730 Shares 1013 views

Katarzyna, księżna Cambridge. Droga do sukcesu

Katarzyna, księżna Cambridge, niedawno był jeszcze tylko dziewczyną jest budowanie relacji z członkiem rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii, najstarszy syn Lady Di – William. I cały świat zobaczył to od Kopciuszek zamienił się niemal prawdziwą księżniczkę. Chciałem tylko powiedzieć, że żyli długo i szczęśliwie. Ale to wszystko się zaczęło płynnie?


Keyt Middlton, gdy nie wiedział, co czeka na nią w przyszłości, został przyjęty do tej samej uczelni, gdzie studiował już William. To miejsce, gdzie się poznali, choć zależność nie jest bezpośrednio zamocowany. Tylko w 2004 roku zostali parą, chociaż jeszcze przez 2 lata zanim oni, wraz z kilkoma przyjaciółmi żyjących pod jednym dachem. Czy to w tej chwili coś pomiędzy – nie jest znane. Z biegiem czasu, ale Kate nie otrzyma oświadczyny, ale wszystko wokół niego wydawało się bardzo odpowiednią parę tronu: elegancki, uroczy, przyjazny i powściągliwa – angielski wcielenie cnót. Podczas że Kate nadano przydomek „waity Katy” – „czeka na Kathy.”

W 2007 roku pojawiły się plotki o separacji księcia i Kopciuszka. Czy istnieje luka – nie jest znane, taki czy inny sposób, ale w 2010 roku, Kate nadal oczekuje propozycji. Aż do chwili, gdy będzie ona nazwie Catherine, księżna Cambridge, to nie było bardzo długo. W kwietniu 2011 roku, ludzie z całego świata oglądaliśmy piękny ślub, co wydawało się do końca bajka. Ale to był dopiero początek.

Po pewnym czasie po ślubie, chodziły słuchy, że księżna Cambridge, na wieść o ciąży, które się doczekać, jest bezpłodna. Oczywiście, żaden komentarz nie było przy tej okazji. Kate nadal brać udział w różnych wydarzeniach, wystąpień publicznych i spadek fotografów. Księżna Cambridge, którego stroje są często echem styl Lady Diana, nawet w najbardziej dopasowaną sukienkę wykazały żadnych oznak ciąży.

A następnie udała się do szpitala, a pielęgniarka zdradził, że wkrótce będzie dziedzicem rodu królewskiego. Kate pozostała tylko jako wesoły i uroczy i udał się pojawiać regularnie na imprezach publicznych. Na jednym z nich ona rzekomo blabbed o tym, co czeka na córkę. Była to próba dokonania intrygi i mylić wszystkich? Może. Jednak w dniu 22 lipca i pół tygodnia po przewidywanym terminem porodu do zdrowego i dość dużego chłopca, o imieniu George.

Uważa się, że był najbardziej znanym w świecie dziecka, jeszcze przed jego narodzinami w kilku odcinkach Wikipedia o nim pojawiła. I księżna Cambridge nie wahał i ukryć ich jeszcze dość duży brzuch po porodzie, zdobył aprobatę brytyjskich kobiet. Już na drugi dzień po porodzie pokazała noworodka Książę i fotografów zebrane poza szpitalem. Po zostaniu matką, była jeszcze piękniejsza. I czy nie jest to szczęście? Prosta dziewczyna z zamożnej rodziny przyszedł do rodziny królewskiej, zdobył tytuł. Teraz Kate, księżna Cambridge, jest przykładem stylu dla wielu kobiet. Ma rodzinę, nowo narodzonego syna. I mamy nadzieję, że ta historia zakończy tradycyjne słowa „oni żyli długo i szczęśliwie i zmarł w ciągu jednego dnia.”