93 Shares 5647 views

Peeling węgla: opinie. Laser złuszcza węgiel przed i po (zdjęcie)


Fakt, że skóra twarzy potrzebuje specjalnego oczyszczenia, każda kobieta wie. Dawno już minęły czasy, gdy konwencjonalna pralka uznano za wystarczające do rozwiązania problemów kosmetycznych. straż dzisiaj kobiecej młodości i piękna są inne ultra-nowoczesne udogodnienia. Co mają w swoim arsenale kosmetyczki? Na przykład, taki cud oznacza jak pęknięcia węgla. Opinii wielu kobiet potwierdzają skuteczność tej procedury.

Porozmawiajmy o peelingu

Co jest obieranie? Ten Overseas słowo zwana procedura, która jest usuwana przez górny zrogowaciałej warstwy skóry. Place martwe komórki zajmują nowe, a tym samym poprawia cerę, czarne kropki stają się mniej widoczne, a pierwsze zmarszczki nie boją się ich głębokości i trochę wygładzone.

rodzajów peelingu

Do tej pory, procedura ta jest reprezentowana przez kilku odmianach.

 1. Peeling mechaniczny. Pojawił się jeden z pierwszych. Istotą tej procedury jest to, że skóra jest oczyszczana przez uderzenia mechaniczne. Można go szlifować diament suchy piasek lub aluminium. Najbardziej popularne złuszczanie koral. To ma działanie terapeutyczne, a ponieważ jest ona wykorzystywana podczas brazylijskiego trawy, soli morskiej i innych cennych substancji.
 2. Peeling chemiczny. Skóra jest działanie chemiczne. Stojak glikolowe, enzymy, enzymy metod oczyszczania. Wiele kobiet woli peelingu mleka, które mogą być przypisane do tego gatunku.
 3. Peeling laserowy węgla. Odbywa się to za pomocą specjalnego nanożel i laser. Wierzchnia warstwa naskórka jak paruje, a młoda, zdrowa skóra pojawi się na swoim miejscu.

Peeling mleko: tajemnice popularności

Procedura ta jest często związane z maskami mlecznych. Jednak warto zauważyć, że w fermentowanych produktach mlecznych, nie ma nic. Oczyszczanie skóry ze względu na osadzanie się na niej kwasu mlekowego. Eksperci uważają to procedura dość delikatny. Ale nie zapominajcie, że podczas korzystania z mleka peelingu jest konieczne, aby uniknąć promieni słonecznych nie używać kremów dla pierwszej nocy po oczyszczeniu skóry w podobny sposób. W przeciwnym razie może dojść do oparzenia.

Nie wierz w magicznej transformacji, które nadaje skórze drogę oczyszczenia? Porównanie wyników procedury, takie jak peeling, przed i po. Zdjęcia kobiet wykazać rezultaty.

Peeling szczególnie węgiel

przemysł kosmetyczny nie stoi. Wręcz przeciwnie, to rozwija się skokowo, co pozwala nam zachować młodość i urodę na dłużej niż zarządzany przez naszych foremothers. Jeden z najnowszych technologii obejmują peelingu węgla. Opinie zadowolonych pacjentów zapewniają nas, że procedura ta może rozwiązać wiele problemów. Metoda ta jest uważana za jedną z najbardziej czułych metod głęboko oczyszczają skórę.

Najprawdopodobniej jest to tajemnica popularności, który korzysta z włókna węglowego peelingu. Moskwa była jedną z pierwszych rosyjskich miastach, gdzie zaczął uczyć się procedurę. Dziś taki peeling wykonywany za pomocą lasera, dumnie maszerować we wszystkich regionach Rosji, otrzymując entuzjastyczne recenzje od kobiet, które miały już czasu, aby spróbować.

Funkcje procedury

Wyjątkowość nowej metody jest użycie specjalnego sprzętu. Peeling twarzy węgla odbywa się za pomocą lasera, który charakteryzuje się krótkimi impulsami, ale dużej mocy. Z tego powodu wpływ na naszą skórę trwa tylko kilka sekund. Prowadzi to do krótkiego czasu, który usuwa tylko martwe komórki. Jednocześnie żyjących w ogóle nie zostały naruszone.

Ale jest pewien wyjątek. Aby laser do rozpoznawania komórek, które trzeba usunąć skórę zastosować specjalny żel węgla. W rezultacie, czarne plamy, duże pory, trądzik pod wpływem lasera są wyraźnie widoczne. Żel zamienia w wodę i dwutlenek węgla, odparowują z powierzchni skóry twarzy eliminując wady.

Etapy postępowania

Czy wiesz, dlaczego tak wielu ludzi przyciąga do peelingu węgla? Eksperci gości są niemal jednomyślni. Chodzi o to, że jest w stanie wpłynąć nie tylko martwe komórki, usuwając je, ale również do życia, przyczyniając się do szybkiej regeneracji skóry.

Procedura ta składa się z 2 etapów.

