388 Shares 3067 views

Prezerwatywy: Co lepiej wybrać w danej sytuacji?

Fakt, że seks powinien być bezpieczny, wiemy dzisiaj, a może nawet młodsi uczniowie. Ale wiedzieć i zastosować wiedzę w praktyce – różne rzeczy. Z jakiegoś powodu wielu odmówić „numer produktu 2”, uznając, że nie ma przyjemność stosunek płciowy z nim nie przyniesie. To jest błędne! Aby uniknąć rozczarowania, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni prezerwatywy. Co lepiej nadaje się do pochwy, a które – w przypadku seksu analnego? Czy wybrać model z żebrami lub smaku owocowym? My rozumiemy!


Classic: jest to zawsze najlepszy?

Oczywiście, w każdej aptece można znaleźć wiele „gumy”, jak to się mówi, dla każdego smaku i koloru. Ale wielu uparcie wybrać klasyczne opcje. To jest długi czas zwykłe prezerwatywy. Co jest lepsze, wielu nawet nie myśleć o tym. I podjąć lub co kiedyś, albo że leżał bliżej. Wydawałoby się, dlaczego eksperyment, jeśli wszystko jest tak źle? Tak, klasyczny prezerwatywa jest lepsza niż wcale. Ale prawo nadal „trzymać rękę na pulsie”. Specjalnie dla tych, którzy po prostu uwielbia eksperymenty seksu.

Prezerwatywy: Co lepiej wybrać na seks pochwy?

Jeśli chcesz czegoś nowego, a następnie można wybrać kolor „Rubber Products”. Obecnie w sprzedaży jest wiele opcji. Pamiętaj, że w klasycznym filmie „Pretty Woman” Dzhulii Roberts postać oferuje swoim klientem, na przykład złota prezerwatywy. Dlaczego nie można grać w tę grę? Firma Fuji oferuje swoim klientom, na przykład, „produkt №2» różowy, i więcej – zielony (produkt ten jest również świeci w ciemności), a asortyment firmy są czarne prezerwatywy Glyde. Dość dramatycznie!

Niektóre nowość w swoich związkach intymnych może przynieść ulgę i prezerwatywy. Co lepiej wybrać? Oczywiście te wyprodukowane przez znaną. Dzięki czemu można mieć pewność, że niezwykła struktura nie wpływa na niezawodność ochrony. Bardzo ciekawe rozwiązanie oferuje na przykład firma Nakanishi. Należy zbadać zasięg! Ale Okamoto Rose sygnatur – to klasyka gatunku. Jak można się domyślić, mężczyzna narządu rodnego będzie „elegancki”. Dokładniej, „pokryta” wzór róż. Romantyczny!

Ale to wszystko jest tak zwane „rozrywkowych” prezerwatywy. Co lepiej wybrać rozszerzenie, lub odwrotnie, w celu zmniejszenia aktu seksualnego? Aby przyjemność trwała dłużej – wybierz produkty z znieczulającego (np Contex Długi Miłość, którzy od dawna sprawdziły się i są sprzedawane w każdej aptece). Jeśli chcesz się „cieplejsze” i tutaj istnieją specjalne prezerwatywy. Który jest lepszy? Aby zacząć, spróbuj Ganzo Twister. Produkt pomoże Ci zrozumieć, czy potrzebujesz tej funkcji seks.

Prezerwatywy: co jest lepsze dla analny i seks oralny?

Specyfika seksu analnego jest to, że prezerwatywy powinny być trwałe i bardzo dobry smar. Jeśli chodzi o różne „widżety” w postaci punktów, pryszcz i podobnych ozdobników – są mało istotne. Wskazane jest, aby dać pierwszeństwo CONTEX Extra Strength lub „względna» CONTEX wymuszony. A więc to, co jest lepsze – zdecyduj sam!

seks oralny będzie o wiele bardziej interesujące, jeśli partner przyjmujący będzie pyszne! Wielu producentów prezerwatywy są zachęcające takich produktów. Najbardziej przystępne i niezawodne opcja – Durex. Niektóre dobrze reagują na produkty VIZIT. Spróbuj!