816 Shares 2171 views

Jodła olej – skutecznym lekarstwem

olej jodła, którego właściwości nie mają wątpliwości, nawet wśród przedstawicieli tradycyjnej medycynie, jest doskonałym środkiem antyseptycznym, tony i łagodzi dobrze, bardzo pomocne w różnych typach kaszel, poprawia nadnerczy, pobudza krążenie krwi.

Olej ten jest często stosowany do aromaterapii w leczeniu chorób takich jak grypa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, astma, infekcje dróg moczowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego, choroby wątroby, bólów reumatycznych. Przed rozpoczęciem leczenia tym środkiem, upewnij się, że nie masz uczulenie na niego.

Olejek z jodły jest najczęściej używany do kąpieli, inhalacje, masaże i lamp zapachowych. Ze względu na silne właściwości bakteriobójcze tego narzędzia jest z powodzeniem stosowany do dezynfekcji pomieszczeń, w których znajduje się chory. W tej procedurze, stosując 6 kropli oleju aromalampe. Podczas procesu nagrzewania, to perfumy pomieszczenie jest doskonały, a także pomaga w zapobieganiu chorób układu oddechowego. Stała wdychanie olejem pomaga zatrzymać stan zapalny dróg oddechowych. Ta procedura jest szczególnie konieczne w epidemii.

Jeszcze lepiej, można walczyć przeziębienia przez drogi oddechowe. W przypadku konieczne jest dodanie 3 krople oleju do gorącej wody, na wdychanie oparów odparowanie oleju przez 10 minut, pokryte grubą tkaninę lub ręcznikiem. Procedura ta musi odbywać się trzy razy dziennie. Dzięki tej metodzie oleju zastosowanie jod ma bezpośredni wpływ na górnych dróg oddechowych i płuc. Eliminuje to stagnacja procesy i stany zapalne w narządach oddechowych jest ułatwione plwociny. Wdychanie może również towarzyszyć przerobu ropy naftowej i to tyłu klatki piersiowej.

Jodła olej jest sprawdzonym narzędziem w walce z nerwicy i bezsenności. Aby to zrobić częściej przygotować kąpiele z 6-10 kropli oleju. Czas trwania kąpieli – 30 minut.

Kiedy reumatoidalne zapalenie stawów i zapalenie stawów należy użyć tego narzędzia do pocierania. To pomaga wyeliminować stan zapalny i znacznie zmniejszyć ból. W celu uzyskania większego efektu, przed nałożeniem olej powinien być ogrzewany, bolesność stawów z gorącego kompresu.

Jodła olej jest skuteczne w leczeniu chorób skóry takich jak zapalenie skóry oraz opryszczki. Zastosowanie do leczenia nasączone tkaniną oleju lub siatka, która jest umieszczona w miejscu objętym chorobą.

Dobry wynik daje masaż z olejkiem sosnowym. Jest wskazana w leczeniu chorób dróg oddechowych i grypy. Podczas masażu olej jest najpierw nakłada się na klatce piersiowej i kołnierz regionie tyłu, po czym aktywnie wciera się w skórę. Ostatnim etapem masażu – ugniatanie ze stref odruchowych oleju znajdujących się na podeszwach stóp. Procedura ta jest powtarzana kilka razy dziennie.

Jodła olej jest często używany do dezynfekcji zadrapania, skaleczenia i drobnych oparzeń. W tym celu, strefa ta jest naniesiona warstwa oleju i zamknąć ranę z gazy.

To narzędzie pomaga w usuwaniu bólu pod rwa kulszowa, zapalenie korzonków nerwowych, zapalenie mięśni. W tym celu, pacjenci strefa pocierać trochę oleju. Najlepiej jest przeprowadzić tę procedurę po kąpieli. Dodano do kremu oleju pomaga gładkie zmarszczek i poprawę elastyczności skóry.

Jodła olej włosy są stosowane od wielu lat. Jest on stosowany w postaci maski. Na tej maski, można użyć różnych dostępnych produktów, takich jak cytryny, miodu, aloesu, drożdży. Produkty te miesza się z 2-3 kropli oleju, a następnie nanosi się na włosy. Jego głowa pokryta folią i pozostawić maskę na godzinę. Zmyć maskę z bieżącą ciepłą wodą. Maska wykonana jest dwa razy w tygodniu. Takie procedury zdrowsze włosy, ich mocne i lśniące.