416 Shares 5861 views

Odtwórz stóp, myślę głową: jak nazwać zespół na futbolu

Jest to zrozumiałe: w jaki sposób można nazwać łódkę, więc będzie unosić. W tym przypadku – to będzie działać. Teraz kluby piłkarskie nie są daleko od ziemi: każdy ma bogatego mecenasa, jest on – utalentowany producent i Swift faceci, którzy toczone szlachetnego sportu Szachy i warcaby gry. Stała roszady, sprzedaż, cały zespół sprzedawców, odbieranie setki tysięcy dolarów za to, co myślą, co zadzwonić polecenia do odświeżenia postaci, w której kolor. Co tworzą podstawowe kluby?


Po tym wszystkim, „wieloryby” sportu piłki nożnej w swojej długiej historii istnienia udało się pozyskać kilka dźwięczny i kolorowe nicki, nie chciał zmienić nazwę. Na przykład, „fani Juventusu znany jako” Old Lady „- mówią, ze względu na podobieństwo pierwszych różowych mundurach majtki koronkowe łaskawym ciotki. „Milan” – oczywiście, dziadek, jako najstarszy klub w północnych Włoszech. „Chelsea” arystokraci wymienić tylko rosyjski w domu oni – na emeryturę jako jeden z pierwszych godłem klubu był znak pieczęć Royal Hospital w Chelsea, zamieszkany przez weteranów wojskowych. Wszystkie te nazwy pojawiają się w rodzinie z dzieciństwa, ale wymyślić coś własnego, jak to jest możliwe, aby wymienić zespół, który powstał z krajowych fanów piłki nożnej, to oczywiście nie jest jedynym w mieście?

Wskazówki dotyczące tworzenia opcje nazw i tytułów

Aby nauczyć się podstaw marki, nie jest konieczne, aby uczyć się w modnej studiach za granicą, tylko kilka zaleceń powinna spełniać, aby nazwać piłce nożnej:

  • Zwięzłość – siostrą piłki nożnej, to w naszym przypadku. Nazwa musi być jedno słowo, jest niezwykle rzadko – wyrażenie, należy go przechowywać na raz, jasno brzmiące i mają bezpośredni wpływ na pracowników. Jeśli jest to zespół księgowości korporacyjnej – nazywają to „Audyt” Energia – „Energia”, popularnie również naimenovyvat zespół w zawodzie: „The Economist”, „Energetyczne”. Pamiętaj: komentator nawet wypowiedzieć to słowo kilka razy na minutę.
  • Można zostawić nazwę firmy, jeśli nie jest skrótem i nie zbyt długo słowo związek. Na przykład, „Alliance” i „Lider” brzmi dobrze w biznesie i sporcie. Jak nazwać zespół, nie pozostawia żadnych wątpliwości. A „stan wyjątkowy Wiktora Bogatyrenko” powoduje wątpliwości w profesjonalizmie piłkarzy, kibice również nie podoba się „Donbassoblpischeprom”.
  • Nazwy mieszkańców Olimpu w starożytności miesza wyobraźnię działaczy, sportowców urodzony zwycięzca. Myśląc o tym, co do wywołania polecenia, nie zaszkodzi ponownie przeczytać mity i legendy starożytnej Grecji – jest nadal istnieją pewne niewymienione brat Ajax, głodny chwały w imię patrona swojego klubu?
  • Jeśli miasto nie jest tak wiele słynnych zespołów, a roszczenia do samego tytułu – dobrze, można zabawić próżność nazwę miejsca i władz miasta, przypisując tytuł klubu w mieście. Szczególnie odpowiednie w grach na drodze do każdego fana, nawet pijany, łatwo odróżnić „nas” od „nich”.
  • Amerykanizmów, prawdopodobnie nigdy nie wychodzi z mody, tak długo jak nie uczyć się chińskiego. «Masters», «Moskwa Skrzydła», «Busters Goal» – nazwa dla zespołu chłodnicy?