 1. Na pierwszy rzut oka stosowanych nanożele węglowych, które pozwalają czas do wyschnięcia. Następnie, wykorzystując laser neodymowy zaczyna leczenia skóry. wieje to nanocząsteczki, w wyniku wykluczenia martwych komórek. To właśnie na tym etapie, procedura usuwania zaczerwienienie lub stan zapalny skóry. Jednak te zabiegi mają wpływ tylko na wierzchnią warstwę naskórka, nie są w stanie wniknąć w głąb.
 2. Drugi etap ma wpływ na głębsze warstwy skóry wynikające fototermolizy (ogrzewanie tkanki impulsami laserowymi). W wyniku tego przyspieszonego procesu regeneracji. Kwas hialuronowy, elastynę, kolagen rozpoczęciem wytwarza się w trybie wzmocnienia. W ten sposób nasza skóra wygląda młodziej przed naszymi oczami.

Różnorodność technik i metod

Nowoczesne gabinety kosmetyczne oferują do wyboru kilka metod, według których toczy się postępowanie peelingu węgla.

 • Brossazh. Ten rodzaj pomaga zwiększyć metabolizm, co jest korzystne dla naszej skóry.
 • USG. Radzi sobie dobrze z odmłodzenie skóry, przyspiesza regenerację.
 • laserowy. Doskonała eliminuje nierównej skóry, wygląd, który jest zwykle przypisane do post-trądzik.

wskazania

W niektórych przypadkach konieczne jest, aby wybrać peelingu węgla? Recenzje kosmetologów powiedzieć, że ta procedura zbawienie tylko dla Ciebie, jeśli:

 • pierwsze oznaki starzenia widoczne bardziej wyraźnie na twarzy;
 • nie dać odpocząć na trądzik, co przynosi znaczne dolegliwości;
 • zaskórniki zepsuć swój wygląd;
 • masz tłustą skórę i duże pory wyraźnie się wyróżniał;
 • ty już dawno chciał pozbyć się plam starczych czy piegi;
 • nie lubisz swoją nierówną cerę i nierówną skórę.

Jeśli choć jeden z tych czynników dotyczy pacjenta, nie krępuj się wybrać peelingu z włókna węglowego. Cena tej procedury jest około 3000 rubli. Mówisz, kochanie? Tak więc w rzeczywistości od dawna wiadomo, że piękno wymaga poświęcenia. Niech to będzie lepsze niż inwestycje dyskomfortu fizycznego i psychicznego związanego z problemami skórnymi.

Przeciwwskazania

Mimo tych wszystkich magicznych mocy posiadanych przez tę procedurę, w niektórych przypadkach lepiej jest wstrzymać. Nie ma konieczności uciekania się do peelingu z włókna węglowego:

 1. W okresie ciąży lub karmienia piersią dziecko.
 2. W obecności raka.
 3. Podczas zaostrzenia chorób przewlekłych.
 4. W tych przypadkach, jeśli masz keloidów.

Przeciwwskazaniem może służyć i zapalenie skóry w obszarze peelingu.

Korzyści z procedurą

Wiele kobiet zdecydować się na taki właśnie sposób, aby oczyścić skórę, ponieważ ma niepodważalne zalety:

 • Bezbolesny. Podczas zabiegu nie będzie niczego, ale przyjemnego ciepła czuć.
 • Atraumatyczne. Uszkodzenia zdrowych komórek w taki peelingu jest praktycznie niemożliwe, ponieważ laser usuwa tylko niepotrzebne, oświetlenie żel włókna węglowego.
 • Skutkiem natychmiastowym. W rezultacie można zauważyć po pierwszym zabiegu.
 • Brak okresu rehabilitacji. Nic nie uniemożliwia natychmiast po obraniu, aby powrócić do swoich codziennych zajęć.
 • Wszechstronność. Procedura ta jest przeznaczona dla osób w każdym wieku, to jest inna poza sezonem. Można to zrobić zarówno w lecie jak iw zimie.

Skuteczność peelingu węgla

Taki sposób oczyszczania ma wysoką efektywność. Jej wpływ na naszą skórę na wiele sposobów:

 1. Ma działanie bakteriobójcze, niszczy szkodliwe mikroflorę, oszczędzając nam na trądzik, zapalenia i innych problemów.
 2. Dzięki właściwości złuszczające skóry jest odświeżany z przodu, dostaje zdrowy wygląd i normalny kolor.
 3. efekt regenerujący zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, substancji, które są odpowiedzialne za elastyczność i młodość skóry.

Czy chcesz, aby sprawdzić skuteczność zabiegu? Spojrzeć na samych wyników, co daje Peel (przed i po). Zdjęcia kobiet pomogą Ci stworzyć własną ideę tej metody.

zaleceń kosmetyczki

Peeling węgiel praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Po nim można stosować kosmetyki. Najważniejsze – należy zachować ostrożność ze światłem ultrafioletowym. Wybierz elementy, których współczynnik ochrony jest nie mniejsza niż 20 SPF.

Ogólnie wystarcza zwykle od 3 do 5 zabiegów w odstępie tygodnia lub 10 dni. Jednak wszystko zależy od twojej skóry. W niektórych przypadkach lekarz rozszerza traktowanie 7-8 sesjach.

Jeśli obawiasz się o zdrowie własnej skórze wypróbować modny nowy produkt o nazwie „złuszczanie węgla.” Zaszkodzić tej procedury po prostu nie uderzyć, ale magiczna transformacja nie potrwa długo.