350 Shares 7743 views

Anime „Bleach”: opis fabuły. Przypięty „Bleach”

Jeden bardzo popularny wśród widzów anime – „Bleach”, nakręcony na tytułowej mangi. Oprócz szesnastu sezonach kreskówki, a dwa jajeczka zostały usunięte. Jeśli mówimy o gatunku, tej fantazji przygody z elementami thrillera i horroru. Wszystkie znaki „Bleach” ostrożnie wyciągnąć, a nie skomplikowane ciekawe postacie.

Wykres pierwszego łuku

W centrum opowieści – 15-letni japoński licealista Kurosaki Ichigo. Wydaje się, że chłopiec nie różni się od swoich rówieśników: rodzina, szkoła, praca domowa. Jednak jest coś, co sprawia, że Ichigo specjalny chłopiec widzi duchy i rozmawiać z nimi. Pewnego wieczoru, w jego sypialni, spotyka dziwną postać – dziewczyna Rukia Kuchiki. Ona – prysznic przewodnikiem i autentycznie zaskoczony, że Ichigo zauważył ją. Pojawienie się złego ducha przerywa rozmowę, a ona przychodzi zmierzyć, w którym został poważnie ranny. Aby wygrać, ona jest zmuszony przenieść część swoich sił Ichigo. Ale coś poszło nie tak, Rukia traci wszystkie zdolności, Ichigo staje się przewodnikiem dusz. W innym świecie dziewczynka nie może działać bezkarnie, a Rukia czeka na realizację. W celu ratowania swojego przyjaciela, Ichigo i jego przyjaciół udał się do wspólnoty dusz, gdzie trzeba walczyć z podstępnym i potężnych wrogów. Wszystkie znaki „Bleach” ten czy inny sposób są związane z głównym bohaterem.

Wykres z drugiego łuku

Stracił wszystkie umiejętności w decydującej bitwie, Ichigo i pół roku życia jako zwykłego studenta. Do czasu tajemniczej organizacji X-cution nie oferuje mu powrót do władzy. Uczeń zgadza się, ale rzeczy nie są tak różowo, jak oczekiwano. Po przejściu przez szkolenie i nauczyć się nowych umiejętności „kompletny wniosek”, Ichigo uświadamia sobie, że potrzebne X-cution zwiększyć własne siły. Jednak chłopiec udaje się pokonać lidera organizacji, po czym spada.

Wspólnota jest również niespokojne dusze: brak mieszkańcy, i nie są dziwne morderstwo. Jest nowy potężny wróg, a Ichigo nie może pozostać na uboczu.

Postacie „Bleach”

W anime, stworzył cały wszechświat, w którym znaki należą do różnych klanów należą do różnych ras. Jednak główne wydarzenia odbywają się wokół głównych bohaterów.

Ichigo

Lista użytkowników „Bleach” jest kierowany przez rudowłosej licealista, ładny chłopiec z niezwykłą zdolność widzenia duchów. Pomimo swojego daru, jest sceptyczny wobec wszystkiego mistycznego. Czasami czytając horoskop, ale mówi, że nie wierzy, to jest napisane. Po zderzeniu z „pusty” w swoim domu dostaje bezprecedensową moc (choć zapożyczone). Z tego powodu jest on zmuszony do pomocy Rukię jak jego wina stała bezradna.

Rukia Kuchiki

Explorer prysznic, obrońcą miasta karakuri. To wygląda jak nastolatka, ale w rzeczywistości jest to więcej niż 150 lat. Ma charakter kłótliwego i dziwne poczucie humoru. Wysyła dusze zmarłych w zaświaty. Ochrona Ichigo, ona daje mu swoją energię duchową i tracą moc. z tego powodu, że ma udawać zwykłą osobą i robić tylko małe czary.

Orihime Inoue

Jeśli jesteś zainteresowany w „wybielanie” Dziewczyna znaków, potem kolega Ichigo zasługuje na uwagę. Początkowo nie był centralną postacią w każdym anime lub mangi, ale stopniowo doszedł do głosu.

Przyjazny optymista mocno przywiązany do swoich przyjaciół. Ze względu na fakt, że często komunikuje się z Ichigo, przeniosła część swoich uprawnień. Poza tym jest w stanie widzieć duchy, Inoue będzie w stanie zrezygnować z przeszłości.

Uryū Ishida

Lista użytkowników „Bleach” kontynuuje inny kolega Kurosaki. Skryty i dumny, że najpierw źle odnosi się do głównego bohatera, jak z powodu przewodów prysznic śmierci dziadka, przedstawiciel klanu „Quincy”. Walczy za pomocą łuku i strzał. Nieśmiały, bez uśmiechu, bohater zawsze stara się wyglądać cool i pewny siebie.

Sado

Bliski przyjaciel Ichigo, dzięki przyjaźni zdolności odbiorczej kolega. On wykorzystuje swoją siłę fizyczną tylko dla ochrony rodziny i przyjaciół. Jest zwięzły, ale sprytny bohater.

Kiske Rukia

Ten bohater miał wysokie notowania w górę „Najlepsze postacie wtórne” Bleach ". Pomaga dzieciom przygotować się do podróży do wspólnoty dusz.

Postać sprawia wrażenie dziwakiem i relaksujący „człowiek w kapeluszu i sandały.” Jest bardzo mądry, sarkastyczny, utalentowany wynalazca. Piękna wojowniczka bohaterem, ale wydaje się, pod koniec bitwy, i zawsze staje po stronie zwycięskiej stronie.

Sōsuke Aizen

Głównym bohaterem pierwszego sezonu. Głównym przeciwnikiem Ichigo. Na pierwszy rzut oka wydaje się miła i uśmiechnięta, niż wprowadzono wiele manowce. W rzeczywistości, postać jest gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Jahwe

W drugim sezonie fabuła nowe postacie „Bleach” są takie same. Jednak pojawia się nowa postać głównego antagonisty – centralny łotr, okrutny i despotyczny.

Pan przebiegły, chytry i podstępny. On gardzi sprawiedliwości i honoru, uważa im niepotrzebnego słabość. Postać chce przejąć wspólnotę dusz.