874 Shares 6569 views

Tłuczek – co to jest? Szczegółowa analiza struktury i celu słupka

Flower – najbardziej niesamowita część większości gatunków flory, które ma wiele opcji do formy, smaku i koloru. Ale jak to jest, że kwiaty rozmnażać? Każdy kwiat ma pręcików i słupka – jest jego narządy rozrodcze.

Co to jest tłuczek?

Tłuczek – element pączek, składający się z kilku słupków. Niektóre rośliny nie mogą spełnić jeden słupek, a 2 lub więcej.

Dolna część jego normalnie napompowana, zwany gęste i jajników, która płynnie przechodzi w węższej kolumny i napiętnowania. Istnieją również typy takie jak mak, w którym kolumna w nieobecny tłuczkiem, a jajnik natychmiast idzie do napiętnowania. Górna część słupka jest zaprojektowane do zatrzymywania w zapylania pyłkiem, więc kształt tna jest inna – gwiaździsty nitkowate, wiosła, pierzastych. Wysokość post zależy od zdolności znamienami do rozpoznawania i wychwytywania ziaren pyłku.

Gdzie są nasiona?

Tłuczek – sklep nasion. Przyszłe nasiona w postaci zalążków są przechowywane w jajnikach słupka. Podczas zapylania, porusza się pyłku na głębokości słupowej jajnika, nasiona są tworzone, a sam jajnik przekształca się w płód. Dlatego uważa się za najważniejszą część kwiatu.
Wszystkie kwiaty są podzielone na biseksualnych, gay kobiet i gejów. Do rodziny należą biseksualny żyto, groch i wiśnia. W roślinach żeńskich jednopłciowych w pączek bez pręcików, a geje – Słupek. Wśród gejów może spełnić ogórek, rokitnik, topola. Kwiaty tych roślin mogą być częściowo samiec i samica częściowo.

Jak zapylaniu kwiatów?

Jeśli biseksualne rośliny wszystko jasne, one mnożyć w procesie samozapylenia, samo-seks jest bardziej skomplikowana. Najczęstszymi pąki samce i samice rosną na tej samej rośliny (drzewa, krzewy). Bez pomocy owadów pyłek jest przenoszony z kwiatów męskich do żeńskich słupka. Ten dyniowatych, piwne i ogórek. Dwupienne rośliny są też tacy, którzy krzewów z kwiatów męskich i żeńskich rosnąć osobno. Większość z nich – przedstawiciele flory lokalnych (osika, topola, pokrzywy, mniszka lekarskiego i wierzby).

Odpowiadając na pytanie, „Tłuczek – to: ważny narząd kwiat lub towarzyszącym elementem procesu ewolucyjnego”, można stwierdzić, że bez zapylania słupek jest w zasadzie niemożliwe. Ale ewolucyjny podział roślin na męskie i żeńskie wnosi do życia człowieka pewnymi niedogodnościami, takimi jak puch topoli – przy pomocy męskich nasion drzew spadają na nasionach kobiet.