305 Shares 5345 views

Trójkątna twarz: opis odpowiednią fryzurę i ogólnych zaleceń

Trójkątna powierzchnia zaczyna się szerszej części na czole, a następnie stopniowo zwężony w oku i przechodzi w ostrych (lub lekko zaokrąglony) podbródku. Często izolowane i podobny typ osoby, jak kształcie serca, w którym wszystkie linie są gładsze, podbródek lekko zaokrąglone, wyraźne policzki, ale nadal istnieje zauważalna forma trójkąta. Charakterystyczną cechą jako trójkątnym kształcie serca lub twarzy – „serce” na linii włosów, ale to może być nieobecny.

Krótkie fryzury dla twarzy trójkątnej

Głównym zadaniem takiego strzyżenia dla kształtu powierzchni – do przekazania kwotę wrodzoną na górze, na dole. Należy zachować ostrożność, aby krótsze fryzury powyżej uszu. Być może będą one dostosować linię czoła, ale nie dodać objętości do podbródka. Jeśli pragnieniem jest, aby nosić krótkie fryzury w zasadzie, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na dłuższy lub kelner, bob pixie.

Garson – krótkie włosy, kadrowanie przednie zamki twarzy. Włosy na czubku brak objętości, płynne linie, docierając do podbródka, wygładzić jego ostrość i ukośne grzywka optycznie zwęża się w czoło. Do tego fryzura będzie pasować wielkie długie kolczyki, możliwość dodawania objętość dolnej powierzchni.

BOB – cięcia, co wskazuje na obecność pasm o różnych długościach na policzkach. To nie tylko pasuje do tego typu osoby, ale również sprawia, że obraz bardziej sexy i charyzmatyczny.

Pixie fryzura jest dobre, że dzięki różnych pasm długości, koryguje rysy twarzy, a jednocześnie daje przestrzeń wyobraźni przy wyborze konkretnej formy nim (jest to możliwe, na przykład, aby utworzyć wolumin w koronie lub poeksperymentować z hukiem).

Długość środkowy Clippers

Trójkątny kształt powierzchni można łatwo regulować przy pomocy średnich fryzury długości. Na przykład, Boba (długość średnia) lub kwadratowy z kątem a stopniem pomocy tworzenia objętości znajduje się w dolnej powierzchni. Pamiętaj, że rozstanie powinno być bardzo pochyły, więc będziesz wizualnie zmniejszyć szerokie czoło.

Kąt kare jest fryzura w którym przednie nitki mają większą długość niż z tyłu. Dzięki temu otwarte ścięcie szyi i kości policzkowe i policzki lekko pokryta że wizualnie wyrównuje proporcje.

Stopniowane kara może być traktowana jako związek dwóch fryzury – quady i kaskady. To znaczy, tworząc kwadrat, nici wykonanych z różnych długościach. Fryzura może zamienić się w sposób ciągły lub kontrast w zależności od leczenia.

długie fryzury

Kochanek z długimi włosami należy zwrócić uwagę na etapie (początek około płatki uszu). Najważniejsze, że włosy w górnej jednej trzeciej części twarzy powinny być sporządzone w środkowej i dolnej – objętościowe ułożone lub zwinięty. Przecinanie można dokonać bezpośrednio z zastrzeżeniem, że niektóre pasma będzie miał twarz dodając objętości w okolicy policzków i podbródka.

grzywka

Uważamy oddzielnie na pytanie, co powinno być Bang dla trójkątnej twarzy. Po pierwsze, pamiętajmy, że oni istnieją. Dzielą się one na prostej – „oranżerii” (która może być zarówno długie i krótkie), ukośny (skracania lub wydłużania) i rozerwana. Dla tych pań, które mają trójkątny twarz, pasuje niemal każda forma grzywką. Tak długo prosto obejmie szerokie czoło, uczynić bardziej wyważone proporcje. Odchylenie (czy to będzie długa lub krótka), położył łuk spłaszczone kątowych podbródek i kości policzkowe Dzięki gładkiej linii. Rozdarty objętość Redistribute w odpowiednich miejscach.

Pamiętaj, że przy wyborze grzywka należy kierować się nie tylko do kształtu twarzy, ale proporcje ciała. Na przykład, wysoka dziewczyna nie będzie działać, „lizał” styl, shortie powinien zrezygnować z nadmiernej głośności i runo na głowie.

fryzury

Po pierwsze, warto pamiętać, jakie fryzury dla trójkątnym kształcie twarzy jest kategorycznie niedopuszczalne:

 • Nieporęczne i ciężkie zamki korony.
 • Dodatkowa objętość w świątyniach.
 • Wszelkie wysokiej włosy, w tym grzebień-back od świątyń (przy zachowaniu głośność na czubku głowy).
 • Gładkie ogony.
 • Unikaj fryzur z całkowicie otwartymi uszami.

