171 Shares 1523 views

Kwiat dla romantyków – rose Osiana

Pomimo ogromnej różnorodności kolorów, wzrosła na przestrzeni lat jest liderem. Bez tych kolorów nie przechodzi prawie każdy wakacje. Rose wykorzystywane do tworzenia bukietów ślubnych i jako prezent dla różnych imprez świątecznych.


Specjalna piękno róża Osiana różne, to chodzi o to będzie omówione w tym artykule.

Historia

Ta odmiana róży nie pojawił się tak dawno temu. W 1989 roku słynny hodowca tantal przyniósł wyjątkową różnorodność nazwie Osiana. Kwiat jest popytu wśród plantatorów, jak to ma długą łodygę i bujny pąk delikatnych kwiatów.

W 1999 roku, kwiat uczestniczył w międzynarodowym konkursie, który odbył się w Stanach Zjednoczonych, i otrzymał zasłużoną nagrodę. Rose (klasa Osiana) zachwycił sędziów z jej blasku i piękna, ale większość z nich schwytany jej piękny, z niczym nieporównywalny smak. Czułem się miękkie nuty wanilii i brzoskwini suflet z nutą herbata z bergamotki.

opis odmiany

Rose Osiana – wysoka roślina wieloletnia. Wysokość tulei może osiągnąć 150-200 cm. Średnica kwitnące kwiaty od 10 do 12 cm. Pączki kwiatowe nie może być opisany, łączy odcienie malin, moreli i blado beżowe w zakresie od lekko odlewania tonu kości słoniowej. Wydaje się, że to arcydzieło wyrzeźbiony rzemieślnik, malowanie płatków róży w niezwykle piękne kolory.

Rose Osiana – przepiękny kwiat, który ma romantyczne spotkanie, i zapewni pań wiele przyjemnych wspomnień.

Gatunek Osiana – jest jedną z odmian hybrydowych herbacianych róż. Roślina ta nadaje się do uprawy w ogrodach, a także w pomieszczeniach zamkniętych. Aby prawidłowo rozwiniętego kwiatu, wymagać będzie starannego opieki nad nim.

Informacja dla ogrodników

Jak widać na zdjęciu, róża Osiana uroczy, ale w celu wzrostu piękny kwiat, konieczne jest, aby wywrzeć maksymalny wysiłek.

Oto główne warunki, które są niezbędne do wykonania uprawy i pielęgnacji roślin:

  • wskaźnik temperatury powinien być umiarkowany 23-24 stopni Celsjusza. Wysokie i niskie temperatury są szkodliwe dla kwiatu.
  • Zakład kocha słońce, więc sadzenia w cieniu jest niewłaściwe.
  • Rose uwielbia wilgoć, więc to musi być odpowiednio podlewane. Gleba nie powinna wyschnąć.
  • Wskazane jest, aby karmić nawozów róży, które można kupić w każdej kwiaciarni.
  • Rose Osiana – bardzo delikatne, jest podatne na różne choroby. Kwiat należy chronić przed wszelkiego rodzaju szkodnikami i chorobami.

Umieszczając swą opiekę i miłość, rosną wspaniały kwiat, który będzie ozdobić swoje mieszkanie lub ogród.