86 Shares 8568 views

Gdzie kupić bilet na loterii? metody płatności

Loteria „Rosyjski lotto” – pierwsza i jedyna loteria państwowa w Federacji Rosyjskiej, która działa w czasie rzeczywistym. System działa w następujący sposób: iloczyn zainteresowania (niezależnie od regionu) natychmiast zamienia się w jednej bazie danych, która zawiera wszystkie informacje o tym, co czas, w jakim miejscu został zakupiony kupon i pewne połączenie cyfrowego zawiera. Pozwala to na wyniki losowania, aby określić dokładną liczbę laureatów i ilości wygranych.


Kup bilet na loterii

Przed rozpoczęciem gry, niech dowiedzieć się, gdzie kupić bilet loterii lotto „rosyjski”:

 1. Zakup można połączyć wszystkie branże biura FSUE „Poczta rosyjska”. Widok lokalizacji urzędach pocztowych znajdujących się w pobliżu, można na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa.
 2. Są inne miejsca, gdzie można kupić bilety na loterię. „Rosyjski lotto” sprzedawane przez partnera loterii – Agencja sprzedaży detalicznej drukowanej i poligraficznej „Rospechat”. „Losów” są sprzedawane we wszystkich namiocie prasowym.
 3. Ponadto, są one dostępne w salonach telefonii komórkowej komunikacji „The Messenger” i „Mobile Element”.

Gdzie kupić bilet na loterię „złoty klucz”? Ten kupon można kupić w terminalu kiosku. Adresy swoich miejscach znajdują się na oficjalnej stronie internetowej loterii. Zasadniczo, które sprzedają w sklepach i centrach handlowych. Ponadto, na oficjalnej stronie rosyjskiej „lotto” jest zasobem śledzenia wyników loterii rysować, a po rejestracji osoba może uzyskać wygrana na koncie. Przeniesienie następuje natychmiast po zakończeniu rysowania. Ponadto, kupując kupon online, można wybrać bilet dla konkretnego wpisu.

Okazało się, gdzie kupić bilet loterii w Moskwie, ale jest jeden bardziej powszechne w ostatnich latach sposób – jest to bilet wirtualny. Zakład jest poprzez wysłanie SMS-powiadomienia na krótki numer 7777. Treść komunikatu może być różny, w zależności od loterii, na przykład:

 • "Gosloto 5 36". Komunikat: "536".
 • "Top 3: dokładnie 1""Top3T" itp …

Pełna lista znajduje się na oficjalnej stronie internetowej „Rosyjski lotto”, w polu „gdzie kupić bilet na loterii”.

W zamian otrzymasz komunikat potwierdzający zapłatę. Następnie można rozpocząć kompilację zakrętów numerycznych albo zawierają mimowolny wyboru.

Internet

Większość procesów są teraz przeniosły się do Internetu, który na pewno oszczędza czas. Dla fanów, aby dostać się na szczęście możliwość zakupu biletów online jest najlepszym rozwiązaniem zawsze odrzucić myśli – gdzie kupić bilet na loterii?

Realizacja kuponów loteryjnych przez przestrzeń Internetu pracuje przez 6-7 lat, jednak niektórzy ludzie wciąż nie wiedzą o tym i nadal nabyć kupony papierowe, stojąc w kolejkach. Przy zakupie biletów online Warto też uważać, bo nie wszystkie strony internetowe są bezpieczne.

Najlepiej jest to zrobić na portalu „kupony loterii Supermarket” STOLOTO”. Jest to oficjalne źródło, które sprzedaje bilety wszystkich istniejących loterie państwowe. Portal działa od ponad pięciu lat i zawsze poprawia.

Jak strona działa

Obecnie strona może licytować i kupować „losów” na różne sposoby:

 1. Za pośrednictwem przeglądarki na komputerze.
 2. Za pośrednictwem urządzenia mobilnego pobierając Stoloto programu. Aplikacja jest dostępna dla Androida i iOS.
 3. Wyślij kombinację liczbową wysyłanie wiadomości SMS.

W przypadku kombinacji dopasowanie niewielką ilość pieniędzy zostanie automatycznie przeniesiony do konta osobistego. Środki te mogą być wykorzystane na zakup nowego lub kupon na wyświetlaczu elektronicznym torebce za pomocą dowolnych odpowiednich środków. Dla dużych ilościach musiałby jechać do biura organizacji lub jego przedstawicielstwa w danym obszarze.

Płatność za pośrednictwem Internetu

Teraz już wiesz dokładnie, gdzie kupić bilet na loterię. Ale po loteria została wybrana, a stopa popełnione, należy zwrócić kupon loterii. Pozwalają na wiele sposobów:

 1. Karta kredytowa MasterCard i Visa.
 2. Drogą elektroniczną "Yandex", WebMoney.
 3. Za pośrednictwem bankowości internetowej „Sbierbank Online” i „Alpha-click”.
 4. Płać z równowagi. Dla wygody można uzupełnić torebkę na koncie na stronie „Stoloto” aby nadal korzystać z tych funduszy na zakup biletów.

Zalety gry w trybie online

I wreszcie, dlaczego grać online jest bardziej wygodne. Oto główne zalety:

 • Oszczędność czasu i praktyczność.
 • Wybór kupony loterii wiele więcej.
 • Możliwość zakupu biletu w aplikacji mobilnej na całym świecie.
 • Możliwość analizowania wyników losowania, to jakie numery wypadają częściej / rzadziej, która jest najszczęśliwsza dla Ciebie.
 • Możliwość przypisania swoje szczęśliwe liczby.
 • Automatyczne powiadomienie gdy wygraną.
 • Bonusy dla zaangażowania przyjaciół.
 • Okazja, aby dostać się na program nagrywania.
 • Przy aktywnym udziale użytkownika staje się dostępne Club Premium oraz specjalny status.
 • Możliwość daje kupony loterii z przyjaciółmi i rodziną w Internecie. Aby to zrobić, trzeba tylko, aby zakład lub loterii, aby wybrać kupon i za to zapłacić. Po obliczeniu należy wprowadzić adres e-mail oraz numer telefonu swojego znajomego, a zostanie wysłany kupon.