862 Shares 2877 views

Symulator „Vander Kor Inteligentny”: Opinie

Jeśli należysz do grupy tych osób, które chcą utrzymać się wszędzie i we wszystkim, na pewno lub iść na siłownię, lub regularnie dbać nowej bieżni do swojej kolekcji domu. I jedna z najważniejszych nowości w świecie sprzętu fitness jest uważany za „Vander Kor Inteligentne” – niezwykłe urządzenie, twórcy, który w jednym głosem i głośno obiecują wynik bezprecedensową utratę nadwagi i tworzenia przystojny mięśni gorsetu po szkole na tej wspaniałej nowego produktu , To jest tak, że potencjalny nabywca będzie pomóc zrozumieć nie tylko jasne reklamy, ale prawdziwe informacje zwrotne od klientów, którzy już nabytych takich „innych sportów”.

W jaki sposób nowy symulator generacji?

Wpływa „Vander Cor Smart” na zewnątrz jego prostota. W przeciwieństwie do obszernych symulatorów, że prawie połowa sali jest zajęte, to „dziecko” nie będzie psuć wnętrze jego groźny wygląd. Jest to dość małe urządzenie do treningu składa się z platformy bazowej (wygląda jak duży prostokąt o bokach 55 cm. I 49 cm.) I dość masywne uchwyty, które znajdują się po prawej i lewej stronie platformy. Na uchwycie ubrany w dość miękkie i duże wałki, głównym zadaniem podczas ćwiczeń – aby zapewnić efekt masażu, które będą chronić mięśnie od nadmiernego wysiłku.

Co ciekawe, trener, „inteligentne” Vander Kor opinie od daty prezentacji zaczął zbierać znacznie bardziej aktywny niż jego poprzednik – „Vander Cor” To spowodowało taką reakcję opinii publicznej, że producent twierdzi, że jest możliwe, aby trenować niemal wszystkie grupy mięśniowe.

Ograniczenie liczby potencjalnych użytkowników Wonder Rdzeń Inteligentny

Deweloperzy, którzy stworzyli „Vander Cor Smart”, najbardziej uproszczoną konstrukcję, trochę wpływu na limity wagowe dla ludzi, którzy chcą to zrobić. Na przykład, maksymalny ciężar szkolenia nie może przekroczyć poziomu 120 kg.

Symulator sam w sobie jest bardzo lekki – tylko sześć i pół kg i zajmuje bardzo mało miejsca, więc ukryć go po zajęciach w cichym zakątku można niezależnie nawet dziecko.

Aby pomóc symulator?

„Bit Jim Vander Cor Inteligentne„opinii robi się dość często, ponieważ producent obiecuje, że nadaje się do różnego rodzaju szkolenia, główne cele, którymi są:

– Utrata masy ciała – Ćwiczenia z Wonder podstawowej inteligentnego pomoc bez żadnych problemów i szybko usunąć złogi tłuszczu brzydki wokół talii.

– nacisnąć, pompa, muskularny tors gorset lub innych części ciała. W pierwszej kolejności, „Vander Kor Inteligentne” – symulator dla prasy. Opinie o wynikach po treningu na nim, które miały na celu poprawę wyglądu mięśni brzucha – tylko pozytywne. Ale deweloperzy oferują do zaangażowania się w poprawę nie tylko w prasie, ale także innych części ciała. Są specjalne kompleksy ćwiczeń zostały nawet stworzone dla różnych grup mięśniowych, które zgodnie z opinią tych, którzy służyli im w dobrej wierze, będzie naprawdę pomóc, aby osiągnąć dobre wyniki w krótkim czasie.

– Powrót do figury po porodzie i ciąży. Często w ich opinii symulatorze „Jim Vander Bit Kor inteligentne” wzmianka młodych matek, które poważnie podjął przywrócenie jego formy po ciąży, który towarzyszył zestaw dodatkowych kilogramów i osłabienia mięśni brzucha grupy. Ponieważ dziecko w ramionach w siłowni lub w siłowni nie pójdzie, dla wielu jest to symulator był zbawieniem, jak skuteczności szkolenia z nich jest znacznie wyższy niż w przypadku konwencjonalnych ćwiczeń.

„Baby”, który zastąpi sześć dużych symulatorów

„Jim Vander Bit Kor Inteligentne” podziwiając opinie i zalecenia na zakup dostaje ponieważ zajęcia na nim nie jest gorszy niż w klasach sześciu dużych symulatorów dla różnych grup mięśniowych. Oznacza to, że można tylko kupić i jak skutecznie utrzymać zaostrzona kształt. „Vander Kor Inteligentne”, opinie klientów, fakt ten zostanie potwierdzony, to będzie to świetna alternatywa:

– symulator, który pozwala podkręcić pośladki.

