731 Shares 9691 views

Jak urządzić pokój z wianka? Jak urządzić pokój z blichtr na Nowy Rok

Grudzień – czas, aby udekorować pokój na Nowy Rok. Szkoda, że to święto zdarza się tylko raz w roku. Im bardziej chcę mieć dom elegancki, tworząc świąteczną atmosferę, że zostanie zapamiętany na długo. W każdej rodzinie ma swoje tradycyjne sposoby ozdobienia domu na święta, ale żeby nauczyć się czegoś nowego nie jest zbędny.

Dekorowanie pokoju

Udekoruj pokój na Nowy Rok na kilka sposobów. Na przykład, powiesić blichtr, girlandy, Boże Narodzenie zabawki. Można postawić choinkę w pokoju, organizuje kwiaty w wazonach lub zrobić „wiszące ogrody” kwiatów. Niektóre kupić biżuterię w sklepie, a ktoś robi na własną rękę.

Zaczynają urządzić dom może być drzwi. Wiszące poza wieńcem gałęzi jodłowych podkreślają gościnności ludzi mieszkających w domu. Ponadto taki dodatkowy symbol zamożności. Kup ten dekoracji może być w sklepie, lub tworzyć własne ręce. Oprócz gałęzi świerku lub jodły, wyglądają wielkie stożki, gwiazdy, orzechy, owinięte w pięknym papierze.

Pomysły, jak urządzić pokój, można znaleźć w czasopismach. Od września, wiele publikacji publikuje innowacyjnych rozwiązań projektowych.

Głównym symbolem obchodów Nowego Roku – choinki. Przed powiesić na jej zabawek, trzeba zdecydować, który będzie głównym zakres, powtarzając w całym domu. Aby wybrać jeden styl, natomiast łazienka i mieszkanie będzie wyglądać szczególnie uroczysty i modne.

Udekoruj pokój na blichtru i girland Noworocznym wykonane. Ale teraz oferuje szeroki wybór opraw świątecznych, a to nie jest konieczne, aby wymieszać wszystkie rodzaje w tym samym pomieszczeniu. Przed podjęciem decyzji, jak udekorować wieniec z pokoju, trzeba dowiedzieć się, co to jest gotów zaoferować widoki naszej branży.

Typy girlandy

Chcesz, aby pokój błyszczały, ale nie wiem jak to osiągnąć? Bardzo proste – powiesić w pokoju Różnych girlandami elektrycznych. Niewiele tam odmian, które nadają się do tego celu.

LED

Te girlandy wyglądać szczególnie elegancki, potrzebują bardzo mało energii elektrycznej. Diody LED są wykorzystywane do dekoracji bramy, jodły lub powierzchnie, które nie są ogrzewane. Podświetlenie LED zaletą jest to, że jest wodoodporny, dzięki czemu może być zawieszony nawet w łazience.

Pas-light

Wygiąć taśmę, na której mieści się amunicję dla małych żarówek. Te wieńce są nieco komiczny, nadają się do dekoracji pokoju w stylu lat 50-tych.

lina

Jest to elastyczny przewód z neon. Do samodzielnego dekoracji liny pokojowej niegrzeczny, ale aby podświetlić obwód z nim całkiem do przyjęcia. Można zrobić różne kształty liny, umieszczając je na oknach lub ścianach pokoju.

Wiedząc, co najmniej minimalne informacje na temat odmian tego typu oświetlenia i jak z nich korzystać, to jest o wiele łatwiej zdecydować jak ozdobić pokój z wianka. Wybierz wygląd i rozwiązania projektowe muszą być oparte na ile efekt chcesz osiągnąć w końcu.

dekoracyjny wianek

Dekoracyjne girlandy mogą być wykonane z papieru lub syntetycznych gałęzi jodłowych. Jodła girlanda lepiej jest kupić w sklepie, ponieważ nie ma sensu, żebyśmy to robili sobie z sztucznych gałęzi.

dekoracje z papieru można zrobić samodzielnie lub jako dostępne w sklepie. Produkcja papieru dekoracyjnego jest lepiej powierzyć dzieci – tak będą czuć ich udziału w Festiwalu.

dekoracje girlanda

Wykonanie elektryczne ozdobić okna, ściany pomieszczenia, świerk. Przed girlanda do dekoracji pokoju, należy pamiętać, że powinna ona być dostępna dla zwierząt i małych dzieci. Nie tylko, że mogą one spowodować uszkodzenie osprzętu elektrycznego, więc nadal mogą wywołać pożar lub pokaleczyć. Reguła umieszczania urządzeń elektrycznych – muszą spędzać bardziej niż młodsze dzieci.

