka Boulevard i dziś jest centrum wysokiej jakości nieruchomości. Wiele domów są zaprojektowane przez znanych architektów z początku 20 wieku, są one nie tylko bardzo atrakcyjny z zewnątrz, ale także spełniają najwyższe standardy życia wewnątrz. Wysokie sufity, doskonałe wykończenie mieszkań, place komory. Dziś obszar ten jest również nowy rodzaj wypełnień obiektów rozwojowych – dom typu Club, małych domów mieszkalnych. Istnieje wiele ofert nieruchomości klasy „A” i deluxe, chociaż ogólna liczba mieszkań na sprzedaż i małych przestrzeni lat wyraźnie zmniejszy się tylko. Ceny mieszkań na Ostozhenka przewidywalny jeden z najwyższych w Moskwie. Życie tutaj jest nie tylko wygodne, ale również bardzo prestiżowe, to jest oznaką przynależności do określonej kasty ludzi.

2. Stawy patriarchy

Elitarnych dzielnic Moskwy, gdzie lista jest dość długa, to trudno sobie wyobrazić bez wzmianki o patriarchy stawy. Niewielki obszar pomiędzy Garden i Boulevard Ring, wokół stawów, atrakcyjny dla jego historii i komory. Pomimo lokalizacji w samym sercu stolicy, jest dość cichy i bardzo wygodne. Historia tego obszaru daje mu dodatkowy urok i atrakcyjność. Nieruchomości jest reprezentowana głównie przez starego funduszu, który został poddany rekonstrukcji w celu zwiększenia komfortu, nowe domy nieco, ale są to model nowoczesnego budynku elitarnej. Obszar ten jest wygodny pod względem dostępności komunikacyjnej i infrastruktury. Wadą tego rozwiązania jest silne zróżnicowanie populacji.

3. Arbat

Tradycyjnie Arbat pasy odnoszą się do drogich i elitarnych obszarach. Jest to miejsce, ograniczone Garden Ring, Arena, Smoleńsk Boulevard i Bolshaya Nikitskaya street, może zaoferować nie tylko nowych budynków klasy „A”, ale także wysokiej jakości mieszkań w budynkach z dużą ilością historii. Większość zabytkowych budynków zostały poddane radykalnej zmiany wewnętrzne w celu zwiększenia komfortu życia, a sam los czeka resztę konstrukcji. Na rynku jest stale deficytu nieruchomości w okolicy, ponieważ oferta jest bardzo ograniczona. Na Arbat prawie żadnych możliwości dla nowej konstrukcji, więc ceny są stale bardzo wysoki. Obszar ten jest stopniowo staje się elitą w dosłownym tego słowa znaczeniu, jest szybkie tworzenie jednorodności populacji, stare lokatorzy zostawić w ich miejsce osiedlili elita. Powierzchnia zostaje komora zamknięta. Lokalizacja w centrum miasta pozwala cieszyć się całą infrastrukturę, umieszczone obok siebie, pojawia się również wiele drogich restauracjach, klubach prywatnych, tak że mieszkańcy Arbat w pełni poczuć elity.

4. Tverskaya

W elitarnej dzielnicy Moskwa zawsze, odkąd 19 wieku, nadana Twerską. Jest to centrum życia społecznego, kulturalnego i biznesowego życia stolicy. O intymności i jednorodności regionu powiem, oczywiście, nie jest konieczne, ale z innych kryteriów jest dość odpowiedzialny. Dostępność komunikacyjna Twer oczywiste, a stopniowo, w wyniku przeciążenia bojowej, to tylko lepiej. W tej dziedzinie, zbudowaliśmy wielką infrastrukturę społeczną, i nadal rozwijać go w segmencie elity. Nie jest chlubnym wady – jest to wielka liczba ludzi w pracy (jest ona zwiększona o 7-8 razy w porównaniu z dniami OFF), a także dużą liczbę przewozów, aw wyniku zanieczyszczenia, hałasu i gazów. Jednakże inne korzyści są tak znaczące, że ceny nieruchomości w regionie Twerze bardzo wysokie.

5. Zamoskvorechye i Yakimanka

Wyliczanie elitarnych dzielnic Moskwy, nie należy zapominać o Zamoskvorechie i Yakimanka sąsiedniej. Obszar ten ma długą historię, znajduje się naprzeciwko Kremla wzdłuż rzeki Moskwa, znany dworów kupieckich, piękne kościoły, przytulne ulicach. Dlatego, aby żyć tutaj nawet od początku 20 wieku zawsze prestiżowe. To zapobiega rozwojowi obszaru utrudniony dostęp do środków transportu, ale jest stopniowe zastępowanie starego funduszu, bez wartości historycznej, do nowego typu dom: budynków mieszkalnych luksusu. Obszar posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną, w przeciwieństwie, na przykład, z Arbata. Istnieje wiele sklepów, przedszkola, Tretyakov Gallery, blisko do parku im. Gorkiego. Dzisiaj, służąc obecnie aktywnie wybudowanym budynku biurowego. Ceny mieszkań w okolicy są wysokie, ale oferuje całkiem sporo, więc kupujący mają do wyboru opcji.

6. Khamovniki

Elitarnych dzielnic Moskwy stale rośnie z nowych terytoriów, to odnosi się do tych stosunkowo młody (tak elitarnej) obszarze kapitału – Khamovniki. To leży w zakolu rzeki Moskwy, jest ograniczona do Garden Ring. Doskonała lokalizacja, w pobliżu Kremla, a duża ilość zieleni tutaj przyciągnęły arystokrację w 19 wieku. Dziś dzielnica aktywnie zbudowane nowoczesne zaplecze wysoki komfort. Doskonała dostępność komunikacyjna, infrastruktura szeroka i wysokiej jakości społecznej, dobre osiągi na ekologię – wszystko to sprawia, że Khamovniki jeden z najbardziej atrakcyjnych obszarów stolicy do życia. Wadą obszarze powoli zlikwidowano część starego funduszu w postaci budynku pięciopiętrowym z niejednorodnej populacji. Ale budowa jest przeprowadzane, a elita bardziej skłonni do osiedlenia się w Khamovniki.

7. Moskwa-City

Opisując elitarnych dzielnic Moskwy, nie możemy zignorować to nowa dzielnica – Moscow City, znajduje się w centrum miasta, na Presnensky nabrzeża. Jest to nowy segment mieszkań – budynków mieszkalnych, zbudowany zgodnie z najwyższymi najemców wniosków. Zalety okolicy dużo. Jest doskonałą dostępność komunikacyjną, dość jednorodną populację, wysokie bezpieczeństwo i komfort życia. Czwarta jest dobrze zaplanowane, lokalna ma doskonałą infrastrukturę. rozwiązania architektoniczne – specjalny zalety okolicy, pokazano tu być fantazja wielu współczesnych architektów. Minusem Moskwa miasto jest brak tła historycznego, ale dla niektórych jest to także plus.

pełna lista

Wyliczyć elitarnych dzielnic Moskwie i regionie moskiewskim może być dość długi. Jako metropolia jest stale poprawy jakości życia i na nowo przybywających członków elity oferuje wszystkie nowe obszary. Pełną listę można przypisać do miejsc takich jak Prospect Mira, Sokolniki Sretenka Tagance, Mosfilm, powiat Uniwersytetu Moskiewskiego, Frunze nabrzeżu i innych, a także wielu obszarach regionu moskiewskiego (Zhukovka, rubel, Nikolina Gora, Madison Park, Zorin).