636 Shares 4174 views

Sałatka ze świeżego ogórka jest zawsze poza konkursem

Świeże ogórki Całoroczny przyjemny do jedzenia. Dodają smaku każdej sałatki, danie, w połączeniu z szeroką gamą produktów.


Na przykład, sałatka ze świeżych ogórków i miodem. zajęłoby pół kilo pysznych ogórków i 70 gramów miodu. Kawałek ogórki cienkie plasterki i doprawić miodem. Bardzo prosty i apetyczny, a co najważniejsze – szybko i oryginalne. Ile zastosowanie w ogórkach. Nic więc dziwnego, urody, kto dbać o siebie, ciągle robi inną maskę ogórka. Ale wracając do sałatek.

Nie mniej oryginalny w jego skład i smak sałatki ze świeżych ogórków i gryki. Aby przygotować to danie trzeba wyczyścić pięć ogórki i pokroić je drobnym julienne. Dodaj ogórki do trzech łyżek gotowanej kaszy gryczanej i czterech zubochka tartych czosnek. Wszystko to wymieszać i umieścić w sałatki drobno posiekanej cebuli. Ponownie, wszystkie wymieszać, potem dodać sól i pieprzem. Połowa banków, zalać majonezem i sałatki wymieszać. Top Zieloni dekorować sałatka z ogórka, drobno posiekane.

Jeśli zaczniesz uporządkować najlepszych receptur, pierwszą rzeczą, oczywiście, przypomniał wszystkim ulubione „Olivier”. Ale o tym nieco później. A teraz chciałbym podzielić się bardzo smaczne i oryginalne receptury – gotować kraba sałatki. Wzbogać swoje przepisy sałatka ze świeżych ogórków nowości. Cięto na małe sześciany o 400 gramów krabów. Dodaj laski bardzo drobno posiekaną cebulę na pół lub trochę posiekanej zielonej cebuli – to do gustu, jak chcesz więcej. Następne sześć duży świeży ogórek pokroić w drobną kostkę lub trzeć na grubej tarce. Gotować przez pięć – sześć jaj, drobno posiekać, wymieszać z paluszków kraba, ogórków i cebuli. Teraz dodaj do słoika Sałatka z kukurydzy w puszkach. Wymieszać wszystkie składniki i doprawiamy majonezem. Sól i pieprz do smaku. Sałata, ogórek i crabsticks gotowy. Nie będzie tylko mile zaskoczeni goście z ich dziełami sztuki kulinarnej, ale także zacząć tworzyć dla swojej rodziny ten sałatkowy codziennie. Po tym wszystkim, to kochasz raz spróbować.

A teraz na przekąskę przygotujemy pyszne sałatki „Olivier” ze świeżego ogórka. Więc zacznijmy. Generalnie, gdy gotuję Olivier, a ja po prostu zrobić bez hierarchii, ponieważ składa się z tych samych produktów. Więc powiem ci, jak gotować kombinacji dwóch z tych pysznych potraw. Gotować dwanaście małych kartoshinu osiem jajek. Osobno rzucać gulasz udko z kurczaka, dodając bulionu pół całość marchew, cebula.

Gdy ziemniaki i jajka są gotowane i chłodzi, pokroić w drobną kostkę i wlać do dużego rondla. Istnieje również dodać drobno posiekanej zielonej cebuli i cztery – pięć świeżych ogórków w drobną kostkę. Możesz dodać gotowane kiełbasy, 400 gramów trzeba posiekać. Gdy kurczak jest gotowane, usunąć je z bulionu, poczekaj chłodnym i drobno posiekać, a następnie wysłać w rondlu z ogórków, ziemniaków i reszty plasterki produktów. Teraz, wszystko wymieszać i doprawić majonezem. Następnie mieszaninę wylano do dolnej części naczynia dodać ugotowany połowę małego marchew. Wyciąć w postaci subtelnie, jak to możliwe. W dużym garnku, dodać posiekany koperek. Wlać bulion, rozcieńczono niewielką ilością wody mineralnej do mieszania tłuszczowych nie obracać. Istnieje również dodać majonez tyle, ile trzeba. Woda i bulion trzeba wystarczy Hash okazało nie rzadkie i niezbyt gruba. Wszystko wymieszać, sól do smaku i dodać łyżkę kwasku cytrynowego. Okroshka gotowy. Ale „Olivier” jest na swój sposób. Pozostaje dodać sól do smaku i majonez, jeśli to nie wystarczy. Tak też się stało, masz dwie wspaniałe posiłki na raz – „Olivier” i hash. W razie potrzeby, sałatki można dodać Groszek konserwowany.

Bon appetit!