Do dekoracji stołu, kominki, komody można stosować zarówno girlandę elektryczny i dekoracyjną, sznurowanie je razem. Taka kompozycja będzie wyglądać świetnie, a wieczorem, w świetle dziennym.

Zawiesić wieniec w drzwiach, przymocowanej do sufitu – albo rozwiązaniem jest dopuszczalne. Im większy samolot, można tworzyć bardziej interesujący wzór.

Aby zrozumieć, jak piękny wianek do dekoracji pokoju, spojrzeć na zdjęcia – ozdobnych odmian umieszczonych na stoły, szafki, ściany i drzwi. Wokół żyrandola i będzie to właściwe miejsce girlandę.

blichtr dekoracja

Przed blichtr do dekoracji pokoju, trzeba zaopatrzyć się sporo tego materiału. Zaczynają się od okna. Za pomocą taśmy lub szpilki, zabezpieczając blichtr na obwodzie okna i sprawiają, że podobieństwo siatki. Jeśli podświetlić go z wianka, widok będzie jeszcze bardziej elegancki.

Jeśli chcesz ozdobić zasłony – można je powiesić kawałki, wykonane z blichtr nawleczone na drut. W ten sposób będzie w stanie nadać mu kształt płatki śniegu, świerk, łuk, gwiazd. Ponadto wskazane jest, aby numery na nadchodzący rok i powiesić je w widocznym miejscu. Liczby mogą również podkreślić girlandę. Jeśli w domu jest małe dziecko, ozdoby warto powiesić wyżej.

Blichtr i mocowane na suficie, a na obwodzie tapetę. To będzie interesujące, jeśli uzyskany wiszą girlandy nie bezpośrednio, ale w fale. Konsolidować te kompozycje mogą być sworznie.

Wejścia do rejestracji muszą podjąć wspaniały blichtr i naprawić go na obwodzie. Jednocześnie w drzwiach niech wątek deszcz powieszenie. Świecznik zawijania Tinsel, serpentyn, stożki.

Generalnie, w celu podjęcia decyzji, jak ozdobić pokój z blichtru, to najlepiej, aby słuchać swojego wyczucia stylu i pożądania. Czy chcesz jasny i jasny pokój, czy też preferują spokojną klasyczny, pełen zieleni i skromne świąteczne girlandy blask elektrycznych?

kompozycje

Kiedy dekorowanie pokoju, wszelkie materiały nie należy zapominać o akcesoria, które są w pomieszczeniu stale. Na ścianie wisi lustro? Może być również doskonałym ubrać żadnych materiałów. Użyj dowolnego jednego kawałka scenerii lub zrobić kompozycję z nich – to zależy od preferencji. Doskonały wygląd tkane girlandy blichtr, Jodła gałęzi i szyszek. Zamiast blichtr można stosować długą girlandę elektryczny.

Jeśli po prostu nie mogą się zdecydować jak ozdobić pokój z wianka, mogą być wprowadzone do projektantów wnętrz – tak mają coś ubrać pokój tak, że nie będzie tylko ciężko oddychać z zachwytu.

Ale bez względu na to, w jaki sposób zdecydować, do dekoracji domu na Nowy Rok, najważniejsze dla niego było zdominowane przez komfortu, spokoju, radości i humorze, nie tylko w czasie wakacji, ale także w codziennej pracy. Staraj się zachować poczucie baśni i magii dla całego roku, a potem przyniesie tylko pozytywne informacje i zmiany.