124 Shares 7897 views

Cieszymy się z naszego zwierzaka: ciasto dla psa to takie, jakie potrzebuje czteroosiowy przyjaciel

Ostatnio, aby mieć przyjaźń czworonożną jest nie tylko ciekawe, ale także modne. Wiele świeckich kobiet ma małe psy, które są noszone wszędzie. I nie jest zaskakujące, że niektórzy uważają zwierzęta za własne dzieci. Dlatego organizują święta i uroczystości na ich cześć. Placek dla psa nie jest taki rzadki. Ale delikatność musi być taka, aby nie szkodzić zdrowiu zwierzęcia.

Jedzenie na celebracji

Jakie są kryteria posiłku?

  1. Bądź przygotowany z żywności, która była wcześniej obecna w diecie.

  2. Placek dla psa nie powinien zawierać kremu i cukru. Jest to szkodliwe dla zębów i oczu (zaczynają się kwaśno).

  3. Delikatność nie powinna być zbyt tłusta i wysokokaloryczna.

Głównym warunkiem – leczenie powinno być jak zwierzę. Wszakże dla niego jest zorganizowana uroczystość.

Pyszna recepta w 5 minut

Jak gotować ciasto dla psa? Jest wiele przepisów. Wszystko zależy od tego, czy gospodyni ma wolny czas. Jeśli jest bardzo brakuje, możesz wyjść z sytuacji przy pomocy konserw. Aby to zrobić, musisz kupić jarzynowe potrawy w słoiku, delikatnie umieścić na talerzu i ozdobić zielenią lub warzywami. Wielu ludzi lubi kupić kości cukru. Wyglądają bardzo oryginalnie w formie dekoracji.

Jeśli czas pozwoli, możesz ugotować prawdziwy tort dla czterojedywego przyjaciela. To zależy od ciebie, który składnik będzie głównym. Wielu psom nie przeszkadza jedzenie wątroby (kurczaka lub indyka). Jest to przydatne, bogate w witaminy i minerały. Ponadto jest dobrze wchłaniana.

Do gotowania trzeba dokładnie wymywać watę, usunąć nadmierne żyły i film. Skręcaj otrzymane kawałki poprzez młynek do mięsa, dodaj jajko, łyżki mango. Potem w gorącej patelni przygotuj naleśniki z mięsem mielonym. Niech się ochłoda. Aby zwierzę z przyjemnością jeść ciasto, można napić się warstw śmietany, dodać warzywa.

Jeśli twój czworonożny przyjaciel jest smakoszy, możesz przygotować dla niego odpowiedni tort. Jako główny składnik odpowiedni pasztet z indyka. Do tego trzeba dodać jajko, łyżkę mąki kukurydzianej. Wymieszaj wszystkie składniki i wymieszaj z mikserem. Jeśli mieszanina jest gruba, można ją rozcieńczyć wodą. Konsekwencja powstałego mięsa mielonego powinna przypominać śmietanę.

Następnie cienką warstwę wylać otrzymaną mieszaninę na tacę do pieczenia i piec w umiarkowanej temperaturze. Jeśli ugotujesz taki tort, pies będzie zachwycony.

Słodkie traktuje

Co jeśli pies kocha słodkiego? Czy nie mogą traktować czworonożnego przyjaciela? Weterynarze zabraniają tego, mówiąc, że cukier dla zwierząt domowych to śmierć.

W tym przypadku można zrobić ciasto dla psa z masła orzechowego, miodu i marchewki. Przepis jest całkiem prosty. W misce wymieszaj dokładnie składniki, dodaj soda, jajko, mąkę. Wlać ciasto do specjalnego pojemnika do pieczenia, włożyć do piekarnika. Po 30 minutach pies może już cieszyć się potrawką.

Przysmaki dla psów są sprzedawane w każdym sklepie z pamiątkami. Czasem jednak chcesz zrobić coś z własnymi rękami. Dania opisane powyżej, oczywiście, jak zwierzęta domowe.