838 Shares 2242 views

Gay kluby w Moskwie: adres, zdjęcia

Nie wszyscy ludzie decydują się umilić czas wolny wieczór w sieciach społecznościowych, wiele tęsknią za aktywnej zabawy, napęd muzycznego, nowych przyjaciół i taniec na spadek. Te pragnienia są łatwo wykonywane w klubach, gdzie ruchliwy wakacje bez przyczyny często trwa do rana.

Z artykułu dowiesz się, dlaczego tam są i gdzie są one najbardziej niezwykłych klubów w Moskwie, noc rozrywki umieszcza znak gejów.

Kino i rzeczywistość

W serialu Queer as Folk ( «bliskich przyjaciół"), można zobaczyć cały blok z odpoczynku dla przedstawicieli homoseksualnych. Czy istnieje coś takiego, że w stolicy Rosji? Na całym obszarze nie można mówić, ale w gejowskich klubach Moskwy , istnieje dość szeroki wybór i otworzyć drzwi na wieczór przed ich użytkowników.

Jednak w serii i filmów takich instytucji są rzadko przedstawiana autentycznie, podczas gdy realne kluby dla gejów – to jest po prostu śmieszne i hałaśliwe miejsce, gdzie ludzie przychodzą się tańczyć do muzyki energiczny, oglądać show na scenie, spotkania z fanami nieokiełznanej zabawy, napój , odpocząć i wyrzucić z mojej głowy codziennymi problemami. Ogólnie rzecz biorąc, klubów gejowskich w Moskwie są praktycznie nie różni się od reszty stolicy rozrywki. Jedyną różnicą w gości, ale nie może być niespodzianek.

Nie tylko gejów

Kluby przeznaczone dla mężczyzn i lesbijek, bardzo często można znaleźć firmy, które sprawiają, że wesołe dziewczęta heteroseksualne. Ale zahazhivayut w takich miejscach nie jest celem kogoś poznać, ale wręcz przeciwnie – że reszta irytujących wiadomości „tradycyjne” chłopaki dobrze się bawić i tańczyć do syta. Często młode damy tam idą na kurę.

Ponadto klub atmosfera gej, wolny, spokojny i pozbawiony patosu, a ludzie do siebie, które są obce konwencji, niezależnie od ich preferencji. Po tym wszystkim, można spojrzeć jak chcesz i nie zbyt myśleć o jakie wrażenie.

Przedstawiciele orientacji niestandardowym czuć się tu jak ryba w wodzie: nie ma żadnego potępienia lub ukośne widoki, które pozwala w pełni zrelaksować i wyzwolony, ciesząc hulaszcze, usuwanie stresu i zapomnieć o wszystkich problemach. Z tego samego powodu w takich klubach często iść heteroseksualistów. Po programie pokaz, który można zobaczyć na scenie w instytucjach tematycznych, jest naprawdę wyjątkowa.

niepohamowany uroczystość

programy rozrywkowe, oferując swoim gościom klubów gejowskich w Moskwie, różnej skali i różnorodności. Zabawiać publiczność na scenie są samce pokazy taśmy i konkursy odbywają zapalającymi. Prawie co noc można zobaczyć jasne i odważne parodia pokaz jak również musujące parodie muzyczne gwiazdy muzyki pop. Od czasu do czasu, goście mogą tańczyć i występy tych wokalistów, wśród nich Sergei Lazarev Boris Moiseev, Eva Polna, Jeanne Aguzarova Lolita, grupa „Mirage” i wiele innych. Ogólnie muzycznie klubów gejowskich w Moskwie często oferują sprawdzone hity disco wykonawców krajowych i zagranicznych. Jednak w instytucjach elitarnych jest kompletna bez modnych klubowych utworów przez didżejów gości.

legendarne miejsca

Pierwszą instytucją metropolita dla fanów klubu z życia gejów zaczął otwierać „premiere” w 1994 roku. Rok później nastąpił gej klub „Central Station”. Moskwa stopniowo stała się centrum tusovka życie wszystkich kierunkach.

Do kategorii legendarny stosuje się tematyczną o nazwie „Szansa” kilkakrotnie, aby przejść do innych adresów i otwarty późno, jak „Body and Soul”, a następnie „Nebesa”. W tej chwili klub jest zamknięty.

Innym z najstarszych gejowskich lokali były „Trzy małpy”, dużo czasu porusza się z miejsca na miejsce i, najwyraźniej, zamknięty w 2014 roku podobny los spotkał wielu gejowskich miejscach stolicy utrzymać się na powierzchni tylko kilkudziesięciu byłych klubów bary, z powodzeniem pracował w latach 1990 i na początku 2000 roku.