Zwróćmy się teraz do zaleceń, które pomogą przy wyborze fryzury do kształtu twarzy trójkątnej:

 • Wolą loki, zwinięty do wewnątrz. Powinny one być miękkie i nieważkości. Zwijać je od środka głowy.
 • Utwórz wolumin najlepiej w dolnej części, zaczynając od policzków i podbródka i zejście poniżej. Można użyć dużej tkania lub włosy, runo, a nawet trwałą lub termoukladku.
 • Chcę eksperymentować – do gry z układaniem grzywką. Spróbować umieścić je w różnych kierunkach, lekko zakręcony (jeśli długo) lub stab.
 • Zaleca się używać włosy z przedziałkiem na bok. Z jednej strony mogą być obcięte włosy czy kryje się za uchem.

Twarz trójkątna człowieka. Fryzury dla jego właściciela

Mając do czynienia z wyborem fryzury dla pięknej połowy ludzkości, zwracamy się do męskich fryzur. Po pierwsze, muszą być oparte na jednej zasadzie – wielkość w obszarze korony i krótkie włosy na skroniach. Grzywka może być zarówno bezpośredni i położył na bok.

Uwaga warstwowej fryzurę, bez ostrych konturów. Pomaga wygładzić rysy twarzy i podziałki, zwężający się i niewyraźne linie.

Posiadacze trójkątnym typem osoby, dopasowanie i takie fryzury jak jest Brytyjczykiem, a kanadyjskim kviff. Zatrzymajmy się na siebie.

Brytyjczyk pojawił się w połowie ubiegłego wieku w Ameryce i Europie. Jego główną cechą – długie przednie nici i grzywka, krótkie włosy ogolił na tył głowy. Bangs można układać na boku lub grzebienia.

Kviff – mniej agresywny rodzaj Irokezów, w którym włosy nie są krótkie ogolone na skroniach, ale przerwał schodach. Fryzura wysokość zależy od człowieka pożądania: zazwyczaj niższa Irokezów, tym krótszy sostrizheny włosy na skroniach. Przy większych realizacjach nici mogą być niefrasobliwe lub warkocz na niższy – log z dyszlem z lakieru lub innymi środkami.

Canadian – jeden z najbardziej popularnych męskich fryzur. Charakteryzuje objętości korony w przedniej części, krótkie włosy korony skroni i do tyłu głowy, które są zwykle traktowane z maszyny. Przejście pomiędzy krótką i długą włosy powinny być gładkie. Cięcie pasm na karku, tworząc efekt otoczek. To jest całkiem do przyjęcia przez długi zwężenia cięcia.

Punkty dla trójkątnego typu osoby

Jak wybrać odpowiednie okulary dla trójkątnych twarzach? Koncentrują się one na górnej części linii oczu, więc zbierając je nieprawidłowo, grozi pogorszyć sytuację z proporcjami twarzy. Optymalnym rozwiązaniem w Twoim przypadku – ramki bez oprawek (jeśli wizja), w skrajnych przypadkach – tselnoobodkovye metalu neutralny odcień. W odniesieniu do postaci szkła, na trójkątnej powierzchni dopasowania owalny lub zaokrąglony na kształt serca – prostokątny.

Odnosząc się do okularów. Te, które mają kształt zwężający się od dołu – nie opcję (obejmują one, na przykład, „piloci” lub „veyfarery”). Uwaga dotacji (niech to będzie „ważka” czy „Butterfly”). kolor ramki powinny być jasne i przyciągają więcej uwagi, ale dolna część może być kontrastowe. Gradient soczewki barwiące w Twoim przypadku nie jest pożądane.

zalecenia ogólne

Masz trójkątny kształt twarzy? Wysłuchać następujących zaleceń:

 • Nie skupiaj się na brwi są zbyt szerokie lub jasny może sprawić, że przednia część wizualnie szerszy. Ale w tym samym czasie, mogą być nieznacznie wydłużyć, natomiast górna część twarzy nie będzie się wyróżniać od pozostałych części.
 • Głównym zadaniem nakryciu głowy w Twoim przypadku – obejmują szeroki czoło. Fit kapelusze z szerokim rondem slouch Or. Powinny one być również częściowo lub całkowicie pokrywać czoło. Z wąskich modeli należy wyrzucić.
 • Ci trójkątną twarz? Wtedy są doskonale nadaje Snudy i szaliki dzianiny głośności. Ułóż je luźno wokół pierścieni szyi. Dodatkowe poziome przedłużenie dolnej części głowicy.
 • Dziewczyny powinny wybrać kolczyki wydłużony okrągły lub owalny. Osiągając linię podbródka, będą dodać dodatkową objętość.

Tak więc, jeśli masz trójkątną twarz, nie martw się. Słuchać rad, a będziesz mieć gładką kątowych możliwości. Trzeba tylko właściwie wybrać fryzurę i akcesoria, a wizualnie zrównoważyć proporcje.