792 Shares 6347 views

Jak zrobić stojak na telefonie? Przydatny gadżet ze złomu

W naszych postępowych czasach trudno jest spotkać osobę, która nie posiada telefon komórkowy. Nawet wysłanie dziecka do pierwszej klasy, rodzice zapewnienia niezbędnych środków komunikacji. Stosujemy nowoczesne urządzenia przenośnego nie tylko do komunikacji, ale również do gier, pisania, czytania i oglądania filmów i więcej. Często właściciel, który chce mieć telefon jest zawsze pod ręką, chciałbym zorganizować to wygodny sposób. Sklepy oferują szereg kosztownych uchwytów, ale z naszego artykułu dowiesz się od tego, co można zrobić dla swojego stoiska telefonicznej z ich rąk.

Vazby Machines

Zaprawdę, ci, którzy studiują lub pracują w biurze, istnieje kilka klipów pulpit papiernicze, zwane spoiwa. Następnie zastanowić się, jak zrobić stojak na telefonie z tych urządzeń. Aby utworzyć solidny uchwyt, można użyć 1, 2, 3, a nawet większej liczby środków wiążących. Niektóre rzemieślników zebrano objętościową strukturę wielu różnych zacisków wielkości. Ale te podstawki wyglądać uciążliwe, a do czasowego użytkowania są one niewygodne. Wystarczy, aby związać ze sobą, dwa spoiwa i nie zapomnij jeden koniec uchwytu metalowego wyginać trochę z boku znajduje się tam telefonu. Nawet pojedynczy kawałek z wygiętego ucha będzie wystarczająca, aby utrzymać urządzenie mobilne.

Z tych spoiw można skonstruować inny kształt, umieszczenie klamer naprzeciw siebie tak, że występy oglądany z boku. Te końce są wstawione i telefon znajduje się w rowkach. Klip solidnym przyczółkiem, trzymać kawałek kartonu po obu stronach.

za pomocą ołówka

Jeśli nie ma spoiwa pod ręką, może powstać pytanie: jak zrobić stojak dla telefonu z kredkami. Przed budowy tego konstruktu, przygotować do żucia 4 i 6 ołówków. W rzeczywistości, trzeba zbierać trójwymiarową figurę geometryczną – czworościan. Zasadą jest, że trzeba dołączyć dwie gumy ołówka, a trzeci przeforsować między zwojami. Zaleca się używać ołówków z gumką na końcu, aby uniemożliwić przesuwanie się na stole i trwałą przyczepność do telefonu.

Wszystkie modele z butelek

W gospodarstwie domowym, używamy różnych środków czyszczących i detergentów. Większość z nich znajdują się w plastikowym pojemniku. Może być używany jako posiadacz urządzenia mobilnego. I jak zrobić butelka stojak na telefon, spójrz na następny.

Rodzaj urządzeń zależy od kształtu pojemnika. może to być pojemnik szampony, żele pod prysznic, detergenty i inne. Weź butelkę dłużej niż przez telefon dwa razy. Wytnij i szyjkę pojemnika z jednej strony o środku. Wszystkie wymiary są względne – Zmierz się według własnego uznania. W przeciwległym obszarze otworu butelki cięcia odpowiadającego parametrom ładowarki. Powinien pojawić przedmiot przypominający torebce lub kieszeni z piórem. Umieścić telefon w podstawce i podłączyć zasilacz do sieci przez otwór. Mobilne urządzenie komunikacyjne nie będzie leżał na podłodze z dala ryzyka ścisku. Znasz inną drogę – Jak zrobić stojak na telefonie. Na wniosek posiadacza mogą być malowane, do wklejenia na piękną papieru lub tkaniny.

spinacze

Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem wspiera – to zwykły metalowy klip. Jest to konieczne, aby wyprostować w linii prostej i złożyć w sposób pokazany na rysunku. Powstały produkt jest bardzo mocna i trwała. Konstrukcja ta doskonale trzyma telefon komórkowy, to nie przeszkadza, aby obejrzeć film.

Kartonowe i plastikowe karty

Jak zrobić stojak na kartonowym telefonu? Trzeba będzie arkusz tektury, z którego będzie to konieczne, aby wyciąć pas 10 x 20 cm. Następnie trzeba złóż go na pół wzdłuż krótkich cięć. Następnie narysuj kształt, jak pokazano na zdjęciu poniżej. linia krotnie muszą pozostać nienaruszone. Otwórz element, zobaczysz, że masz wygodną i stabilną podstawkę telefonu.

Jeśli pominąć niepotrzebne karty (karta rabatowa) każdy, bo to też będzie stać świetny telefon. Aby takie urządzenie jest bardzo proste w domu. Z powrotem na krawędź karty 1 cm i zegnij części wzdłuż krótszego boku. Pozostała część karty zginać połowę w przeciwnym kierunku. Będziesz mieć kształt zygzaka. Umieść telefon na półce utworzonej. Gotowe.

Niezwykłe Podstawka prostych rzeczy

Doświadczeni ludzie jako posiadacz telefonu zaczęli używać zwykłych okularów. Tylko trzeba podkręcić łuki, które z kolei muszą przejechać. Urządzenie mobilne znajduje się pomiędzy ramą i świątyń ramowych, które są trzymając telefon.

Jak zrobić stojak na telefon od projektanta dla dzieci? W tym przypadku, to wszystko zależy od kreatywności i wyobraźni. Do stworzenia tego modelu, trzeba korzystać z platformy i kilka klocków o różnych kształtach. Podstawka części można trzymać telefonu zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Nachylenie sita może być regulowana przez dodawanie lub usuwanie dodatkowych bloków.

Kolejny interesujący szczegół, który pomoże trzymaj telefon w pozycji pionowej – stary uchwyt kasety. Jest to konieczne, aby otworzyć i zamknąć osłonę do tyłu, w ten sposób usuwając pola. Otwór, który służył jako kieszeń na kasety audio, które można umieścić urządzenia komunikacyjnego. Podstawka wygoda, że jest to dość solidne i przejrzyste, nie koliduje z wykorzystaniem telefonu. Ponadto, może to być łatwe do mycia.

Jak widać, od najprostszych rzeczy, które istnieją w każdym domu, można dokonać takiego przydatnych rzeczy jako stojak do telefonu.