Jednak nie wszystko jest tak źle, a często stawia zamknięcie oznacza, że nie są już potrzebne. W dobie wszechobecnych internetowych mieszkańców miast nie korzystają już z klubów, aby znaleźć parę. Większość ludzi są wprowadzane do serwisu, a następnie udać spędzać czas w swoich ulubionych miejscach, niekoniecznie zawężenie. Innymi słowy, orientacja klubów z czasem zastąpione Klub: muzyka, kuchnia, styl, itp …

Pięć z najlepszych

Ze stolicy nie więcej niż dziesięć pozostałym czasie kilkudziesięciu „nietradycyjnych” klubów i barów. Recenzje umożliwić wybrać pięć najlepszych miejsc. Lista ta nie jest tylko kilka wielkich klubów, ale także małych barów gejowskich i regularne imprezy tematyczne. Wynika to z faktu, że naprawdę duże instytucje takie zawężenie jest prawie nie było.

Tak więc, pierwsze miejsce w nieoficjalnym rankingu „najlepszych klubów gejowskich w Moskwie” robi się trochę miejsca zwanego „Mono Bar”, znajdujący się na Pokrovsky Boulevard. W tej chwili jest to miejsce odwiedzających pozostawić większość pozytywnych opinii na portalach społecznościowych.

Na drugim miejscu – słynny klub „Central Station» (Dworzec Centralny), zastąpiony w 2014 roku, wnętrza i lokalizacji. Teraz jest na ulicy Lenina Sloboda.

Trzecie miejsce dostaje „propaganda” Merry partii gejem China Town, przechodząc zawsze w niedziele w klubie.

Czwarte miejsce jest przytulne „naszej kawiarni” na Tverskaya, pracując od rana do wieczora.

I na piątym miejscu rankingu była kawiarnia-klub „12 V”, również znajduje się na ulicy Tverskaya.

Teraz szczegóły wszystkich instytucji wybranych przez użytkowników jak najlepszych barów tematycznych i klubów gejowskich w Moskwie. Zdjęcie i strzelanie wideo na strony są one zazwyczaj zakazane.

mono Bar

Atmosferę relaksu i beztroski. Wnętrze miłe dla oka, muzyka zabawa, przyjazny personel. Można jeść i pić tanio. Motley publiczność, ale wystarczające. Wiele osób przyjeżdża tu po raz pierwszy, nawet nie od razu zdać sobie sprawę, że są w barze dla gejów. Wśród braków podkreślono fakt, że kobiety nie są dopuszczone szczególnie chętnie, tylko w towarzystwie młodego mężczyzny.

„Central Station» (Central Station)

Po metropolitalnego miejscu kultowym teraz zaczynają zajmować pozycje i dostaje wysokie noty wynika głównie z bywalców. Ogólnie rzecz biorąc, nic szczególnego klub nie jest inaczej, jak zauważył, którzy tam.

Piękne wnętrza, łącznie z letnim tarasem, psuje nieprzyjazny personel i nie zawsze alkohol wysokiej jakości. Pomimo wielkiej sławy klubu, wcale nie w godzinach wieczornych można zobaczyć dużo gości.

China Town w "propaganda"

Zabawa i modne partia w stylu gejowskiego ponad dziesięciu kolejnych lat, przyciąga klubowiczów z całej Moskwie, jak i gości stolicy, w tym zagranicznych. Dla nastroju odpowiedzialności publicznej kilku DJ-ów, w tym słynny Tony Key. Wszystko to stwarza dobry nastrój dla fanów reszty klubu. Minusem można założyć, że dziewczęta bez męskiej eskorty nie jest łatwo dostać się do partii.

„Nasza kawiarnia”

Istnieją dwa pokoje – jeden z barem, z drugiej – ze stołami i scena, na której odbywają się wieczorne transwestyta show, które są jednym z najważniejszych instytucji. Generalnie zabawiać gości program jest dobrze przemyślane, zorganizowane jako partia stale zapasy żywności i napojów.

"12 volt"

Ten klub kawy mile zaskakuje swoich gości w przystępnych cenach i miłej, przyjaznej atmosferze. W weekendy, nie jest zbyt tłoczno, ale ogólnie rzecz biorąc sytuacja jest spokojna. Ludzie przychodzą tu, aby odpocząć i spędzić czas komfortowo.

Tematyczne kawiarnie, bary i kluby gejowskie Moskwa: Adres

Poniższa lista zawiera najczęściej odwiedzanych i popularnych instytucji.

  • Mono Bar – Pokrovskiy Blvd., 6/20 ..
  • "Propaganda", partia China Town w każdą niedzielę – Big Zlatoustinskiy ścieżka 7.
  • Central Station – Str. Lenin Sloboda, 19, Bldg. 2.
  • Ice Club – Stoleshnikov Lane, 7, str 2 …
  • "Bar 911" – Glinischevsky Lane, 11.
  • "12 V" (12 V) – ul. Tverskaya, 12, str. 2.
  • "Nasza kawiarnia" – Tverskaya Street, 25/9 ..

W stolicy Rosji w tej chwili nie ma wielu gejów zakłady istniejące zapotrzebowanie, ale w zupełnie różnych kategorii użytkowników. Po tym wszystkim, pragnienie, aby mieć dobry czas, aby tańczyć, spotkać znajomych i baw się w każdy sposób typowy dla wielu ludzi, często niezależnie od ich dochodów, statusu społecznego, narodowości, wieku, płci, orientacji seksualnej lub innych czynników.