– mechanizmy ukierunkowane na mięśnie wahaczu.

– urządzenie do tworzenia pięknej abs.

– symulator-masującego mięśnie pleców.

– urządzenie przeznaczone do pracy na zewnątrz mięśni nóg, szczególnie mięśnie ud, zarówno z przodu iz tyłu.

„Vander Kor Inteligentne”, gdy robi to daje opór w przedziale 12-22 kg, co oznacza, że skuteczność ćwiczeń będzie wyższa niż w konwencjonalnych ćwiczeń fitness.

Czy są jakieś wady takich nowoczesnych „innych sportów”?

Symulator „Vander Kor Inteligentne” podziwu odpowiedzi otrzymane od prawie wszystkich swoich klientów, ale są tacy, którzy są niezadowoleni z takiego nabycia. Ich niezadowolenie oni winę na szereg wad, które są specyficzne dla tego symulatora:

– Po pierwsze – to jest, oczywiście, ograniczenia wagowe. Jak już wspomniano, to może prowadzić tylko tych, których masa nie przekracza 120 kg.

– ćwiczenia, które można wykonać na nim, niektórzy ludzie zmęczony monotonią, więc to ten fakt co do braków w symulatorze. Ale, szczerze mówiąc, na wszelkich ćwiczeń Simulator – monotonne, więc pogląd, że tylko ten brak Ciekawe rdzenia Smart – niesłusznie.

– W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, trzeba zająć się systematycznie. Ponownie, szkolenia na każdym symulatorze wymaga systematycznego podejścia, w przeciwnym razie wyniki osiągnie lub nie, albo w ogóle nie trzeba czekać bardzo długo.

– cena. Niektórzy kupujący nazywane są główną wadą Wonder Rdzeń inteligentnego jego cenę, bo sam w sobie jest bardzo małe. Ale jeśli wziąć pod uwagę fakt, że jest możliwe, aby ćwiczyć różne grupy mięśni, i nie będzie trzeba kupować kilka innych symulatorów do ukierunkowanych działań, a potem okazuje się, że koszt 3 000. niska, bo dużo taniej kupić symulator niż arsenał, który zajmuje dużo miejsca w domu.

Jakie są główne zalety podkreślają sami kupujący?

Oprócz tych braków, które znalazły nabywców w Wonder podstawowej Smarta, w hotelu, także często określany również jego zalety to:

– To może pracować jako profesjonalnych sportowców, jak również tych, którzy są nowicjuszami w świecie sportu i fitness.

– Z symulatorze rzeczywistości „rosnąć” w procesie szkolenia poprzez umożliwienie stopniowo coraz większe obciążenie.

– Ta maszyna ma pozytywny wpływ na mięśnie grzbietu, kiedy im wystartować. Po kilku prostych lekcje nastrój wzrasta, a organizm nie czuje się zmęczony.

– kompaktowa – jest „atutem”, „Vander Kor Inteligentne”.

Symulator dla prasy, opinii, z których zdecydowana większość pozytywne – jest warta zakupu, który nie pożałujesz.

Sport jako część życia – rzeczywistość czy jest to fantazja?

Zgodnie z aktualnymi trendami udany osoba musi być w stanie połączyć się z promocji drabinie kariery, duchowego wzbogacenia i fizycznego samodoskonalenia. A wszystko to z szybkim tempem życia, gdy na wakacjach pozostaje ani czasu, ani energii. Czy ta tendencja dobre lub złe, aby rozwiązać każdy dla siebie, ale fakt pozostaje faktem – człowiek, który ma trochę wolnego czasu, nie ma czasu, aby narzekać szarości dnia codziennego.

A jeśli mimo wszystko w twardej harmonogramem perforowane „promienie światła” wolnego czasu, lepiej jest poświęcić siebie. Sport i fitness – idealny jako zewnętrznie i pomagają lepiej i rozwijać siłę woli i wzbogacić wewnętrzny świat samokontroli i zdolność do osiągnięcia swoich celów. I w tym przypadku domowe Siłownie są niezastąpione. Może chcesz to Wonder rdzenia inteligentne.

I kilka słów …

Zastanawiam Rdzeń Smart jest godne waszej uwagi. Potwierdzają to nie tylko hasła reklamowe, ale również wiele pozytywnych opinii na jego temat. A jeśli już zakupione bieżni, nie zostawiaj go zbierać kurz gdzieś pod łóżkiem, i niech się pomóc jak najszybciej, aby poprawić swój wygląd.