607 Shares 4910 views

Sanatorium "Karacharovo" region Twerze. Zdrowie i fitness „Karacharovo”: Opinie

Pierwszą instytucją, niejasno przypomina nowoczesnych ośrodków, po raz pierwszy pojawił się w czasach rzymskich. To wtedy powstało sanatorium w pobliżu źródeł wody mineralnej, gdzie w celu przywrócenia zdrowia i siły poszedł legionistów i weteranów. W naszym kraju, mieli wygląd epoce Piotra Wielkiego, który postanowił założyć Spa Resort od modelu już na miejscu w Europie Zachodniej. Specjalna kwitnące sfera zabiegom sanitarnym i prewencyjnej osiągniętego w czasach sowieckich, kiedy to stała się dostępna dla mas. Dziś w naszym kraju kontynuujemy tradycję leczenia uzdrowiskowego, ustanowione w latach 20-tych 20 wieku. W szczególności, sanatorium „Karacharovo” (Województwo Twer) przyjmuje gości z całej Rosji i niektórych krajach bliskiej zagranicy.


historia

Najlepsze miejsce ma do zaoferowania dla leczenia i wypoczynku miasto Twer – sanatorium „Karacharovo”. Zajmuje on starych szlacheckich, przyznane w 1485 przez braci Metodego i Ambrose. Ich rodzaj jej właścicielem od ponad 300 lat, a później został zakupiony przez miasto Gagarin. Postanowieniem nowy właściciel dworu wybudowano tam w stylu włoskiej willi i piękny ogród, podzielony na podstawie angielskich parków, które istnieją dzisiaj.

W 1917 roku majątek Karacharovo znacjonalizowany, aw 1937 roku otwarto święto. Po 30 latach na geologów nieruchomości odkrył dziedzinie wody mineralnej, a sanatorium zostało zorganizowane.

opis

Sanatorium „Karacharovo” (Województwo Twer) znajduje się 75 km od Tweru i 120km od Moskwy. Obejmuje ona szeroki obszar 30 ha, który jest w pobliżu strefy parku leśnym i płynie Wołgi. Ibid z ziemi pokonuje dwa źródła wody mineralnej, które należą do kategorii mineralnej gęstości i wysokiej medycznego stołem. Sam ośrodek składa się z kilku budynków z 800 miejscami, w których pacjenci są zachęcani do przejść przez kompleksowej opieki zdrowotnej.

ceny noclegów

Koszt wycieczki i usług „Karacharovo” zmienia się w zależności od pory roku. Tak, jak w tym roku, od 22 czerwca do 23 sierpnia pojedynczy pokój kosztuje od 2600 do 2700 rubli, w zależności od przypadku, co jest; miejsce w pokoju dwuosobowym – 2150-1800 rubli; i w junior suite lub apartamentu – od 2300 do 2800 rubli. Jeśli chodzi o ceny za okres od 24 sierpnia do 30 grudnia, są nieznacznie niższe (średnio o 600 rubli) dla tych samych opcji zakwaterowania. Cena obejmuje 3 posiłki dziennie, która jest organizowana zgodnie z „bufet”.

pokoje

Podróżujący umieszczone w obudowach 8:

 • Budynek №1 i 2 znajdują się nad brzegiem Wołgi, w pobliżu kompleksu energetycznego. Zajmują budynek wyposażony w windy, a przeznaczone są dla 267 i 279 mandatów odpowiednio z czego 120 są dla tych, którzy są w trakcie rehabilitacji.
 • Budowanie №3 znajduje się obok stawu. Jest to kameralny budynek, w którym znajduje zapewnionej przez standardowe 1-2-osobowych pokojach typu deluxe.
 • Budowanie №5 jest starożytny dwór, willi księcia Gagarina, który zaoferował 13 naczepy typu opcji.
 • Trzykondygnacyjny budynek №6 pomieścić 12 komfortowych apartamentów. Szczególną cechą życia tam jest catering w oddzielnym pomieszczeniu kompleksu. W tym samym budynku znajduje się sala konferencyjna, restauracja, rosyjski kąpiel z hal zimny basen, informatycznych i szkoleniowych, bilard i stół do tenisa, w salonie kosmetycznym z fryzjer, manicure i pedicure pomieszczeń. Ponadto, obok budynku znajduje się część wypoczynkowa oraz obszar Chargrill.
 • Obudowa №7 posiada 56 pokoje typu superior, w tym zakwaterowania rodziny.
 • №8 obudowa jest na brzegu Wołgi. Jest do dyspozycji gości 50 pokoi, wszystkie wyposażone w niezbędne meble, a także telewizory i lodówki.

źródła

Głównym czynnikiem leczniczej, która ma przyjemność sanatorium „Karacharovo” (Region Tver), natomiast czysty, zjonizowanego powietrza jest woda mineralna. Pomaga to w przewlekłym zapaleniem żołądka o wysokiej i normalnych wydzielniczej funkcji żołądka, wrzód trawienny 12 dwunastnicy i żołądka (nieskomplikowany), przewlekłe choroby dróg żółciowych i wątroby, zapalenie okrężnicy i jelit, cukrzycy moczanowej skazy, otyłości, fosfaturię, oxaluria i in.

Koszt dzienny z leczenia

Jeśli chcesz połączyć wypoczynek i procedurę medyczną, zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym kosztuje 3000 rubli dziennie, a w 2-osobowym pokoju jednoosobowego – 2450 rubli. Cena zawiera trzy posiłki dziennie jako suplement żywności, oglądanym przez dietetyka.

przychodnia

Zdrowie i fitness „Karacharovo” posiada nowoczesną bazę diagnostyczną, gdzie można pójść:

 • EKG;
 • rheoencephalography komputer;
 • USG;
 • analiz w laboratorium biochemii klinicznej.

Klinika sanatorium są:

 • klasyczne pokoje i jacuzzi;
 • basen, gdzie zajęcia wykonywać pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora terapii ćwiczeń, w tym w wodzie z swobodnie pływających elementów;
 • szafy balneoterapeutyczne i aromaterapii, wirowe, perełkowe, terpentyny i mineralnej kąpieli i aeroionotherapy i haloterapii.

Dodatkowo, pacjenci mogą korzystać z usług stomatologa. Są one również oczekiwania na leczenie w badaniu Electrophototherapy, parafiny, inhalacje.

żywność

W ośrodku znajduje się restauracja, która oferuje szeroki asortyment sałatek, płatków, potraw z jaj i sera, zupy i dania główne z mięsa, drobiu i ryb. Ponadto, można skosztować pysznych deserów i oferuje szeroką gamę napojów bezalkoholowych. Istnieje również specjalny menu bankiet, który zawiera wiele przysmaków i potraw, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Jeśli chodzi o jedzenie, zawarte w trasie, składa się z następujących diet:

 • №5, który jest pokazany w leczeniu zaburzeń przewodu pokarmowego i nerek;
 • №15 – Wspólne oszczędne;
 • №9 – dieta dla tych, którzy cierpią na cukrzycę;
 • №10 – kardiologia, wolnego od soli diety.

Trzy posiłki dziennie i jest organizowana według następujących rutyna:

 • Śniadanie – od 8:00 do 10:00;
 • Obiad – od 13:00 do 15:00;
 • Kolacja – 18:00 do 19:30.

usługi dodatkowe

Sanatorium „Karacharovo” (Województwo Twer) jest idealnym miejscem dla spotkań biznesowych i spotkań polowych. Nie działa centrum biznesowe, gdzie można wynająć salę konferencyjną z projektora multimedialnego i innych niezbędnych urządzeń. Na prośbę organizatorów administracji świadczenia usługi kawy przerwę i dostarczyć serwisem. Ponadto, w okresie letnim, każdy może wynająć miejsce na grilla. Usługa ta polega na świadczenie szaszłyki, zestawów do grillowania oraz naczynia jednorazowe.

opinie

Przed wyjazdem powinni wiedzieć, co opinia o nim przez tych, którzy już spędził kilka dni lub tygodni w jednym lub drugim wakacje w domu lub ośrodku dla turystów. Tak więc, jeśli chodzi o sanatorium „Karacharovo” Opinie są w większości pozytywne. Na przykład, wielu urlopowiczów zauważyć, uprzejmy i pomocny obsługę i czyste pokoje. Ponadto, wiele resort goście dobrze reagują na personel medyczny, który manifestuje się pacjenci profesjonalizmu, cierpliwości i opieki. Jednakże, istnieje skarg. W szczególności, goście narzekają na brak możliwości podłączenia do internetu na terenie sanatorium i niechlujny sąsiednich zalesionych obszarach, gdzie mogły zdrowia utworu.

świątynia

Na terenie w 1995 roku został zbudowany kościół św Apostołów Piotra i Pawła, z małą dzwonnicą. Jest wykonana w stylu rosyjskich kościołów w regionie Wołga z 17-19 wieku i jest jednym z głównych ozdób architektonicznych Karacharovo.

Jak się tam dostać

Ośrodek znajduje się pod następującym adresem :. Twerze, Karacharovo, a tutaj można dostać z Moskwy do pociągu elektrycznego, układ wydechowy od dworca leningradzkiego, stacja „Konakovo TPP”, a następnie autobusem nr 104, obok wsi Karacharovo.

Ponadto, stacja „Tuszyno” metro do miasta Konakovo można dojechać specjalnym autobusem, a stamtąd do dalszego postępowania, jak opisano powyżej.

"Igumenka" (spa)

W regionie Twerze, i jest jeszcze jedna centrum medyczno-zdrowotnej. Ten „Igumenka” – zdrowie, profilowany jest w leczeniu pacjentów z cukrzycą, jak również zapewnienie szczególnej opieki dla kobiet w ciąży, które są zagrożone. Na jego obszarze znajduje się źródło wody mineralnej, których odbiór pokazano dla osób z przewlekłymi chorobami wątroby, żołądka i dróg oddechowych.

"Kashin" (spa)

Jak już wspomniano, naturalnych czynników leczniczych regionu Twerze w życie w niczym nie ustępował Szwajcarii. Dlatego instytucje medyczne i zdrowotne znajdujące się na jego terytorium, są bardzo popularne wśród mieszkańców naszego kraju. I, w szczególności, „Kashin” – ośrodek, gdzie można poddać skutecznych procedur w oparciu o lokalne lecznicze błota i wody mineralnej. Przez wiele lat nie brakuje turystów ta instytucja.

Teraz już wiesz, że to sanatorium „Karacharovo” (ceny podane wyżej), i będzie mógł zdecydować, czy jest to dla ciebie na letnie wakacje i leczenia.